Šta je novo?

[MTS] Гашење броја?

Imam neprijatno iskustvo sa Telenor-om u vezi toga, jedan od brojeva koje smo uzeli za firmu non stop su zvali neki likovi, trazili nekog Nemanju, i bilo je dosta neprijatnih razgovora. Ispostavi se da je taj lik još i iz istog grada, držao neku firmu, ostao dužan svima redom, a broj stoji na milion sajtova kao kontakt telefon te njegove firme! U Telenoru su nam rekli da posle 45 dana od deaktivacije broj može da uzme bilo ko (kao što sam ga ja izabrao u listi, i usrećio se), kao: "Promenite broj", pa lako je reći sad kad svi partneri imaju taj broj, neozbiljno je... Samo 45 dana, to nije normalno...
 
Ocekuje tako sto je neko mozda imao to iskustvo?
Очигледно нико из ВИП-а.Угашен је број поодавно,има сигурно 8 година а можда и више.Лијеп је број али ми онда није требао а сад треба:)Отићи ћу до пословнице и питати,нема друге.
 
Daj broj, moze ti neko proveriti online odmah da li se moze uzeti (a mozes i sam ako imas VIP onlineracun nalog ili napravis novi)
 
Ako bih uzeo novu karticu u mts-u, jel mogu da trazim 066 karticu a ne 064? Kao postpaid broj?
 
Mozes traziti 066 broj, a ne one 066 i tacka kartice ako si na to mislio.
 
Daj broj, moze ti neko proveriti online odmah da li se moze uzeti (a mozes i sam ako imas VIP onlineracun nalog ili napravis novi)
Имам налог само не знам како провјерити.
 
Probas uzeti Nova 1, ulogujes se i dace ti da biras broj tokom procesa.
 
Nazad
Vrh Dno