Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Sad više ništa ne zastareva, daje se privatnim izvršiteljima koji imaju prioritet u sudovima i policiji.
 
Jeste off ali ovakvo vam je stanje sa neplaćenim računima - ako se slučajno desi da je račun stariji od godinu dana onda imate pravo da se pozovete na ''zastarelost'' ali isključivo preko izvršitelja to ide i postupak se obustavlja ali u praksi je to ipak drugačije jer se neplaćeni računi šalju javnim izvršiteljima mnogo pre tih godinu dana tako da...verovatno posle 3-4 neplaćena računa MTS to predaje izvršiteljima i ubrzo stiže na naplatu neplatišama. Može im se.
 
Danas da raskinem ugovor box paket teta mi kaze da imam dugovanje iz 2019e kada sam presao od njih u drugu mrezu. To je moj stari broj koji nema veze sa box paketom. Godinama sam ziveo u zabludi da nikom nista ne dugujem...
 
Puj pike više ne važi, stvarno mogu da se slikaju sa tim računom iz 2019-te. Što nisu dalje prosledili :D

Radio sam ranije kod izvršitelja, znam neke te forice, ne bi me čudilo čak ni da su slagali za taj račun ili jednostavno nisu proknjižili. Uglavnom, nikako i nipošto ne odbijajte bilo kakve pisamce od izvršitelja, biće samo gore. Ako je račun stariji od godinu dana put pod noge kod onoga ko vam je poslao kovertu, ide prigovor zastarelosti i to sud glatko usvaja.
 
Ja danas pregovarao malo sa njima oko obnove. Tasti isticao ugovor pa posto se ne razume ostavila moj broj za kontakt. Prvo mi nudili omoriku 12 sa onim njihovim forama prvih 6m 800 din pa posle hiljadu i nesto pa na kraju puna cena, ja odbio i rekao da mi jw to skupo jer je prosek 1300 i nema nesto neta obzirom da za manje pare u a1 dobija neo surf, radnica rekla da sacekam kao da se konsultuje pa mi je ponudila omoriku 25 sa jacim popustom na kraju mi se ona uhvatila oko 1250 mesecno sto sam prihvatio jer je tasta zapela da ostane u mts, ja sam je savetovao da uzme tih 6m za din u a1 neo surf.
 
Како си их контактирао и који си на крају пакет добио за 1250 динара месечно?
 
@ salekokojot
Ostavio sam poruku na sajtu da me kontaktiraju, kao kontakt telefon naznacio moj. Kada su me pozvali odbio prvu ponudu, omoriku 12 za 1350 u proseku mesecno, posle ponudili omoriku 25 za 1250 mesecno u proseku sto sam prihvatio.
 
Upravo dobih poziv od mts ali za 789 broja gde mi je ponudjena Omorika sa sajta, standardna ponud. Glatko odbijena. Za dva dana istice obaveza i odoh u Yetel da podnesem zahtev za prenos broja. Nadam se da ce me posle toga pozvati i ponuditi nesto konkretno.

@veljkoka
Na sajtu mts, njihovom facebook nalogu?
 
Na sajtu, onaj deo gde mozes da postavis pitanja. Tasti je bio istekao ugovor pa je mogu da zato nisu mogli da zatezu, sacekaj da ti istekne i podnesi zahtev za prelazak, druga ce pesma da bude...
 
Na sajtu, onaj deo gde mozes da postavis pitanja. Tasti je bio istekao ugovor pa je mogu da zato nisu mogli da zatezu, sacekaj da ti istekne i podnesi zahtev za prelazak, druga ce pesma da bude...
Ja sam im prvo pisao na mail. Mada i pre su me zvali sa 733 broja i nudili popuste. Ovo je bio prvi put u 10 god da me zovu sa 789.
 
Može da prođe i 7 do 10 dana od podnošenja zahteva da vas kontaktiraju, čak i ako je istekla ugovorna obaveza. Zahtev za prenos broja u drugu mrežu to jedino ubrzava i, kao što je već jedan od članova rekao, trebate da imate konkretan zahtev i primer iz konkurentske mreže 😃
 
Da li može neko da pomogne, u poslovnici nisam dobio nikakvu pomoć. Naime kada ugasim opciju Poziv na čekanju, uopšte ne dobijam SMS poruke o propuštenim pozivima dok razgovaram telefonom, a ni korisnik koji me pozove ne dobije da sam ponovo dostupan. Da li treba nešto posebno da se aktivira?
 
Ma samo treba biti izričit u zahtevu koji imaš u odnosu na konkurenciju i to je to.Tako sam ja dobio ponudu od 100min 100sms i 2gb neta za 400 dinara.Ističe mi sada u aprilu.Ako mi ne daju istu ponudu za taj broj prebacujem ga u globaltel gde imam sličnu ponudu malo jaču za 450din,jer ne znam ni sam više koliko dugo sam u mts.Možda 20 tak godina od toga preko 10 godina 2 broja na postpejdu
 
zvao sam da isključim siguran net i kaže mi da se automatski deaktivira ako ne želim da produžim a u sms piše da moram da se javim
jel tačno to?
 
Po meni se automatski deaktivira.
Screenshot_20230328-124647_Chrome.png


Da podelim svoje iskustvo u vezi produženja UO. Po podnošenju zahteva za prelazak kod drugog operatera danas sam dobio poziv od 064733 i dogovorio Omorika 12 sa 50% popusta. Dakle 6x800rsd i 18x950rsd.
 
Hvala za info. Za mesec dana mi istice UO. Da znam sta da trazim.
 
Ove sedmice idem da podnesem zahtev za prenos broja, pa se javljam sta nude.
 
Tačno su odustali od nametajnja
Po meni se automatski deaktivira.
Pogledajte prilog 383080


Da podelim svoje iskustvo u vezi produženja UO. Po podnošenju zahteva za prelazak kod drugog operatera danas sam dobio poziv od 064733 i dogovorio Omorika 12 sa 50% popusta. Dakle 6x800rsd i 18x950rsd.
Popustili su… definitivno im nije islo nametanje za 1600 tokom cele ugovorne obaveze… uz dodatne GB…
 
Evo još jedan info.
Istekla ugovorna obaveza, poslao mail i bez zahteva za prenos broja su dali ponudu Omorika 12 za prosečno 1424 din mesečno.
Pitali da li odgovara, nisam hteo dalje da se cenkam nego prihvatio to je to.
 
Mislim da je vredno cenkanja, nije bas isto, sto je kolega gore dobio za isto to prosek 912din... krastavac 35% razlike.

Ja se dvoumim da li da vijam isto to ili soko lite za do 1500 proseka. Mada realno imam net iz boxa, pa bi se verovatno pre zadovoljio sa o12.
 
Mislim da je vredno cenkanja, nije bas isto, sto je kolega gore dobio za isto to prosek 912din... krastavac 35% razlike.

Ja se dvoumim da li da vijam isto to ili soko lite za do 1500 proseka. Mada realno imam net iz boxa, pa bi se verovatno pre zadovoljio sa o12.
Potpuno si u pravu…Ono je bas losa ponuda u odnosu na 912 din za to isto ili Soko Lite za 1475 din. Ako imas net iz Boxa, nema sta da se dvoumis, 912 je tvoj srecan broj realno :D
 
Tako i ja mislim, dok nisam video ovo, planirao sam soko lite ciljati, ovako o12 sigurina, jos ce ispasti i povoljnije nego sto mi bila stara o3 sa 3gb na nekih 1250din.
 
Sada daju bolje uslove, pre dva meseca uz zahtev za prelazak u drugu mrezu, za O12 nije bilo sanse ispod 1600din... 🧐
Jeste da je islo i 50GB uz to, ali meni npr. ne trebaju, nije mogla niza pretplata bez tih dodatnih GB...:rolleyes:
 
Tako i ja mislim, dok nisam video ovo, planirao sam soko lite ciljati, ovako o12 sigurina, jos ce ispasti i povoljnije nego sto mi bila stara o3 sa 3gb na nekih 1250din.
Ja sam prosle god u maju ćaletu izboksovao O3 uz 3GB za 999rsd uz potezanje prenosa na Yettel
 
Imam pripejd broj u mts-u, podnela sam zahtev za prenos u A1. Danas zvali nude omoriku 12 za 1600 na dve godine. Pošto nisam imala UO da li se isplati da prihvatim?
 
Ne, to je prakticno redovna cena, tu Omoriku daju i za 1200. Vidi gore, coveku dali Omoriku 25 za 1250
 
Drugi put propao prenos broja... Tačno su agenti na visini zadatka za vrbovanje novih korisnika 🙂. Ulazimo u treću nedelju. Jos uvek na prvom koraku kako preneti broj a kamoli da se dobiju bonusi...
 
Nazad
Vrh Dno