Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ммммммм... предатор ће да се напије ватрене воде и да се ожени за поглавицу, пошто се претходно буде изјаснио да он није он него она.
 
Moram priznati da me je Apple iznenadio sa količinom kvalitetnih serija. Mislim da će i ova biti solidna.

 
Nije da nismo znali ali evo definitivno :)

 
Efekti koje predator kec ima su kvalitetniji od mnooogih koji su nastali i 30 godina kasnije a o masci i kostimu samog predatora da i ne govorim.
Da budem iskren, Alien vs Predator (2004) takođe ima dobre efekte i kostim predatora je dobar.

A što se tiče ovog novog nastavka "Prey", izgleda mi zanimljivo. Samo je glupo što se radnja dešava u dalekoj prošlosti koliko vidim,a likovi parlaju čisti moderni engleski. I pazi sad kad glavna likuša ubije predatora sa strelom :ROFLMAO:
 
Da budem iskren, Alien vs Predator (2004) takođe ima dobre efekte i kostim predatora je dobar.

A što se tiče ovog novog nastavka "Prey", izgleda mi zanimljivo. Samo je glupo što se radnja dešava u dalekoj prošlosti koliko vidim,a likovi parlaju čisti moderni engleski. I pazi sad kad glavna likuša ubije predatora sa strelom :ROFLMAO:
Obozavam alien vs predator,ali me je jedna stvar nervirala uvek pa ako neko moze da mi objasni..zasto miksuju pricu ako ne postuju istu...u ovom filmu jedna prica o poreklu aliena i predatora,a u alienu druga ..kada su vec ukrstili filmove trebali su da prica ostane povezana
 
 
Ready or not samo umesto sektasa vanpiri.
 
^
Kolac kako god da okrenes, nebitno da li je silikonski ili dudov...
 
 
Nazad
Vrh Dno