Šta je novo?

MTS na satelitu

Sve piše na sajtu arene. Dth (direct to home) je satelit.
 
Potrebno skenirati ponovo kanale na sledeci nacin: Menu na daljincu zatim izaberite Lista satelita pritisnite OK na daljincu i kada se pojavi spisak satelita plavo dugme na daljincu i OK dugme i to je to.

Novi kanali Srbija:
25 Arena 6 HD
26 Arena 7 HD
27 Arena 8 HD
77 Klasik Tv
88 Dox Tv

Promene pozicije kanala Srbija:
28 NBA TV HD
29 EUROSPORT 1 HD
30 EUROSPORT 2 HD
31 SOS KANAL PLUS
32-41 Dečiji ( ako se izuzme Hype Tv)
89 RTS Klasika
129 Cinestar 1
130 Cinestar Action
131 Cinestar Fantasy
132 Cinestar Comedy
133 CBS Reality
134 ID
 
Pozdrav, imam MSAT TV na dva TV-a, redovno plaćam račun od oko 1700 dn mesečno.
Od pre par dana na oba TV imam ovu poruku, na bilo koji kanal da prebacim...
Zvao ih 2 puta, oba puta mi poslali poruku da je moj prigovor zaveden pod nekim brojem , i to je to, gledaj u plafon...
Imali mogućnost nekog reseta- restarta onog gov.... uređaja, mada ne mogu da verujem da su oba pobrljavila istovremeno, kvalitet i jačinu signala vidite na fotografiji.
Ako može pomoć, jer od njih vajde nema, samo da mi ugovor istekne ....

IMG-f3923bcda6360c3ac8dace764ab94fd6-V.jpg
 
Nema tu pomoći. u sistemu su te zaveli da nemaš pretplatu i tu je kraj. Oni moraju da to reše
 
1 Ne znam kako mogu da me zavedu tako, kad sam sve račune do sada redovno plaćao, poslednji za avgust uplatio 17.09
2 Ako su me i zaveli tako, makar i greškom, zašto mi to nisu rekli kad sam ih dva puta zvao, to bar nije problem da vide, a ne ne isključujte uređaj, probaće kao daljinski da reše, a ako ne onda će doći kao neko od njih kod mene, čak pitaju da li smo kovid pozitivni...
 
Ma nema tu šta da se dolazi, jednim klikom tamo negde u centrali se taj problem rešava
 
Da li su ubacili ARENE PREMIUM na satelit? Idemo kod drugara na vikendicu gde mu je Msat pa da znamo da li cemo moci gledati Barsa - Real?
 
Slika je užasna, protok je smešan
 
Stvarno je uzas, slika je SD, nije ni HD, a kamoli FULL HD
 
A j**ale ih 15 arena ima, a ukinuli Motorsport, Discovery Showcase, Cinestar Fantasy, Outdoor, a ubacili 100 arena sa gomilom kojekakvih bezveznih liga, koga boli uvo za brazilsku ligu i slično ili kanale sa igranjem dečjiih igrica.... možda zato što ja ne pratim sport, pa mi smeta uklanjanje nekih zanimljivih kanala zarad još sportskih, totalno bzvz, ubacili neki privatni kanal engleskog sportskog kluba.... sve mi se manje sviđa, biva da navuku, a posle gledaj šta ti dam...
 
Pozdrav ljudi, razmisljam o M Sat iskljucivo zbog Arena, inace imam SBB. Interesuje ima li kasnjenja u odnosu na kablovsku, posto mi Polaris nije kasnio ni sekund? I kakva je slika? I neki vas sud.

Hvala.
 
Mnogo bolje od polarisa, presao sa istog na MSAT. Sto se kasnjenja tice, nisam uporedjivao.
Ljudi koja je fora da jedino na Msat ArenePremium su u SD?
 
Pa nemaju mesta na satelitu, a neće da se otvore za novi TP
 
Znaci uzas, nije mi dao djavo mira i nazovem ih, kazu kvalitet je SD, nemaju informaciju da li biti HD. Pa mentoli sto ne prebace 6,7,8 u SD a ovi ce im biti primarni kanali, da ih prebace u HD.
 
mozda je kvalitet los zbog restrimovanja/cardsharing-a
 
To nema veze. Ima veze što su pretrpali trsanspondere, pa je protok očajan
CS ne troši protok provajdera u bilo kom smislu
 
🤦
vec duze postoji praksa da se kvalitetniji sadrzaj ( i tehnicki gledano po rezoluciji ne samo po samom sadrzaju ) pusta tamo gde je bolje 'zasticen'. u ovom slucaju je to mozda arena cloud.
da hoce, sigurno bi mogli da smanje kvalitet ostalih kanala na racun tih premium arena.
PRETPOSTAVLJAM da i dalje koriste stariji simulkript te da postoji CS za njihov sistem.
 
Ovo je uzas, oci bole koliko je los kvalitet slike. Moja drzavo Srbijo, u kom mi veku zivimo.
 
Katastroga sta nazivaju premium kanalom, sada derbi ne moze da se gleda, ovo je katastrofa od kvaliteta...
 
Druze ne vidi se mrezica, ne znas kad je kos. U Martu istice ugovor, ako ne poprave, adios amigos
 
Neće popraviti, može biti samo još gore
 
Ali nije mi jasno Arene 6,7,8 idu u HD, a Premium kanali u SD. Samo kod nasih drzavnih g*vana moze to. I sledece sezone ekskluzivno cemo da gledamo Premier Ligu na Arena Premium SD kanalima.
 
Ali nije mi jasno Arene 6,7,8 idu u HD, a Premium kanali u SD. Samo kod nasih drzavnih g*vana moze to. I sledece sezone ekskluzivno cemo da gledamo Premier Ligu na Arena Premium SD kanalima.
prave ljude na budale kad moram da kazem, ja ih zvao i pitao zasto premium arene nisu u HD formatu, a ona kaze a kako vi to znate? i ja tu skapiram odmah koliko je sati, bas moras da budes pametan da bi video razliku u slici. svi ostali imaju sve arene u HD, samo oni ne mogu premium. uzas slika na najbitnijim utakmicama
 
Dali neko moze da otvori uredjaj i uslika maticnu plocu u visokoj rezoluciji? Koji je model tog uredjaja znali se?
 
Jedino da svako od nas na forumu ,redovno salje mejlove i da ih zove,po pitanju malog broja hd kanala(preko box paketa korisnici imaju preko 100 hd kanala) ,bukvalno nista nisu unapredili godinama, nama korisnicima koji koristimo msat .Znam da je slaba vajda ovaj vid predloga ali...
 
Slažem se sa XAZ, ponuda programa nije loša ali trebalo bi dosta programa prebaciti u HD.
 
Nazad
Vrh Dno