Šta je novo?

MTS 4G modemi

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
MTS u ponudi ima u ponudi ZTE i TCL prenosne modeme za 4G internet... Koji od ova dva bolje radi... Da li imaju bar 3C agregaciju, da li rade bez problema uz punjač, koliko se greju i uopšte ima li neke značajne razlike?
 
MTS u ponudi ima u ponudi ZTE i TCL prenosne modeme za 4G internet... Koji od ova dva bolje radi... Da li imaju bar 3C agregaciju, da li rade bez problema uz punjač, koliko se greju i uopšte ima li neke značajne razlike?

Hahahaha bar 3CA 🤣. Nasmejao si me lepo... Iskreno iznenadio sam se i da onaj mifi ima 2CA... Modemi se ne greju nesto previše ali mifi posebno 2CA očekuj pri korišćenju da bude vruckast. U principu nemoj ga ucebavati...
 
Koji od ova tri ima 2CA i koji je najbolje uzeti ? Lokacija je Rakovica, prizemlje... Ne znam da li ima ograničenja protoka kao kod A1, verovatno ne, ali da li se može očekivati protok bar 20/4 mbit/s?

Tcl_mw63vkmi se čini modernji od zte_mf971l i oba su sa baterijama, tj mogu se prenositi, što je dobro, ali nije prioritet... Zte_mifi_ruter_mf293n_lte je robusniji, a ima čak i priključak za antene, ako to nešto znači, ali nema 5GHz, ako i to nešto zanači? Najvažnije je da stabilno radi i solidno hvata postojeći signal... Predpostavljam da oba mala modema sa baterijama mogu da rade i dok su na punjaču, kada se baterija isprazni?
 
Taj sto nema 5G i ima antene nema ni ageegacije, znači obican LTE. Jedino ova dva sa baterijama sto imaju 5G imaju 2CA.
Ako ti treba wifi TCL deluje malo ozbiljnije. Pre bih njega odabrao. Malo mi je i fizički robusniji. Sa 2CA komotno možeš da ocekujes download od 20 pa do 100tinjak u zavisnosti od opterećenja.
 
Kod TCL MW63VK nigde ne piše da ima 2CA... Jedino ako se to podrazumeva u okviru Cat.6 standarda? Kod ZTE mf971L je, na jednom mestu, posebno, navedeno da ima 2CA...
 
Kod TCL MW63VK nigde ne piše da ima 2CA... Jedino ako se to podrazumeva u okviru Cat.6 standarda? Kod ZTE mf971L je, na jednom mestu, posebno, navedeno da ima 2CA...
podrazumeva se posto je cat6.
 
Nazad
Vrh Dno