Šta je novo?

Periferni uređaji Multifunkcijski laser uređaj do 20.000

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

WebWolf

Slavan
Učlanjen(a)
18.09.2004
Poruke
3,814
Poena
435
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5600 & Scythe Mugen
Matična ploča
MSI X470 Gaming Pro Carbon
RAM
Kingston HyperX Predator 16GB 3200MHz
GPU
GeForce RTX™ 3060 Ti GAMING OC PRO 8G
Storage
Samsung 970 Evo Plus 1TB & Samsung 970 Evo Plus 500GB
PSU
Corsair RM650x
Kućište
NZXT H500
Miš & tastatura
Cooler Master MK730 & Razer Basilisk v3
Mobilni telefon
Pixel 7 Pro
Pametni uređaji
Xiaomi Roborock 6
Xiaomi Air Purifier 3H
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ukratko, nemam ideju šta valja, a nisam video ni neku temu koja u skorije vreme obrađuje ovo. Potreban mi je uređaj kojim bih povremeno štampao u proseku par listova nedeljno. Nekad će to biti nula nekoliko nedelja, pa dvadesetak sledeće itd. Skener verovatno ređe od toga, najviše zbog supruge kojoj uvek nekako hitno zatreba, koliko god retko, pa mora da se juri do fotokopirnice.

Bitno je da se toner može puniti bez komplikacija ili da postoje povoljni 3rd party toneri i WiFI, ako je moguće. Izdvojio bih oko 20.000, čini mi se da u tom novcu ne može da se nađe u coloru.
 
Za crno-belu stampu i tvoj obim stampe mislim da bi ti najvise odgovarao HP Laserjet Pro M28W, kompaktan je, ima WIFI, jeftina su punjenja, a i zamenski toneri nisu skupi i rasprostranjeni su, naravno uklapa ti se i u budzet.
 
Za crno-belu stampu i tvoj obim stampe mislim da bi ti najvise odgovarao HP Laserjet Pro M28W, kompaktan je, ima WIFI, jeftina su punjenja, a i zamenski toneri nisu skupi i rasprostranjeni su, naravno uklapa ti se i u budzet.
Hvala na savetu :D. Nekako se nisam nadao HP-u jer imam prilično star 1006 koji nije radio dobro ni kao nov. Ostavlja mi je štrafte i neke tačkice kao perforacije na papiru, a i sa drajverima kuburim. I servisiran je i svašta nešto, ali nikad 100 posto ispravan. Kako god, star je 10+ godina, nema smisla porediti iskustva od tada i sada, uzeću u obzir ovu preporuku.
 
Nazad
Vrh Dno