Šta je novo?

Nagradna igra na broj 4171

Citizen Kane

Poštovan
Učlanjen(a)
09.09.2020
Poruke
420
Poena
95
Da li neko slucajno zna koliko kosta sms poruka za slanje koda sa racuna za nagradnu igru Lova do neba bas kad ti treba? Dobio kad za slanje nakon kupovine i pokusavam da posaljem vec nekih pola sata bez uspeha. Na jednoj kartici imam oko 300din kredita a na drugoj skoro 1000 i nece da posalje poruku.
 
Košta po ceni SMS, paketa koji se koristi. Meni na pre paidu skinulo 3,4 din. A1 mreža
 
Tarifira se kao obična poruka.

Sinoć nije htela da prođe, pa se ispostavilo da je Telenor mreža pukla i da ništa nije radilo. Neće ni jutros. Sad sam normalno poslao preko A1, tako da pretpostavljam da pokušavaš da šalješ sa Telenora i da je to problem.
 
Tarifira se kao obična poruka.

Sinoć nije htela da prođe, pa se ispostavilo da je Telenor mreža pukla i da ništa nije radilo. Neće ni jutros. Sad sam normalno poslao preko A1, tako da pretpostavljam da pokušavaš da šalješ sa Telenora i da je to problem.
Da, sa telenora pokusavam. Cak sam pomislio da je neka teska namestaljka u pitanju.
 
Tarifira se kao obična poruka.

Sinoć nije htela da prođe, pa se ispostavilo da je Telenor mreža pukla i da ništa nije radilo. Neće ni jutros. Sad sam normalno poslao preko A1, tako da pretpostavljam da pokušavaš da šalješ sa Telenora i da je to problem.
Evo sa a1 broja poslao i stigao mi ovaj odgovor :
 

Prilozi

  • Screenshot_20221231_123435_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_20221231_123435_com.google.android.apps.messaging.jpg
    36.8 KB · Pregleda: 44
Mozda imas zabranu na te brojeve da saljes poruke, ako su ti u sistemu iskljucili VAS ili kako se zove ta opcija onda od slanja poruka prema tim servisima nema nista.
 
Ne znam šta može biti osim ove blokade. I meni je A1 prepaid i eto prošlo normalno. Zvrcni korisnički, pitaj...
 
Cene poruke su 3,6 RSD za Telenor i Telekom mreza i 3,48 za A1 . Poruke se salju iskljucivo ne iz paketa a kao MO poruke i u koliko nemate kredit a koristite neki paket onda nece ici. Kod Post paid jedino sot moze da spreci slanje je ako imate zabrana za premium servise.
 
Nazad
Vrh Dno