Šta je novo?

Najave filmova i serija

R.I.P.

Ray Liotta. 😑​

 
Zlatko ce da pokida


 
 
kako su krenuli vec su odabrali zvanicni font za Marsovsko pismo... suptilno vreme je za selidbu
 
 
Ovakve glupe filmove ni nas Nikola Kejdz vise nece da snima.
 
Pfff! Ne valja ništa!
Gde su crnci indijanci?
Gde su žuti indijanci?
Ni jedan indo indijanac? C' mon!
Gde su ovi iz muško-muško, žensko-žensko tabora?

Šta? Sad smo kao historical based, sve neki crveni... oh wait. Can this sh/% get any weirder. Indijance ne smemo da uvredimo, osim što ih glume belci, ni kad predator skače iz vasionskog broda, al zato ćemo kultne klasike da bojimo sa čokoladnim, vanila i limun likovima?

Ovaj zapad treba spaliti do temelja...
 
@perafilozof

Gledam trejler i pitam se je ovde Leonardo Di Kaprio?!?!


+edit
btw svaki trejler mi sve vise odaje utisak da je bas low budget film...
Nesto u fazonu Hunter-Prey (2010) i onaj Predator fan made na YT uopste ne izgledaju lose posle ovog poslednjeg trejlera...

edit2
OT
 
Poslednja izmena:
Od kreatora Dark-a:
 
Evo majke mi ne znam sta da mislim o ovom... pogledacu sigurno kad izadje, ali iskreno nemam neka ocekivanja...

Ako se ispostavi da je glavna protagonistkinja bilo gde u rangu sa likom ispod, zaista necu imati reci, ali iskreno me ne bi cudilo.

Pogledajte prilog 346541
U kakvom rangu, može mu biti jedino čukunbaba...

EDIT: Činjenica da je u samom nazivu filma izostavljena reč "predator" koja je zaštitni znak franšize, dovoljno govori kakve ambicije ovaj film ima...

P.S. stelt predatora je bolje urađen 80tih nego u ovom trejleru...
 
 

Ali bezeci od medveda pobegla je kod dabra u kucicu, samo cu zbog ovoga gledati film :ROFLMAO:
Msm svi znamo da ce klinka od 45 kg razbiti predatora, i to ovim komadom kamena koje je vezala za stap, da joj glumi sekirce.
 
Nece, vidi se obrt filma u trejleru...
Krenuce da zajedno tamane one dodjose sa puskama...
Big reveal je da je ovo onaj Yautja iz dvojke koji daje Gloveru onu prangiju na kraju filma.
 
Ali bezeci od medveda pobegla je kod dabra u kucicu, samo cu zbog ovoga gledati film :ROFLMAO:
Msm svi znamo da ce klinka od 45 kg razbiti predatora, i to ovim komadom kamena koje je vezala za stap, da joj glumi sekirce.
Не знаш ти шта је Загор Те-неј, чувени Шумски дух са секиром, све радио са каменом завезаним на штап :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Nece, vidi se obrt filma u trejleru...
Krenuce da zajedno tamane one dodjose sa puskama...
Big reveal je da je ovo onaj Yautja iz dvojke koji daje Gloveru onu prangiju na kraju filma.
Moze da bidne.
Naravno predator joj se priklonio tek kad su prljavi dodjosi krenuli da siluju sve u plemenu, pocev od muskaraca.
 
Nazad
Vrh Dno