Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Mora da prodje tvoj ugovor kroz sistem, za otprilike 4 dana bi trebalo da ti bude sve u skladu sa potpisanim ako je toliko ili vise proslo od potpisivanja, pozovi i zali se.
 
Predao prosle nedelje za IDP broj i dobio ga na mail, niko me nije nizvao nista da mi ponudi tako da sad samo mogu da odnesm opremu nazad i to je to?
 
Predao prosle nedelje za IDP broj i dobio ga na mail, niko me nije nizvao nista da mi ponudi tako da sad samo mogu da odnesm opremu nazad i to je to?
I nas niko nije zvao. 7 dana ističe sutra, tako da očekujemo idp danas.
 
Meni su na kraju ponudili za Box 4 prvih 7 meseci 50% popusta. Nije neka ponuda ali prihvatio sam, brži net kod mene nema od adsl-a a sadašnjih 12gb mobilnog neta mi radi posao umesto dosadašnjih sramotnih 3gb.
Još sam deaktivirao net limit i aktivirao dodatni terabajt interneta za 2500 din.
Toliko za ovaj ugovor a sledeći ćemo se seliti.
 
Nznm sta imate drugo u ponudi osim mts , ali optika , ne adsl ili vdsl , zato i oni znaju za ponude drugih . Kod mene u zgradi , znači i u ulazu su i orion i sbb i yetel i mts koji sam produžio , a svi imaju optiku i onda kreće igranka ko više ponudi . Dobio sam ponudu od 24 meseca po 50% i prihvatio . U subotu popodne podneo zahtev za IDP brojem , u ponedeljak oko 10h zvali i dogovorili se za cela 3 minuta . Zvali su na broj koji sam ostavio za kontakt .
 
Ma ne zovu ni na fiksni, provereno...
 
Nznm sta imate drugo u ponudi osim mts , ali optika , ne adsl ili vdsl , zato i oni znaju za ponude drugih . Kod mene u zgradi , znači i u ulazu su i orion i sbb i yetel i mts koji sam produžio , a svi imaju optiku i onda kreće igranka ko više ponudi . Dobio sam ponudu od 24 meseca po 50% i prihvatio . U subotu popodne podneo zahtev za IDP brojem , u ponedeljak oko 10h zvali i dogovorili se za cela 3 minuta . Zvali su na broj koji sam ostavio za kontakt .
Broj građana koji ima takvu infrastrukturu kao ti kreće se oko 100 hiljada.
Mi ostali i dalje samo sanjamo takve uslove života
P.s. Ili nam ostaje ona druga varijanta da sami zasučemo rukave registrujemo telekomukacione firme i sami sebi i komšijama izgradimo optičke mreže. Sve pod uslovom da imamo dovoljno para da uložimo.
 
Broj građana koji ima takvu infrastrukturu kao ti kreće se oko 100 hiljada.
Mi ostali i dalje samo sanjamo takve uslove života
P.s. Ili nam ostaje ona druga varijanta da sami zasučemo rukave registrujemo telekomukacione firme i sami sebi i komšijama izgradimo optičke mreže. Sve pod uslovom da imamo dovoljno para da uložimo.
Ako imate bilo kojeg drugog operatera , predjite kod njega , a za ostalo sta on nema snadjite se preko free iptv lista koje mozete dobiti i od clanova koji su na forumu a i sa drugih mesta , to mogu da ti kazem na pv . Opet ce vam biti jeftinija i ta varijanta , nego UO na 24 meseca bez ikakvih benefita . Ja se isto snalazim za iptv liste , ali i plaćam sbb aplikaciju jednom članu .
 
Mora da prodje tvoj ugovor kroz sistem, za otprilike 4 dana bi trebalo da ti bude sve u skladu sa potpisanim ako je toliko ili vise proslo od potpisivanja, pozovi i zali se.
Na kraju sam se žalio. Pregledali, sve je ok kod njih, promenjen paket, lan4 sto oni vide remote gde mi je nakačen moj ruter prijavljuje 1000mbps ali meni je i dalje rezultat realnog merenja oko 150/80 sto sam imao i ranije… Nisu zatvorili tiket, ispituju, prodje već dva dana…
 
Čitao sam nekoliko strana ove teme i pošto nailazim na oprečne informacije, da pitam - danas mi ističe ugovor sa MTS-om, imam box3 (mobilni, fiksni, net) i prešao bih na Yettel prepaid pa postpaid kroz tri dana zbog 50% popusta, kao i njihov Hipernet.

Ako sam dobro razumeo, danas već treba da tražim razvezivanje usluga iz box-a, ali treba li da podnesem zahtev za IDP broj ukoliko ne želim fiksni (Yettel nudi opciju samo internet bez fiksnog)?
 
Sutra trazis sve to , posto ti UO istekne . Zvace te posle praznika iz MTSa da potvrde oces li da raskines ili ne , pod uslovom da imas njihovu konkurenciju na toj adresi . Ako imas nazvace te i ponuditi bolje uslove nego sto si imao ili iste onim uslovima koje si imao pri potpisivanju ugovora . Ako sve to odbijes za par dana ces dobiti IDP broj i odneti u Yetel , i reci im da oces da prebacis mob broj kod njih na postpejd i oni posle sve zavrsavaju . Kada sve zavrse povezace te na njihovu mrezu , a ti vračas opremu MTSu . Fiksnu mozes otkazati ili traziti da te prebace na paricu i vracas komplet opremu u MTS . Mozes sutra da svratis do Yetela i sve da ti objasne , ako vec nisu , a mogu ti idati broj nekog njihovog promotera , posto su mi dali jer sam razmisljao da predjem kod njih , ako ne dobijem ok ponudu od MTSa .
Srećno
 
@crveni baron odlicno, hvala ti! Ako sam dobro razumeo, i dalje ću imati net za tih 7 dana kad budem dobio IDP broj? Može li se IDP broj zatražiti putem call centra/emaila, ili je neophodno da se ide u poslovnicu?
 
@crveni baron odlicno, hvala ti! Ako sam dobro razumeo, i dalje ću imati net za tih 7 dana kad budem dobio IDP broj? Može li se IDP broj zatražiti putem call centra/emaila, ili je neophodno da se ide u poslovnicu?
Moras licno u poslovnici . Ja sam zatrazio u subotu posle 14h , zvali su me u ponedeljak oko 10h . U zgradi imam sve operatere na optici , pa sam dobio celu UO na 50 % cene . Gledao sam televiziju od Yetela i nije mi se svidela , ostalo je ok . Produzio sam ugovor na MTS box 4 beli , meni su bitni sportski kanali , a i filmski su bolji od onih na Yetelu . Mene izadje sve skupa mesecno 3500 din.
 
Iz vašeg iskustva, da li uvek kada se zatraži IDP broj posle par dana zovu sa boljim uslovima tj. promo ponudom? Pitam u smislu, ako se žele dobiti neki bolji uslovi od mts-a, da li je bolje ići sa najavom raskida ugovora ili traženjem IDP broja...
Takođe, pošto koliko sam upućen Yettel koristi mts infrastrukturu, da li to znači da svuda gde već postoji mts optika može da se pređe na Yettel (bez obzira što bi bio npr. prvi Yettel korisnik u zgradi i sl.)?

Ugovorna obavzeza za BOX3 optiku (fiksni+tv+net) mi ističe negde tokom meseca, pa razmatram šta je najbolje raditi...
 
"Najava raskida" ih slabije "motiviše" na velikodušnije popuste... ne reaguju na te prazne pretnje. Podnošenje zahteva za raskid je već druga priča.
 
Ako si na MTS optici i hoces da predjes u Yetel zatražiš IDP broj , plus ako jos imaš operatera sa optikom kod sebe , pozvace te za dan do dva i ponuditi bolje uslove garantovano . Ako nisi optika , a imas druge operatere oko tebe , zatražiš raskid ugovora i sigurno ce te nazvati
 
Ja sam zatražio idp broj pre tačno nedelju dana i još me nisu zvali. Na optici sam i u zgradi je i još orion minimum. Jedino ako me onaj u poslovnici nije zeznuo pa odradio nešto drugo a ne zahtev za idp. Stoji mi na portalu ono BBTF Prosleđen, kao što ste ovde u temi pominjali.
 
I mi smo pre 10 ak dana podneli zahtev za vec cuveni broj, niko nije zvao, a nema ni broja.

Dal uvek zovu pitanje je...

Iskustva sa foruma su razlicita.

Pisao sam i ovde na forumu yetel podrsci u ickekivanju broja za dodatni box, za wi fi satelit, ni oni ne odgovaraju...
 
Otidji do poslovnice i zatrazi raskid , a tebi je i UO istekla , ako se ne varam . Otiso bih do Yetela ako si na optici i od njih trazio da me povezu a kada zavrse vratio svu skalameriju MTSu i ako hoćeš da zadržiš fiksni , traziš da ti prebace na bakarnu paricu i vratiš im celokupnu skalameriju , a ako ti ne treba fiksni i njega posle sa svom opremom se rešiš . I platiš te dane koje si koristio uslugu , kada račun stigne .
 
Jel su ukunuli i zvanicno preko sajta za nove 12 meseci za dinar?
 
Nazad
Vrh Dno