Šta je novo?

Najave filmova i serija

Obožavam što sve stavljaju na HBO Max.
 
Ja pomislih da je Bill Cosby show u pitanju...
Blue or red pill... Matrix 4 ili BC Show...
Either way we're getting f'ed
 
Neo je Wick u Matrixu
 
to sam. i ja procitao, neko merdzovanje ta dva univerzuma kroz matricu
 
Meh. Nije više to to. Davno beše 1999 kad je Matrix bio nešto revolucionarno. Ovaj trailer izgleda kao za neki Netflix film. Ili sam ja samo omatorio :unsure:
 
Deluje kao neki Netflix remake bez imalo stila koji je imao original a i ostala dva dela, apsolutno nista originalno i totalno u skladu sa kvalitetom hiper produkcije poslendjih par godina.
 
utisak ce biti obrnuto srazmeran ocekivanjima... tako da s obzirom da ocekujem nista samo moze da bude nesto
 
matrix...


gXQ7ABs.gif
 
Kapiram da je lova presusila kod "sestara" Wachowski, uzeci u obzir da nista kvalitetno nisu izbacili ni snimili zadnjih 15 godina, pa je sada "daj sta das" samo da uzmu neku kintu...
Posle onog debakla sa trojkom (a ni dvojka nije nesto) ko bi normalan hteo da snima bilo sta u tom univerzumu a kamoli direktan nastavak....
 
E-oCq6XX0AAAMbU
E-JggTmXoAEbHpb
 


Nedostaje ona Matrix "tmina", ona opskurnost u atmosferi... John Wick imidž, John Wick stajling, John Wick neo-noir vajb... Ošišan i obrijan Kijanu bi mnogo doprineo nostalgičnom momentu.

Inače, manje više je potvđeno da se film nastavlja ne na 3 deo nego na dešavanja u igrici Matrix Online, Lana je ostala dosledna davno potvđenom stavu da premisa igrice jeste ravnopravan deo franšize, otuda nema nažalost ni Morfeusa jer je
ubijen nakon dešavanja u 3. filmu u pokušaju da povrati Neovo telo u Zion

Kako god bilo, najočekivaniji film mi je godine pa kako god da ispadne.
 
Nazad
Vrh Dno