MTS vs SBB vs SUPERNOVA (bez optike)

pseudokod

Flash Drive
Učlanjen(a)
14.09.2021
Poena
1
Trenutno koristim MTS-ov opticki internet za koji stvarno nemam nikakve zamerke. Selim se u novi stan koji nema mogucnost uvodjenja optike (za koju bih se sigurno opet opredelio). Pa me zanima vase misljenje sta je najbolje uzeti.

Supernova NET + TV --- 3000 din/m (prvih 6 meseci dzabe) do 100mb/s = 54k za dve godine
MTS NET + TELEFON --- 2860 din/m (telefon mi apsolutno ne treba) do 100mb/s = 68k za dve godine
SBB NET + TV --- 3100 din/m (prva 3 meseca dzabe) do 100mb/s = 65k za dve godine

Lomim se izmedju supernove i sbb-a. Sbb je skuplji i sam cuo svakakva iskustva, sve u svemu net puca stalno. Za supernovu nisam cuo apsolutno nista, sto je takodje lose. Mts mi nekako u celoj ovoj prici sta nudi i ceni otpada, ali ako mislite da gresim slobodno pisite.

FreshSF

Flash Drive
Učlanjen(a)
28.10.2014
Poena
1
Licno nisam koristio supernova coax net, ali s' obzirom da su i oni i sbb preko.coax-a prednost bi isla sbb-u samo iz razloga sto i kad nastane problem resavaju(ili se bar trude) u kratkim rokovima, sto za supernovu(bar iz mog iskustva) nije slucaj. U sustini na coaxu najvise zavisi kakvo im je cvoriste, ako je lose ne pomaze nista, ja bih pitao nekoga od komsija, i ako se odlucis za sbb iz nekog iskustva(koristim ih u Bg na 6 razlicitih lokacija trazi tehnikolor cga2121 bolje radi nego Ubee)

Vrh Dno