Šta je novo?

Načini za povlačenje u fiat (ne služi za prodaju kriptovaluta)

Koja je sada po vama najbolja varijanta da sa nasim karticama (Raiffeisen VISA i Mobi Banka Master) kupimo crypto. Korstio sam cex.io, ali mozda postoji nesto isplativije i bolje. Interesuje me u oba smera FIAT > Crypto i obrnuto.
 
Koja je sada po vama najbolja varijanta da sa nasim karticama (Raiffeisen VISA i Mobi Banka Master) kupimo crypto. Korstio sam cex.io, ali mozda postoji nesto isplativije i bolje. Interesuje me u oba smera FIAT > Crypto i obrnuto.
Kupiš od mene bez provizije. Ako te interesuje javi se na PP.
 
Prodao bih 2000$ na bittrexu. Ukoliko neko iz NSa, eventualno ZRa hoce neka pise u inbox.
U dinarima po srednjem kursu $ u trenutku prebacivanja, a mogu uzeti bilo koji coin na menjacnici pa prebaciti.
P.S. Naravno bez ikakve provizije.
 
Jel znate nekog pouzdanog da otkupljuje uz neku razumnu proviziju, tipa 5-7%? Posaljite na pm. Hvala.
 
Cex, gde ces pouzdanije i provizija ti je duplo manja.
 
Порез на капиталну добит је 15% (од јуна, када ступи на снагу нови закон).
 
U Beogradu, menjačnica TIM2. Mislim da uzimaju oko 5% kolega sa posla tamo često prodaje eth, kaže da su korektni.
 
Danas stigla fizicka crypterium kartica, aktivirao je, postavio pin, prebacio iz LTC u Euro i prebacio na karticu.

Otisao na Intezin bankomat, odbija karticu
Otisao na Addiko bankomat, isplatio pare :)

Dakle radi isplata, tacna provizija ima na crypterium.com ali ne mogu jos uvek da vidim koliko i sta su jos skinuli jer se sporo apdejtuje stanje u aplikaciji posle povlacenja.

Edit: Prilično je zacepljeno kad se obračunaju svi troškovi, fee-evi, konverzija banke itd, oko 10-11% ispadne
 
Poslednja izmena:
Danas stigla fizicka crypterium kartica, aktivirao je, postavio pin, prebacio iz LTC u Euro i prebacio na karticu.

Otisao na Intezin bankomat, odbija karticu
Otisao na Addiko bankomat, isplatio pare :)

Dakle radi isplata, tacna provizija ima na crypterium.com ali ne mogu jos uvek da vidim koliko i sta su jos skinuli jer se sporo apdejtuje stanje u aplikaciji posle povlacenja.

Edit: Prilično je zacepljeno kad se obračunaju svi troškovi, fee-evi, konverzija banke itd, oko 10-11% ispadne
Kad si se registrovao jesi li unio kod scwm9 da dobijes 5 USD

Nema sanse da je 10% -11% .........pogledaj u tarife na njihov stranici, 2% je load kartice ,podizanje 3evra plus 1,6%, i foreign currency transaction 2,5% se naplacuje samo ako valuta bankomata nije EUR

Ko zivi u EU najbolja opcija je Binace Visa ili kartice crypto.com imaju cashback i do 8%

Oni tebi placaju do 8% nazad ako korists njihove kartice ali mora se stejkovati odredjena kolicina BInance BNB coina ili Crypto.com coina,sto se vise stejkuje povrat je sve veci
 
Nisam unosio nikakve kodove, Kada sam sabrao koliko sam trazio isplatu a koliko je skinuto, to je oko 10% e sad moguce jer sam trazio mali iznos pa zbog fiksnog fee-a od 3e kad se sabere sa ostalim fee-evima i konverzijom banke, da je zato toliko ispalo. Sto se tice bankomata, ja ne znam gde ima bankomata koji isplacuje u eurima.
 
Prodao bih cripta sa Poloniex-a u vrednosti 500 € bez provizije. Ukoliko je neko zainteresovan kontakt na PP.
 
Imam par ETH za prodaju, solarno, BG, Bitstamp bez provizije.
 
Svaka vam cast ko radi godinama sa CEX-io oni su katastrofa kad god probas nesto da povuces neki bug neki problem ali zato depozit radi besprekorno. A skoro sam usao u pricu i smucio mi se. Prema citanju tredova ovde vidim da su imali ove probleme oduvek? E da Visa classic debit ne radi na advCash-u naveli su nekoliko potencijalnih razloga, a vidim drugima radi.
 
Nisam nesto nasao odgovor, mada je malo nered u ovom podforumu. Ako bih hteo da uljudno prijavim porez na kapitalni dobitak prodajom kriptovaluta, kako bi trebalo da dokumentujem koliko sam zapravo i koju kolicinu platio? I sa akcijama je slicno, posto i na tom trzistu mozete prodavati, kupovati po razlicitim cenama, shortovati itd. ali ni njih nisam jos uvek prodavao pa nemam pojma :D .
 
To za sada ne zna niko , zakonska pod akta ne postoje , praksa ne postoji , ne verujem da je iko uspesno platio porez po tom osnovu za sada u Srbiji.
 
Pozdrav ljudi, totalni sam pocetnik u svetu kripto investiranja.
Ubacio sam par stotina evra u neke coin-e koji su mi zanimljiuvo izgledali posle par nedelja istrazivanja, naime drzim ih na binance i na blockchain.com-u,
Zanima me kako tacno funkcionise kada budem hteo da povucem coine nazad u fiat (sto se nece bas uskoro dogoditi), jel moram da ih prebacujem nazad na cex.io pa odatle da ih vracam na Visa karticu?
Takodje sajtovi uzimaju procenat po transakciji dal je bolje da sve prebacim u jedan coin pa onda da povlacim?
I ako neko zna otp koliko ce mi se procentualno skinuti u tom celom procesu.
Hvala unapred.
 
Prodajem kripto, ako nekoga zanima pišite na pp.
 
Prodajem bilo koju kriptovalutu dostupnu na Binancu ili Bitfinexu, tether, usdc bez provizije. Ako neko ozbiljan oce da kupi vecu kolicinu nudim cak i mali popust u odnosu na cenu. PP
 
Prodajem eth,za vecu kolicinu moze i neki popust
Zrenjanin ili Ns
zainteresovani pm
 
Prodajem btc, usdt, eth, xrp... bez provizije. PM
 
Moze neko ko je ovim vodama duze vreme da mi na PM kaze koje sve opcije postoje za povlacenje valuta u fiat. Malo da mi pojasni neke stvari.
 
Pridajem Eth,Btc i valute po vasoj zelji po trenutnim cenama bez provizije!
 
Jel ima uopste kupaca bez provizije danas? Ja sam proslo leto otkupljivao ovde, al pored sebe ne znam nikog ko jos radi tako.
 
Nazad
Vrh Dno