Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kad im se uputi prigovor na racun, sam racun se ne placa dok ne donesu neku odluku po prigovoru, a sta bude ako se u tom cekanju prekoraci rok za placanjenje (20. u mesecu), da li zaracunavaju opet zateznu kamatu ili ne, od kog datuma/dana?
 
Poslednja izmena:
Na chat podrsci kazu:

1.JPG

2.JPG

3.JPG
 
Kada stigne novi, korigovan racun, on ima novi rok za placanje.
Proslogodisnji julski sam platio u decembru, jer je tad stigao ispravljen i nema nikakve kamate.
Imao sam reklamaciju i sad na martovski, pa cemo videti, kada ce stici korigovan...:)
 
Problem je ako ne usvoje zalbu i ne koriguju ga, a ne verujem im da ce za 8 dana uspeti/hteti da rese zalbu, placam i kamatu, a to tek ne zelim.
 
Ја сам имао приговор на фебруарски који још увек нису решили. Преко 25 мејлова сам послао, разговарао са подршком, дописивао се преко ФБ-а и Твитера и једино што су умели да кажу јесте да „због унапређења система је тренутно отежано, а у неким ситуацијама и немогуће кориговање рачуна” и да траже разумевање са моје стране. Уговорна обавеза ми је истекла пре 11 дана, тако да сам платио и стари, неоправдано увећани фебруарски рачун, као и априлски. 08.05. сам поднео захтев за пренос броја у Теленор и од јуче ујутру сам код њих.
 
Treba mi za baku postpaid paket sa neograničeni minutima. Znači baš ništa van razgovora se neće koristiti.

Da li je Omorika 1 za 1.200 dinara najpovoljniji kod nas ili ima nešto jeftinije (nebitan operater)?
 
Da li 100min iz Omorike1 ka Mtel BiH važe i za fiksne brojeve?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ne znam iz omorike, ali xl plus važi.
 
Za O1 i M1 se ne duplira net ukoliko se uzima samo tarifa bez uredjaja. Upravo mi to rekli u poslovnici.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Za O1 i M1 se ne duplira net ukoliko se uzima samo tarifa bez uredjaja. Upravo mi to rekli u poslovnici.

Pisi im email ili zovi 064733 pa trazi dogovor i mozes dobiti 3+3GB ali bez meseci po dinar ili 3+1 sa 2-3m po dinar.
 
Ja sam se vec dogovorio za 3+3 kad su me zvali i rekli mi samo da odem u poslovnicu da potpisem ugovor, ali doticna salterusa mi prica kako je kolega pogresio i da to vazi samo kada se uz 01 uzima uredjaj. Zvacu opet pa cu da vidim sta ce biti ali koliko vidim krece dramaturgija sa "rekla kazala"


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uzimao drugi telefon uz paket? Tipa ugovor na dve godine uzet telefon pa sada posle godinu dana bi telefon po njihovim maloprodajnim cenama. Da li to moze?

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
 
Bitno je samo da imas koji god paket...

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Koji su uslovi da bi ostvario tako nesto. Tipa ja sam na O1 paketu bez ikakvih bonusa.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
Ja sam uzimao. Prvi uz ugovor na 24 rate, a drugi po maloprodajnoj ceni na 24 rate... Ako si neko vreme korisnik a jesi godinu dana kako kazes, mislim da nema nekih drugih uslova.

Huawei P30
 
Ja sam se vec dogovorio za 3+3 kad su me zvali i rekli mi samo da odem u poslovnicu da potpisem ugovor, ali doticna salterusa mi prica kako je kolega pogresio i da to vazi samo kada se uz 01 uzima uredjaj. Zvacu opet pa cu da vidim sta ce biti ali koliko vidim krece dramaturgija sa "rekla kazala"

Imao sam sličnu situaciju, samo za VDSL benefit. Morala je radnica iz poslovnice da zove onu koja mi je odobrila benefit, jer nije mogla bez nje ništa u poslovnici, odnosno, mogla je samo da mi ponudi ono što je trenutna zvanična promocija koju joj prikazuje softver.

Tek kad joj je ova potvrdila da mi je odobrila benefite ranije i dala joj njenu šifru mogli smo da sklopimo ugovor. Očigledno nisu sinhronizovani.
 
Jel tacno da ako nisam MTS korisnik(trenutno Telenor), a hoću uzeti telefon u MTS-u, da ne mogu uzeti na rate telefon (uredjaj+tarifa)?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Naravno da nije tačno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Haha, tako sam i mislio. Za šta li onda onaj lik na chatu prima platu nije mi jasno?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Iz moje novonastale situacije konacno sam se sporazumeo sa mts-om [emoji3] Nakon danasnjeg razgovora bice mi poslat ugovor na kucnu adresu sa 3+3gb za 01 bez uredjaja. I klasika izvinjavaju se zbog neprijatnosti u poslovnici jer kolege tamo nemaju mogucnost da tako daju "benefite" vec samo ako se posalje zahtev pa oni zovu... A kad sam mu reko da mi je njegov kolega koji me je zvao i rekao da mogu da odem do poslovnice i da potpisem ugovor, i za to sam dobio izvinjenje jer nisu sinhronizovani sa poslovnicama bla bla bla...

Sve u svemu pametuju malo i komplikuju stvari ali bitno da sam dobio 3+3bg jer da to nisu dali otisao bih u telenor za 975 dinara sa 2 gb i molim lepo :) Jer da im placam 3 gb 1200 dinara nema sanse, dok 6gb vec menja situaciju [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako imate bilo kakvu alternativu, bilo za mobilnu i ostale usluge, bezite od ovih sto dalje. To vam kaze neko ko ima brojeve 20 godina, ko ima sve usluge, fiksni, internet, tv. Mesecno im placam preko 15 hiljada usluge. Ukratko jos jednom, bezite sto dalje od mts-a.
 
Jel tacno da ako nisam MTS korisnik(trenutno Telenor), a hoću uzeti telefon u MTS-u, da ne mogu uzeti na rate telefon (uredjaj+tarifa)?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока

Zavisi.
Ako si novi korisnik i pri tome nezaposlen, ne mogu da te provere u KB i samim tim ne mozes ni telefon na rate.
Ako si novi korisnik i jesi zaposlen, posle provere u KB mogu da ti traze avans u nekom iznosu.
Zasto je to tako? Zato sto niko ne moze sa sigurnoscu da garantuje da ces placati mesecne racune.

Sa druge strane, ako imas 3-4 placena racuna, mogu da provere da si redovni platisa i dace ti telefon bez problema, bez obzira na cinjenicu da jesi ili nisi zaposlen.
 
Kako obračunavaju minute razgovora?
Imam Morava 1 i na widgetu je pisalo da je preostalo 72min, imao sam sinoć razgovor u mts mreži od 30min , i sad kaže da je preostalo 60min, isto i na *797#?
Ovo sam više puta primetio.
 
Morao sam da pišem Ratelu jutros.

Koliko se čeka odgovor?
 
Nazad
Vrh Dno