Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Koji je trenutno najbezbolniji način da se raskine ugovor sa mtsom ? Nisam zadovoljan radom usluga, pocevsi od TVa koji u poslednjih 10 dana vise ne radi nego sto radi, mada kontam da to nije dovoljan razlog.
Ne postoji, ako ne radi nesto kako treba onda prijavis kvar, ako ne dodju da otklone i ako te zamajavaju onda mozes da raskines ugovor jer u zakonu o potrosacima jasno pise "ako neka usluga ne moze da se koristi ugovor je nistavan".
 
Da li se za raskid ugovora mesec dana pre isteka plaća neka naknada?
I jedno noon pitanje, šta je idp?
 
Idp broj služi da pređeš na Yettel jer oni koriste optiku mrežu mts-a. Kada tražiš Idp broj kada ti istekne ugovor to znači da više nećeš biti njihov korisnik i želiš da pređeš na Yettel Hipernet, e onda dobiješ 24 meseca po 50% manju cenu paketa box-a.
 
Upravo dobih poziv u sred nedelje, daju gratis optiku i televiziju u naredne 2 godine po ceni fiksnog.

659 dinara mesečno, ludilo :ROFLMAO:

Paket je box 3 sredjni, net 400/200 Mb/s , televizija 330+ TV kanala...
 
@M jako imaš neki broj za ovu avanturu, šalji pm. Ako ima neko drugi, neka piše takođe, da uvedem kod tašte ima fiksni kod MTS, televiziju SBB.
 
Upravo dobih poziv u sred nedelje, daju gratis optiku i televiziju u naredne 2 godine po ceni fiksnog.

659 dinara mesečno, ludilo :ROFLMAO:

Paket je box 3 sredjni, net 400/200 Mb/s , televizija 330+ TV kanala...
Mislim da je to ponuda za bakar. Da li ima neko da je dobio ovakvu ponudu za optiku?
 
Odgovara i za bakar meni :)
 
Da, fiksni je na bakru, ali ponuda je da predje na optiku. Postoji optika u zgradi...Ja sam pre neki dan ovo procitao da je neko dobio ponudu, ali nisam verovao 😂

Zvali su na fiksni, ali zbog prazne baterije koja ne dozvoljava normalnu komunikaciju, zamolio sam ih da me pozovu na mob. Zvali su me sa 0800100150. Imaju sve ispred sebe, adresu itd... Bas sam pitao koji paket ide, box 3, srednji 400/200.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231105-175347_Phone.jpg
    Screenshot_20231105-175347_Phone.jpg
    29.9 KB · Pregleda: 58
Poštovani,

Ukoliko neko ima kontakt mts promotera, molim Vas da mi pošalje private poruku. U pitanju je BOX 4 Beli, ako može nekako da se dobije 50% 24m ...

Hvala unapred.
 
Potpisao sam ugovor za Box 3 paket( novi sam korisnik).
U ugovoru piše da imam Iris Start paket internet i fiksni.
Jutros su mi pustili televiziju i vidim da imam aktiviran Iris Max paket.
Da li je to neka promocija za nove korisnike ili šta već?
 
Potpisao sam ugovor za Box 3 paket( novi sam korisnik).
U ugovoru piše da imam Iris Start paket internet i fiksni.
Jutros su mi pustili televiziju i vidim da imam aktiviran Iris Max paket.
Da li je to neka promocija za nove korisnike ili šta već?
Mislim da su prva 2 meseca promo, tj otkljucani svi kanali
 
Mislim da je to ponuda za bakar. Da li ima neko da je dobio ovakvu ponudu za optiku?
Meni su nudili 24 meseca za 1 dinar mesečno za optiku i to da biram paket ali nismo se našli jer sam ja hteo da mi fiksni telefon ostane na bakru. Ima malo šira priča par stranica unazad.
 
Poslednja izmena:
Meni su nudili 24 meseca za 1 dinar mesečno za optiku i to da biram paket ali nismo se našli jer sam ja hteo da mi fiksni telefon ostane na bakru. Ima malo šira priča par stranica unazad.
Ja sam pri uvodjenju optike sam i sa zadovoljstvom isti dan presekao stari bakarni vod od bandere do moje kuce. Posto mi optika ide podzemno. Ne zelim kablove da mi vise po dvoristu, na kuci. Inace pitali tad sami, da li zelim da mi fiksni ide preko bakra, ili da prebace na optiku? Naravno prihvatio na optici.
 
Ja sam pri uvodjenju optike sam i sa zadovoljstvom isti dan presekao stari bakarni vod od bandere do moje kuce. Posto mi optika ide podzemno. Ne zelim kablove da mi vise po dvoristu, na kuci. Inace pitali tad sami, da li zelim da mi fiksni ide preko bakra, ili da prebace na optiku? Naravno prihvatio na optici.
E pa meni sa su dali bakar za tel isto bih uzeo ali nisu.
 
Jel zna neko da li jos uvek postoji mogucnost da se od MTS-a dobije 18 meseci po dinar za SBB korisnike? U zgradi imam sprovedenu mts/SBB/orion optiku tako da mogu da biram. Trenutno sam na SBB-u bez ugovorne obaveze, istekla je odavno a nisu hteli da mi ponude nista isplativo jer sam "stari" korisnik pa reko da vidim kakve su mi alternative. Inace nerado napustam SBB posto im mreza i eon platforma na optici rade bez greske, al kad toliko vole&cene nove korisnike nek traze nove ja odo....
 
Jel zna neko da li jos uvek postoji mogucnost da se od MTS-a dobije 18 meseci po dinar za SBB korisnike? U zgradi imam sprovedenu mts/SBB/orion optiku tako da mogu da biram. Trenutno sam na SBB-u bez ugovorne obaveze, istekla je odavno a nisu hteli da mi ponude nista isplativo jer sam "stari" korisnik pa reko da vidim kakve su mi alternative. Inace nerado napustam SBB posto im mreza i eon platforma na optici rade bez greske, al kad toliko vole&cene nove korisnike nek traze nove ja odo....
Imas mogućnost 11 meseci 50%mts box paket Orion 24 meseca50% pokušaj nazovi 064733 niko više nenudi takve promocije svi operateri su poskupeli pregovaraj
 
Jel radi nekome IrisGo aplikacija (iOS) ?
Ne koristim je puno ali radila je ranije bez problema, sinoc je pokrenem nakon duzeg vremena i nista, crn ekran, sad probao ponovo i opet isto.
 
Hmm, mozda ako region nije Srbija onda ne radi, ne znam sta bi drugo moglo biti, ok hvala.
 
Region USA, odgledana cela utakmica sinoć bez ikakvih problema. Baš probao pošto se opet odradio neki 17.... upadate i radi.
 
Takodje je USA, evo sad probao i radi, bio je neki update danas na 17.1.1 , na 17.1.0 nije radio, nista drugo nisam menjao, tako da je sve ok sada.
 
Pozdrav svima, zanima me da li je moguce uvesti BOX 2 fiksni i net bez ugovorne obaveze? I ako je moguce, da li se placa onda prikljucna taksa ili tako nesto?

Hvala unapred.
 
Pozdrav svima, zanima me da li je moguce uvesti BOX 2 fiksni i net bez ugovorne obaveze? I ako je moguce, da li se placa onda prikljucna taksa ili tako nesto?

Hvala unapred.
Box nije moguće uvesti bez ugovorne obaveze.
Fiksni može bez ugovora ali sa plaćaćem ugradnje dok je sa dvogodišnjim ugovorom besplatan.
 
Nazad
Vrh Dno