Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ma ja ne kukam,iznosim cinjenicno stanje. Ostacu ma MTS-u jer je mreza odlicna gde god da idem. Telefon necu uzimati,vise mi se isplati da ga uzmem u lokalnoj radnji na rate. Jedino sto cu da ugasim VDSL i fixni koji godinam ne koristim
 
Vidim da su neke uređaje poskupeli za skoro 11000din, i skroz su iskopirali telenor. Kooperacija na delu.
 
Cuvajte se nove prevare koja kruzi na viberu za adidas. Sestra se malo zaigrala sa pitanjima i ode racun u nebesa. Imal joj pomoci? Moze li se nekako stornirati?

20210307_154303.jpg
 
Kako radi MTS u BG? Radi li lepo VoLTE?
Moram da menjam mrežu jer se VIP raspada, da li se MTS popravio u odnusu pre par godina?
 
U čemu je konkretno trik sa viber prevarom adidas ? Pre par godina je to isto bilo, u poruci link na koji kada se klikne onda se telefon zamrzne pa mora da se gasi i pali, pa onda se skidale neke poruke od 180 dinara, šta je sad, kakva pitanja, otkud skoro 10 hiljada WTF ?!
 
Nema tu storniranja nazalost, imate odlicnu opciju koju su napravili i odredite limit preko racuna. Stavi se 240 dinara i nemoguce je doci do ovakvih problema.
 
Nema tu storniranja nazalost, imate odlicnu opciju koju su napravili i odredite limit preko racuna. Stavi se 240 dinara i nemoguce je doci do ovakvih problema.
E bravo, upravo sad ja za svaki slučaj odredih taj limit na 240 dinara. Da se ne razmišlja i da ne boli glava od računa.
 
E bravo, upravo sad ja za svaki slučaj odredih taj limit na 240 dinara. Da se ne razmišlja i da ne boli glava od računa.
Problem će biti ako plaćaš parking ili ne daj bože poruke u zadrugu 😂😂😂
 
Svakako nema ni potrebe često menjati, podesi se par hiljada preko redovnog računa i nema nikakve glavobolje.
 
Cisto da imate u vidu da ako ne mozete nekom da uplatite prepaid dopunu, to je zbog spustenog limita.
 
Da li se u limit računa i ono što se plaća kroz pretplatu ili ne?
 
Da li se u limit računa i ono što se plaća kroz pretplatu ili ne?
Ne. Limit se postavi preko pretplate.

Tipa O1 je 1399 i postavis limit na 240 din. Maksimalan racun koji možeš nagurati zbog romiga, viber nagradnih igara i drugih stvari je 1640 din.

240 din je minimum. Može da se postavi i 480,720,960,1200.1440 itd.
 
Problem će biti ako plaćaš parking ili ne daj bože poruke u zadrugu 😂😂😂

Ne. Limit se postavi preko pretplate.

Tipa O1 je 1399 i postavis limit na 240 din. Maksimalan racun koji možeš nagurati zbog romiga, viber nagradnih igara i drugih stvari je 1640 din.

240 din je minimum. Može da se postavi i 480,720,960,1200.1440 itd.
moze ceo VAS da se ugasi (bilo koja VAS poruka), a moze i ceo VAS bez parkinga da se ugasi (samo parking da moze da se salje)...
za ovo mora da se zove CC.
 
Koliko najvise daju za obnovu ugovora za O1?
Izgleda nista. Ja sam pitao da prenesem broj u MTS iz VIPa, poslao sam im mail za OM1, 24 meseca ugovor, koliko mogu meseci gratis da dobijem i kazu da trenutno ne daju gratis mesece.
 
Koliko najvise daju za obnovu ugovora za O1?
Danas zvao za svastiku, imala je morava 2 tarifu, ja im poslao e mail da hocu povoljnosti za kupovinu telefona mi10t pro. Javio se danas lik, prvo mi je ponudio o1 sto sam odmah odbio, rekao je da kao meni moze da izadje u susret jer sam e mail poslao pre 5-tog kada su makli tarife morava i zmaj. Ponudio 2 meseca ja odbio i to i trazio 3, uz prelazak na zmaj sto je agent prihvatio. Na kraju se dogovorili da po starim uslovima uzmem telefon u 3 meseca za dinar. Eto nije problem ni da se pregovara u necije ime...
 
Danas zvao za svastiku, imala je morava 2 tarifu, ja im poslao e mail da hocu povoljnosti za kupovinu telefona mi10t pro. Javio se danas lik, prvo mi je ponudio o1 sto sam odmah odbio, rekao je da kao meni moze da izadje u susret jer sam e mail poslao pre 5-tog kada su makli tarife morava i zmaj. Ponudio 2 meseca ja odbio i to i trazio 3, uz prelazak na zmaj sto je agent prihvatio. Na kraju se dogovorili da po starim uslovima uzmem telefon u 3 meseca za dinar. Eto nije problem ni da se pregovara u necije ime...
Eto vidis a moj slucaj je da sam se isto prijavio pre ovog nestanka morave i zmaj tarife i bio trazio da li mi 10t lite ili poco x3 da ponude povoljnije uslove placanja ni da cuju a za obavljanje ugovora su mi nudili za morava 1 paket najvise 1 mesec gratis a ako bih presao na omorika 1 najvise sto moze da mi ponudi je 2 meseca gratis.

Licno meni ne sacinjava nista sto necu platiti jedan ili dva racuna ali da smanje cenu na telefone to vec se oseti razlika na 2 godine ugovora.

Sada cekam da mi istekne ugovor pa da vidim sta ce onda da ponude posto je ta Teodora rekla da ce me 15 dana pre isteka ugovora zvati da ponudi nove uslove.

Mene samo zanima kako to sada ne moze nista a za 15 dana ce moci da ponude bolje uslove.

Ovo izgleda zavisi od osobe do osobe koja vas zove. Oni kao da imaju cilj da vas sto bolje prevare da podpisete novi dvogodisnji ugovor. Samo sam joj odmah reko da nisam ni malo optimistican i da postoji velika verovatnoca da ih napuastim i predjem u Telenor ili Vip.
 
@BobRock9x

Vrlo je prosto u stvari, mojoj svastiki je istekao ugovor, sa njom nema "sale". Verovatno ti agenti imaju upustva kako da pregovaraju kod onih kojima istice i onima kojima je istekao ugovor.
Nemoj da shvatas nista licno, to je normalno.
Ja sam argumentovano izneo cifre iz VIP-a uz intarifu, on mi je ponudio 2m, ja sam mu rekao da zove za 15min kao da se kknsultujem i kada je pozvao, rekao sam, slusaj tri meseca ili nista,mozemo da predjemo na zmaj i to ti je to. VIP nudi jeftiniji telefon , a intarifa ima 100 minuta vise...
Odmah je prihvatio...
 
Imam jedno pitanje? Zasto na korisnickom portalu moj mts nema vise informacija o box paketu (imam box 3). Vise nemam tih informacija. Samo mi je vidljiva opcija postpaid zmaj tarife. Isti je slucaj i u moj mts aplikaciji. Da li je problem samo kod mene?
 
@BobRock9x

Vrlo je prosto u stvari, mojij svastiki je istekao ugovor, sa njom nema "sale". Ja sam argumentovano izneo cifre iz VIP-a uz intarifu, on mi je ponudio 2m, ja sam mu rekao da zove za 15min kao da se kknsultujem i kada je pozvao, rekao sam, slusaj tri meseca ili nista,mozemo da predjemo na zmaj i
Nista ja cekam sada njihov poziv da vidim sta ce ponude? Mada nemam neka velika ocekivanja pa ko zna, cuda su mozda ipak moguca.
 
Ljudi ja imam Morava 2 tarifu koja istekla... i sad ja sam ovaj text sa slike dole shvatio da ako predjem na Omoriku ja dobijam 20% popusta na ugovornu obavezu. Ispravite me ako gresim
 

Prilozi

  • New Bitmap Image_compressed.jpg
    New Bitmap Image_compressed.jpg
    179.2 KB · Pregleda: 75
Nazad
Vrh Dno