Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Opet sam izvređao zaposlene u MTS-u jer sam kliknuo na dugme plati račun u mailu, a onda su mi dali da rešavam recaptcha testove kao da oni meni treba da plate a ne ja njima.
Rešio sam problem kad sam se prijavio na svoj račun i platio ga bez problema.
Zanimljivo je koliko je malo mozga u tako velikoj kompaniji.
 
Zahtev za zmaja, zovu kolege u roku od dva dana, pa onda cekate dostavu na kucnu adresu ugovor i sim a to u roku od 7 dana? Jesu li realni. Zna neko sta rade ova 2 dana, kada je videla da vec nemam nikakva dugovanja?
 
tarife.jpg
Uradih na brzinu uporedjivanjne tarifa imogu reci MTS ima trenutno najlosijiu ponudu. Moguce da sam omasio za Yetel iznose(iznos od 950 dinara je ako se ostvari paket 50% popusta)
 
Kojih pre 50% popusta, ko ce da ti da to? U mts-u me gledaju bledo. :D
 
Ja vidim da je ovo mts tema, zato i pitam.. Cekam da me zovu, zmaj mora za 499. :D
 
Ima li neko skorije da je pregovarao sa 064733 o produžetku nekadašnje Omorike 1? Šta se nudi trenutno bez potezanja prelaska na Globaltel, a šta sa?
 
Ima li neko skorije da je pregovarao sa 064733 o produžetku nekadašnje Omorike 1? Šta se nudi trenutno bez potezanja prelaska na Globaltel, a šta sa?
Ja sam pregovarala pre mesec dana. Imala sam Omoriku 1 u okviru Box4 paketa, istekla je ugovorna obaveza pa sam dealtivirala box. Kontaktirala 733 da se jave sa nekom ponudom za mobilnu postpejd tarifu jer sam dugogodišnji korisnik.
Javili se istog dana sa ponudom aktuelna Omorika 3 po ceni 1.200 rsd, ja im tražila Zmaj tarifu da bude sa nižom pretplatom (jer mi više znače gigabajti od neograničenih minuta), nisu izašli u susret, već su ponudili uz Zmaja i neograničen internet za društvene mreže (viber, fb, whatsapp, twitter). Odbila i najavila prelazak u drugu mrežu.
Kroz par dana podnela zahtev za prelazak u Yettel. Javili se sutradan, ponudili aktuelnu Omoriku 3 po ceni od 1.000 rsd + 10 gb dodatnog interneta svakog meseca, ugovor na 2 godine, meni je to bila dovoljno dobra ponuda za ostanak u mts-u.
 
Ja sam pregovarala pre mesec dana. Imala sam Omoriku 1 u okviru Box4 paketa, istekla je ugovorna obaveza pa sam dealtivirala box. Kontaktirala 733 da se jave sa nekom ponudom za mobilnu postpejd tarifu jer sam dugogodišnji korisnik.
Javili se istog dana sa ponudom aktuelna Omorika 3 po ceni 1.200 rsd, ja im tražila Zmaj tarifu da bude sa nižom pretplatom (jer mi više znače gigabajti od neograničenih minuta), nisu izašli u susret, već su ponudili uz Zmaja i neograničen internet za društvene mreže (viber, fb, whatsapp, twitter). Odbila i najavila prelazak u drugu mrežu.
Kroz par dana podnela zahtev za prelazak u Yettel. Javili se sutradan, ponudili aktuelnu Omoriku 3 po ceni od 1.000 rsd + 10 gb dodatnog interneta svakog meseca, ugovor na 2 godine, meni je to bila dovoljno dobra ponuda za ostanak u mts-u.
Jel i tad bila cena Omorike 3 1599 rsd kao sto je danas? 1000 din je dobra cena za Omoriku 3 :D Pristao bih na tako nesto :)
 
Meni istice zmaj za mesec dana, sta mi predlazete da im trazim da ponude?
Iskreno cisto sumnjam da ce da mi dozvole da ga placam 499din. a da sve ostane isto. :D
Imam onaj stariji. Placam 999 trenutno sa eracunom. Jedino da nisam vezan ugovorom, a da sve ostane isto, kao i cena pretplate.
Ili da predjem na ovaj noviji, ali sa istom cenom, trenutna cena mi ne odgovara. Omorika je jos smesnija, nudi manje za vise para, nebuloza.
I ovako minute ne trosim, poruke tek, a net retko kad potrosim i pola.
 
Krajem marta mi istekao ugovor na 2 broja sa dodatnih 100GB (zbog Vanrednog stanja 2020. telefonom produžen još 2 god. Ukupno 4)
Dok nisam pokrenuo prenos brojeva kod drugog operatera samo standardne ponude.
Posle nekoliko dana zovu iz MTS i može Omorika 16 za 1599 na 24 meseca.
 
Jedno možda neuko pitanje:

Zar nije ranije YT trošio net sa "zaliha" GB za YT direktno? Jer koliko vidim po ovom mesecu meni gledanje klipova na YT net troši sa globalnih zaliha GB umesto sa onih za YT.

Kad će onda ove GB što su za viber i YT? Kad potrošim globalne?
 
Jedno možda neuko pitanje:

Zar nije ranije YT trošio net sa "zaliha" GB za YT direktno? Jer koliko vidim po ovom mesecu meni gledanje klipova na YT net troši sa globalnih zaliha GB umesto sa onih za YT.

Kad će onda ove GB što su za viber i YT? Kad potrošim globalne?
Kod mene troši.
Zmaj tarifa.
 
Nema odgovarajuca tema za ovaj problem, pa cu napisati ovde, posto koriste mts mrezu. U poslednje vreme kod oca i majke stizu pozivi iz Gane i ostalih zemalja, a danas se majka slucajno javila. Da li moze nekako preko mts servisa da se iskljuce ovi pozivi? Hvala!
 
I meni se čini
 
meni na oba broja stari paketi ...moracu da se NE slozim sa njima ...nego bice zanimljivo kako ce oni da odigraju sada posto ce mnogi da podnesu zahteve za raskide UO bez penala zbog promena ..svi smo naucili kako to ide ..;-)
 
  • Like
Reagovanja: nuk
Da li je zbog ovog obaveštenja moguće preneti broj kod drugog operatera i ako sam na pola UO ? Pošto se ne slažem sa obaveštenjem.
 
Od juna će biti svakako
 
moguce je :
da prihvatis
da raskines i predjes na prepaid
da raskines i preneses broj
mada :
"ovo obaveštenje smatraće se aneksom ugovora i nastavljate da koristite naše usluge bez obaveznog perioda korišćenja"
ako ne uradis nista oni ce te prebaciti na novi paket ali bez ugovorne obaveze
a kad nemas UO onda mozes da radi sta ti dusa zeli ;-)
 
Ja pre neki dan potpisao zmaj postpaid. Ako prestaje da postoji koji paket ce biti? Vidim kod box paketa naznacili prelazak na nove pakete?
 
Користим стару КТ500 на којој је могуће плаћати ВАС услуге (паркинг) која кошта 500дин, сада ми намећу нову КТ од 800дин на којој ВАС услуге нису могуће … Јел постоји нека друга тарифа која је “згодна” за паркинг и слична плаћања ?
 
Nazad
Vrh Dno