Šta je novo?

MTS na satelitu

Sa prosečno 50 programa na transponderu od 66Mbps, odnosno 1.3Mbps po tv programu, teško da će ih biti dosta u HD rezoluciji, makar koristili h265 kodek.

Čak su izgleda izomorfni aspect ratio (razvučeni 16:9) za HD programe pa koriste 1440x1080px.
 
Izvinjavam se, da li su Arene Premijum 1,2 i 3 još u HD rezoluciji ?
Kod mene jedino one nisu, sve ostale jesu, imam mSAT TV Plus paket .
Gledam juče Premijer ligu, slika kao na Trećem Kanalu ( 3K ) iz 1989.
Očekujem samo da se kao voditelji uključe u prenos Voja Nedeljković i Igor Miklja ....A direktno pored terena Ivana, tada Bojić, mada njoj i na ovakvoj slici nisi imao šta zameriti na izgledu...


Pogledajte prilog 351810

Pogledajte prilog 351811
Nisam više korisnik M SAT televizije tako da ne znam.
 
Bile su u HD do pre mesec dana, tada sam presao na Iris ali ti kanali su bili HD. Sad vec ne znam.
 
Izvinjavam se, da li su Arene Premijum 1,2 i 3 još u HD rezoluciji ?
Kod mene jedino one nisu, sve ostale jesu, imam mSAT TV Plus paket .
Gledam juče Premijer ligu, slika kao na Trećem Kanalu ( 3K ) iz 1989.
Očekujem samo da se kao voditelji uključe u prenos Voja Nedeljković i Igor Miklja ....A direktno pored terena Ivana, tada Bojić, mada njoj i na ovakvoj slici nisi imao šta zameriti na izgledu...


Pogledajte prilog 351810

Arene premium su u HD-u, to sto pise tu da nisu u HD-u nije validno.
 
Ne shvatam šta hoćeš da kažeš?
MTS sat se svakako ne može pratiti preko cs
 
da, mislio sam da ga gledas za dz. nije toliko ni bitno.
a zasto je losa slika? jer se placa taj protok poprilicno verovatno.
a totaltv je vidis lepo udruzio snage sa nekim 'Nova' i 'Pink International' pa koriste blagodeti simulcrypt-a.
 
Ima li negde spisak kanala po paketima?


ovde ne vidim da pise...
samo 80+, 150+ i 160+...
edit: Total tv je dosta povoljniji?
edit 2: Ovde u BG imam neki jaci SBB paket. Mislim da imam i EON aplikaciju u okviru njega..

Da li bi ta aplikacija radila preko telekomovog neta?

Uvodim njihov telefon i internet u vikendici. Za tv jos gledam sta mi je najpametnije...
 
Može li mi ko reći, može li se još koji satelit dodati da se pretražuje, ja imam samo 2, ovaj Astra 3B i Atra 19.2E....
Ima li šansa da se doda i da antena vidi još neki satelit gde ima free programa, i ako može još neki, neka neko napiše poziciju, molio bih, ako ne - ništa :)
 
Bez intervencije na samoj anteni ne može
 
Da li su povecali broj HD kanala ili imaju u planu? Na sajtu stoji da u MAX paketu ima 90 HD kanala. Malo mi je to nerealno, ali sve je moguce.
 
Oznake za kvalitet slike, SD (standard definition) su kanali koje mi na msat televiziji dobijamo u nižoj (stari standard) rezoluciji, kod nas je to H.264 video codec, 576i rezolucijom, dok je HD (high definition) noviji i kvalitetniji prikaz slike, kod nas na msatu ima u 2 varijante, zavisi od kanala, to su HEVC codec 1080i/540p i drugi je H.264 codec 1080i
Suština je HD kanali su veće rezolucije, samim tim bolji kvalitet slike, više detalja u odnosu na SD
 
To znamo, nego pretpostavljam da je mislio da pored nekog kanala stoji HD, nekog nista, a pored nekog SD/HD...
 
To znamo, nego pretpostavljam da je mislio da pored nekog kanala stoji HD, nekog nista, a pored nekog SD/HD...
Gde si ti to video na m:sat tv? Evo ja sad izlistao sve kanale spisak u menijima STB, samo HD kanali su označeni sa HD, na SD kanalima ne piše ništa, prazno polje.
Možda si mislio na oznaku dolara $ pored kanala, što označava da nije free kanal?
 
Care, lista kanala na njihovom sajtu!!! Nema svako m:sat pa da vidi njegov meni.
P.S. I da nema potrebe za citiranjem posta iznad...
 
Navodno MTS je kupio Total i od Nove godine ce biti zvanicno a za sada tiho prebacuju korisnike na mSat i vracaju opremu SBB-u...
 
Daj Djmirun ne lupetaj odakle ti to da je Mts kupio total tv I da krece tiha zamena uredjaja I prebacuju korisnike na m sat I vracaju sbb jer kao prvo united grupa se nece prodavati mts imam utisak Djmirun da malo mrzis total tv I uopste za to sto navodis uopste nigde nista ne pise I nece mts uzeti total tv od 2023 tako da ne lupetaj znam da mrzis sbb I ug Djmirun zato ovaj post
 
Nigde logike, sto bi kupovali Total tv, kad imaju vec svoj msat. Kanale UM svakako nece imati i da ga kupe, a korisnici koji su na totalu su 99% posto zbog UM kanala, tako da i to ne pije vodu...
 
I ja sam bas iznenadjen informacijom koju sam dobio danas... i jos ne verujem... zato sam napisao navodno... a sa druge strane ne bi smeli agenti mts-a da lazu... raskidaju se korisnicima ugovori za total i vraca oprema i montira mSat... raspitajte se i vi ako poznajete nekoga iz MTS-a...
 
Djmirun ajde ne lazi ni ti je mts kupio total tv ni ti su korisnici ludi da prelaze na m sat imam utisak da bas mrzis total tv jer to sto pises nije tacno I lepo ti forumasi kazu da to sto pises nije tacno I ti I dalje uporan ni ti imas izvore za to tako da ti je sve to fejk
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
Dokle cete pisati neistine prvo da je yettel kupio sbb a to nije bilo tacno pa da je mts kupio total tv sto nije tacno I za nova s I nacionalnu dozvolu imam utisak da bas mnogo mrzite sbb ug I total tv koji je ispred m sat I ako bi na satelitu bili pre bi birali total tv nego m sat
 
I ja sam bas iznenadjen informacijom koju sam dobio danas... i jos ne verujem... zato sam napisao navodno... a sa druge strane ne bi smeli agenti mts-a da lazu... raskidaju se korisnicima ugovori za total i vraca oprema i montira mSat... raspitajte se i vi ako poznajete nekoga iz MTS-a...
Niđe veze
To si ti pobrkao nešto sa Polarisom
 
A cak i da je to pobrkao opet nidje veze jer je polarisovim korisnicima ponudjeno da predju na Total po povoljnijim cenama.
 
Nazad
Vrh Dno