Šta je novo?

Najave filmova i serija

Ovo je zapravo dokumentarac sta je Nikolas radio tokom pandemije.
 
Cenim da ce biti u rangu sa Dzon Vikom, gde se "zakuvalo" oko kuceta...
 
Drezik baraba oce ubije Megan...



 


ffs zasto je 2. sezona odobrena...
 
Zar im ništa nije sveto?
Nije ovo za tebe i mene matore konje nego za klince 2013. i mladje. Ja suzu pustio jer ce mali moci da gleda isto sto i ja pre 30 godina. Kornjace vec ima, jos ako bude rvatske sinhronizacije himena meni srce puno. Da gleda 240p VHS snimak sa RTB nije hteo i razumem ga, ne mogu ni ja.
 
za ljubitelje Robotech-a najava blu-ray (septembar) i streaming izdanja:
 


Gledao sam RAW prvenac ove rediteljke koji nije los, dosta originalan.
 
za ljubitelje Robotech-a najava blu-ray (septembar) i streaming izdanja:
Mislim da je vec pre neku godinu iskocilo remastered blu-ray izdanje ili gresim?
 
Jok Robotech, 100% sam siguran da sam "pozajmio" iz biblioteke remasterizovanu blu-ray verziju 1080p, bas smo tada pricali ovde na forumu o njoj kao i Batman animated +Batman of the Future BR izdanjima.
Nazalost Shadow Chronicles se tesko nalaze kao i the Sentinels (kod nas prevedeno/prodavano na VHS-u kao "Cuvari Dveri" ako se ne varam), bilo bi kul kada bi i to spakovali.
Southern Cross/Mospeada je nazalost sklepano tako da i nije vredno gledanja.

Ovo verujem da je samo najava da dolazi na funimation + najava za novo collector's ed. BR pakovanje...
 
 
Prequel film za The Sopranos:


Mladog Tonija glumi Gandolfinijev sin.
 
od kako je izasao trailer odgledao sam 10tak puta sigurno..vidim dzejmsa u njegovom sinu i mislim da je dobar izbor...ako trejler obecava,glumacka postava dobra mislim da ne moze da omane..mada ja bi iskreno vise voleo seriju,bolju razradu price i verujem da bi chase mogao to na visokom nivou da odradi.
 
Zašto da ne. Samo štancuj.
 
Nazad
Vrh Dno