Šta je novo?

msi tv kartica

  • Začetnik teme Začetnik teme boza
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

boza

Čuven
Učlanjen(a)
12.07.2002
Poruke
113
Poena
619
Da li je neko uspeo da nabadzi zvuk bez shuma na ovoj kartici.
Slika joj je ok mnogo bolja od budjavog kworld-a(ali nije ko pinacle), i snima real time u mpeg4, ali nikako da joj namestim normalan zvuk!!!
 
Nazad
Vrh Dno