Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Piše se: Jel'. Skraćeno od "je li" , odnosno "jeste li".
U tvojoj rečenici po konstrukciji bi bolje zvučalo "da li je".
@boban01

*nisam gramatičar samo mi se ne sviđa modni trend sa "jel" / "jer".
 
Piše se: Jel'. Skraćeno od "je li" , odnosno "jeste li".
U tvojoj rečenici po konstrukciji bi bolje zvučalo "da li je".
@boban01

*nisam gramatičar samo mi se ne sviđa modni trend sa "jel" / "jer".
Tako jeste.... "Da li je" ili "Je li" je pravilno... "Jer" i "Jel" mnogi smatraju istim, a oba nepravilna. Covem je verovatno pogresio kucajuci...
Neko ko je skoro obnavljao ugovor , a imao je telefon uz UO, a opet uzimao telefon 3 meseca pre isteka UO , jer je dobio neki benefit?
Na Mts chatu kazu da ce me neko sto pre kontaktirati a na 064733 da se javim 15 dana pred istek ugovora. Kakva su iskustva?
Moj savet je da odes i u poslovnicu i da zoves. Nikako da cekas da te neko kontaktira.
 
Konacno u Moj MTS app postoji opcija placanja sacuvanom karticom. Plus je sama app malo redizajnirana. Za pohvalu.
 
Aplikacija za android ili ios?

Verzija aplikacije za android na mom telefonu je 2.9.7
 
Ako sam pod ugovornom obavezom, dobio neke beneficije prilikom sklapanja, da li imam pravo da kupim telefon pod aktuelnim uslovima, da mi ne produžavaju ugovor od nule?
 
Piše se: Jel'. Skraćeno od "je li" , odnosno "jeste li".
U tvojoj rečenici po konstrukciji bi bolje zvučalo "da li je".
@boban01

*nisam gramatičar samo mi se ne sviđa modni trend sa "jel" / "jer".
Slažem se u potpunosti...
Nije nepravilno nego su u pitanju skraćenice.
Značenje:
Jel' = Da li?
Jer = Zato što.
 
Za koliko dana obicno isporucuju telefone kada se poruci online, i da li ima opcija da se poruci online a preuzme u poslovnici (pretpostavljam da nema)...
 
Ako uzmem kontrolu troškova i dodam u box 4 da bih dobio 100gb,da li mi prvo skida 2gb koja dodju u paketu pa onda uzimaju od 100gb iz boxa?
Tj Mislim da mi ne skidaju tih 2500 dinara na internet već da mi ostanu za pozive...
Ili ako ima neko bolju ideju? 😁

Unapred hvala
 
Ako sam pod ugovornom obavezom, dobio neke beneficije prilikom sklapanja, da li imam pravo da kupim telefon pod aktuelnim uslovima, da mi ne produžavaju ugovor od nule?

Ja sam potpisao ugovor u maju, juče sam uzeo novi telefon, pošto još uvek imaju promociju za omoriku ostao mi je popust ali sam juče zaključio novi ugovor i na aplikaciji mi piše da je novi ugovor juče počeo tako da mislim da moraš da zaključiš novi ugovor ali svakako proveri sa njima jer su i u poslovnici bili malo konfuzni
 
Šta i koliko daju za O3 kada se sa O30 (sada SL) dolazi iz Bopx paketa?
Da li daju 3+1GB neta i po kojoj ceni?
Da li je cena 1299 ili 1399din za O3 i ovaj malecni mobilni net?
Nemam nameru simulirati prelazak u drugu mrezu.
Ta cena je sa ili bez e-racuna?

Kada se moze traziti dgovor oko O3 tarife kad se dolazi iz boxa?
Da li moze pre isteka box paketa na 15-20 dana ili se mora cekati da box istekne ili se otkazu usluge ?
 
Poslednja izmena:
Kad istekne ugovor i otkazes box.
Nakon toga zoves 064733 i trazis da te kontaktira neko iz sluzbe za brigu o korisnicima.
Dobio sam O3 za 1299 +1 gb.+neki gb za viber ili instagram , nudili su i opciju za koji din vise i vise gb, nisam ga saslusao posto sam ubacivao u box4, al pitacete sta ti je priorite gb ili nizi racun.
I ne moras ici u poslovnicu, ugovor moze biti poslat na kucnu adresu.
 
Pozdrav,
Da li se prikljucivanjem mobilne tarife Omorika 3 u Boks 3 paket (net,tv,fiksni) dobija 20 gb dodatnog sapbracaja?
Oba ugovora se vode na istu osobu.

Izvinjavam se, ne znam da li pitanje pripada temi za boks ili mts postpaid pakete?
 
U tom paketu net,fiksni,tv nemas mobilnu telefoniju i ne mozes da koristis 20gb dodatnog sadrzaja.
U box3 gde imas mobilnu telefoniju to mozes.
 
Na Box 3 (optika ako je bitno) bez mobilnog, dodao bih broj telefona, na koji Box preći i dobiti GB? Pominjete 20GB ili 100GB koje se dele. Da to bude sve zaokruženo na jednom računu, kad se već plaća BOX.
 
Box3 20gb, box4 100gb.
Ti najverovatnije hoces box 4 (net,tv,fiksni+MOB).
Promociju aktiviras nakon potpisanog ugovora i dodavanjem jos 1 broja za deljenje gb u box, a koji je minimum O3.
 
Poslednja izmena:
A kontrola troškova ne može da se doda i koristi tih 100gb?
 
Поздрав, да ли неко зна, ових 25 TB су по максималној брзини или имају нека ограничења?
 
Na koju foru ste izboksovali 40% popusta tokom trajanja cele ugovorne obaveze?Obnovio bih ugovor i uzeo omoriku8 ali mi ne nude nista sto vec nije u ponudi i u poslovnici?
 
Na koju foru ste izboksovali 40% popusta tokom trajanja cele ugovorne obaveze?Obnovio bih ugovor i uzeo omoriku8 ali mi ne nude nista sto vec nije u ponudi i u poslovnici?
Salji zahtev za prenos broja, pozvace te sa ponudom.
 
Moze li opet sta dobija stari korsinik za O3 i O8 bez simuliranja prelaska kod drugog operatera?
Koja cena, koliko GB neta?
Ima li veze ako se izlazi iz boxa ili spusta sa 2-3 reda vece tarife za mobilni?
 
Moze li opet sta dobija stari korsinik za O3 i O8 bez simuliranja prelaska kod drugog operatera?
Koja cena, koliko GB neta?
Ima li veze ako se izlazi iz boxa ili spusta sa 2-3 reda vece tarife za mobilni?
Bez simulacije ponudili supruzi da ostane na 03 za 1200di sa 4gb neta,nisam pristao-ćeramo se dalje😁
 
moze do max 3+12GB za 999 dinara...tako su makar dobijali ljudi ovde.
 
Jel mogu ja da dobijem šta ako prelazim sa prepaid na postpaid zbog boxa 4 tj 100gb?
Bar neograničene minute i poruke jer mislim da ću da potrošim za čas tih 2500din iz KT..
 
Nazad
Vrh Dno