Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja sam to radio pretproslog oktobra, ali mislim da je klasika ona prica da ne mozes na nizi paket, a pitanje je dal u ovom slucaju nude te dodatne benefite.
 
Znam da ne može na niži paket, hteo sam da ostanem na O1.
 
U vrh glave mozes da dobijes mesec dana za dinar. Nema vise toliko povoljnosti.
 
Korisnik sam BOX 3 paket (fiksna+internet+TV) oko 7 meseci,a hteo bih da uzmem postpaid broj sa telefonom za 1 dinar,nezavisno od BOX 3 paketa.
Pa me zanima da li račun za postpaid paket stiže odvojeno od BOX 3 paketa?
Da li može da se naruči on line preko njihovog sajta?
Da li se vrši upit u kreditni biro?
 
Ja imam BOX 4 i posebno još postpaid i računi stižu odvojeno, ne može zajedno. Upit u kreditni biro ne bi trebalo, a online može da se naruči, ja nisam tako ali znam ljude koji jesu bez problema.
 
Ima li neko iskustva od skorije da je prekidao UO bez telefona radi potpisivanja nove UO sa telefonom? Pojavio se Poco X3 i to po dosta solidnoj ceni, još ako bi se iskamčio neki mesec za dinar bila bi baš dobra kupovina. Omorika 1 je u pitanju.
Prekinuo sam ja, ugovor na 12 meseci u 6-tom ili 7-mom mesecu bez telefona radi potpisivanja novog uz telefon. Nisu ni trepnuli, dali telefon uz uhlgovor na 12m.
 
Meni ovog meseca istice ugovor i necu ga produzivati... Jel procedura da pre nego sto istekne odem i podnesem neki zahtev za raskid ili prebacivanje broja na prepaida (tako je bilo u Vipu)?
 
Danas sam podneo zahtev preko sajta MTS za postpaid paket sa telefonom za 1 dinar.Koliko se čeka na isporuku telefona i da li zovu pre nego što ga pošalju?
 
Већ дужи низ година нисам у МТС откако сам променио провајдера. Какав им је пријем сигнала примарно у Београду, а онда и генерално у остатку земље, како сте задовољни квалитетом услуге?
 
Radi ok. Nemam problema u Bg, a evo prethodnih dana sam išao po Vojvodini (Subotica, Kikinda, Novi Sad itd) takodje sve ok. Prošle nedelje po Šumadiji isto.

Imam O1-1399 din.
 
Svastika bi da uzme mi10 pro uz moravu 2. Poslao sam im e mail, trazio sam povoljnosti za potpis novog ugovora, napisao sam im da zelim 3 meseca za din, mada ce svakako zvati. Ima li neko iskustva u zadnje vreme, sta moze da se izvuce od njih, ja bih im mozda trazio i neke drustvene mreze recimo kao povoljnost...
 
skochko92
Ako hoćeš da preneseš broj u drugu mrežu onda kad ti istekne ugovorna obaveza odeš u poslovnicu operatera kod kog hoćeš da pređeš i tamo podneseš zahtev za prenos broja. NIKAKO NE RASKIDAJ UGOVOR KOD STAROG OPERATERA NITI PREBACIVANJE NA PREPAID!

veljkoka
Najviše možeš da dobiješ 3 meseca za dinar, teško da možeš nešto bolje. Mislim da je za 10t pro sad bolja cena u vipu, proveri.
 
Jel moze neko da mi resi misteriju SIM kartice...

U telefonu imam postpaid mts sim... juce ubacim i vip prepaid sim i sve je ok radilo do uvece dok mts sim nije nestala, dakle pokazuje kao da nema sim kartice u slotu... Izbacim potom vip sim, opet nista, uopste ne registruje mts sim karticu ni u jednom slotu?
 
Jel moze neko da mi resi misteriju SIM kartice...

U telefonu imam postpaid mts sim... juce ubacim i vip prepaid sim i sve je ok radilo do uvece dok mts sim nije nestala, dakle pokazuje kao da nema sim kartice u slotu... Izbacim potom vip sim, opet nista, uopste ne registruje mts sim karticu ni u jednom slotu?
Meni je jutros prijavio problem sa mts karticom, bila je odjavljena sa mreže. Resetovao sam telefon i problem je nestao. Verovatno neki problem sa mrežom, ako se desilo kod više korisnika.
Mada, druga opcija je da postoji fizičko oštećenje SIM kartice.
 
Prvi put ikada da mi tako nestane, mislio sam da ima neke veze sa tim sto sam ubacio drugu sim karticu, da je do telefona, medjutim sve sam probao samo sa mts karticom i nista, cak sam i odradio fabricki reset...
 
Prvi put ikada da mi tako nestane, mislio sam da ima neke veze sa tim sto sam ubacio drugu sim karticu, da je do telefona, medjutim sve sam probao samo sa mts karticom i nista, cak sam i odradio fabricki reset...
U tom slučaju verovatno postoji fizičko oštećenje SIM kartice. Pokušaj sa drugom da potvrdiš da nije do telefona.
 
Jesam, vip kartica radi normalno u oba slota, ovu mts ne registruje ni u jednom...
 
I meni se desava da ponekad nestane sim, pa ja izvadim i vratim i opet radi.

Jel moguce da i meni crkava?
 
Meni se dešavalo. Da li još uvek naplaćuju novu sim karticu (kroz sledeći račun)?
 
Pre 10-ak godina jesu naplaćivali. Mislim da se meni tada desilo da sam je menjao i oni su uredno naplatili.
 
Da, besplatno je... ja se jos iznenadio, bio sam siguran da ce i takvu "uslugu" naplatiti. 😁
 
Istekla mi je ugovorna obaveza, na koji telefon kontaktiram da me pozovu oko uslova produženja ugovora? Da li je to 064733?
Da li je to efikasnije ili bolje mail da se šalje?
Pretpostavljam da moze da se dobije 1 mesec za dinar za Omorika 1
 
Nazad
Vrh Dno