LuxoR
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.01.2002
- Poruke
- 871
- Poena
- 619
Potreban mi je crack patch, bilo sta da ga "registrujem"
verzija je 4.8.01 sa astalaviste sam skinuo neki i on ga je navodno sredio ali malo sutra ona poruka na dru ekrana kada se startuje je non-stop tu...
ajd mi posaljite link ili vec nesto gotovo na [email protected]
verzija je 4.8.01 sa astalaviste sam skinuo neki i on ga je navodno sredio ali malo sutra ona poruka na dru ekrana kada se startuje je non-stop tu...
ajd mi posaljite link ili vec nesto gotovo na [email protected]