Šta je novo?

Mtgox problem

shoma

Slavan
Učlanjen(a)
23.09.2006
Poruke
3,625
Poena
455
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5900x Dark Rock 4 Pro
RAM
2x8GB Kingston Fury 3600Mhz CL 17
PSU
Corsair RM1000i
Kućište
NZXT 500
Monitor
LG 27GP850-B
Laptop
Macbook Air M1
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 9 T
Pristup internetu
  1. ADSL
Imam problem sa verifikacijom naloga na goxu. Poslao sam iste dokumente kao i za verifikaciju na stampu i vec drugi put me odbijaju. Poslao sam sliku vozacke karte koja je na latinici i sliku racuna koji je star 2 mjeseca. Strasno me nerviraju ima da ih posaljem u materinu.

Kod:
We regret to inform you that the identification documentation you have submitted has been reviewed, and your request has been temporarily denied.

Reasons(s)

No form of government issued photographic identification documentation has been provided with this application. (National Identity Card, Driver license, passport,...)

Please provide another residence proof.
Please provide one, can be one of the following:
- Monthly utility bill
- Internet Bill
- Cellphone Bill
- Tax Return document
- Residency Certificate
- Medical insurance bill

Must be no more than 6 months old and must display residential address (PO box addresses will not be accepted.)

We sincerely apologize for any inconvenience this may cause, but it would be greatly appreciated if you could resubmit/reupload to your MtGox account the requested clarification(s) above. (Please refrain documents attached to mails.

Thank you for your help in this matter,
 
A sto si skrt na dokumentima....

Ja sam im poslao i zdravstveni karton i pedigre od psa, pored svega sto postoji u novcaniku i pasosa i svega, plus povrh svega kupio yubikey, koji se takodje verifikuje, i prihvatili su mi :)

Ali svejedno, od njih pare videti tesko da ces u smislu povlacenja, pa jedino ima smisla ako "vrtis" dosta kesa na njihovoj menjacnici.
 
tamo izgleda radi neka mica ubica na šalteru :)
 
A sto si skrt na dokumentima....

Ja sam im poslao i zdravstveni karton i pedigre od psa, pored svega sto postoji u novcaniku i pasosa i svega, plus povrh svega kupio yubikey, koji se takodje verifikuje, i prihvatili su mi :)

Ali svejedno, od njih pare videti tesko da ces u smislu povlacenja, pa jedino ima smisla ako "vrtis" dosta kesa na njihovoj menjacnici.

Ma slao sam uputnicu za doktora :D Hocu samo da povucem svoj btc koji stoji tamo a koji sam poslao kad sam poceo da kopam prije nego sto su propali.
 
Ma slao sam uputnicu za doktora :D Hocu samo da povucem svoj btc koji stoji tamo a koji sam poslao kad sam poceo da kopam prije nego sto su propali.

Propali su ? HA!
Eto to nisam znao, kad se nisam ni kacio tamo vec... 3 meseca sigurno ako ne i vise.
 
i šta si uradio na kraju? Ja imam "zarobljeno" nešto btc tamo pa sam isto hteo da povučem, ali ćorak :S Pred NG sam nešto "povukao", tj prosledio na drugu adresu i posle nisam ni pokušavao i sad sam hteo opet malo nešto da prodam, kad ono ćorak :S
 
Nisam jos nista uradio jer jos uvijek pokusavam da verifikujem nalog.
 
Meni proslo , slika pasosa i slika VIP racuna za mobilni... samo se na verifikaciju ceka ~30 dana
 
Bolji ti je kurs na bitstampu.
Verifikacija ti je sken pasosa i izvod iz banke sa njihovim pecatom (300 kinti, a mozes i da lupis prvi pecat koji ti padne pod ruku, sta znaju kakav je pecat banke)
 
A jel ste vi ubedjeni, tj znate li, salje li mtgox novac u srb?

Poslednji put kad sam pokusao isplatu na devizni racun rekli su da ne salju novac u srb.. tako da, malo se raspitajte pre pravljenja bezpotrebne glavobolje.. i gubljenja vremena..

Ne pricam vam nista napamet.. govorim iz licnog loseg iskustva.. i gubljenja vremena i mnogo trzavica
 
Ja znam da traze sepu.. kao brze bolje bla bla... ja sam iz testa povukao nesto, evo cekam vec 2 meseca, pa su me zamolili da prebacim na sepu pa sam im odgovorio da srbistan sepu NEMA, pa sad cekam jos :)

Nije mi hica za kes vec ono hteo da ih testiram malo inace ne bi vukao preko banaka nikad, mozda u svicu ili dubai jednog dana ovde jok ;)

Inace znam da po novom odbijaju verifikaciju bankovnog racuna ako je Europe i nije sepa, dobijes info da treba da koristis sepu.... neko tu nema tri cuke, a i banke ih izgleda jos zestoko zezaju
 
Poslednja izmena:
jel neko zna zašto je ovo ovako??
 

Prilozi

  • mtgox.png
    mtgox.png
    94.4 KB · Pregleda: 81
Nazad
Vrh Dno