cetverooki
Poštovan
- Učlanjen(a)
- 28.12.2021
- Poruke
- 280
- Poena
- 70
Moja oprema
- CPU & Cooler
- ryzen 5 5500
- Matična ploča
- prime a320m-k
- RAM
- ddr4 16gb
- GPU
- rtx 2060
- Storage
- KINGSTON SNV2S500G
- Zvuk
- Realtek Audio integrisana
- PSU
- Enermax Galaxy 1000w
- Monitor
- Msi Mag 255F E20
- Miš & tastatura
- stellseries sensei 310, lenovo neka starija tastatura
- Mobilni telefon
- Xiaomi Redmi 12pro
- Pristup internetu
- Optički internet
Imam ovaj monitor i ne mogu se sjetiti da li je bilo ovako, mislim da sam imao full panel. Gledao sam na YT i vidim kod njih da je tako, ne mogu da tvrdim 100% al mislim da mi je slika bila puna.
Spojen sam sa DP i graficka mi je rx 5700XT, imao sam najnoviji drajver, sad vratio na stariji i sve je isto. Ovako kad gledam mislim da ovo nije u redu.
Spojen sam sa DP i graficka mi je rx 5700XT, imao sam najnoviji drajver, sad vratio na stariji i sve je isto. Ovako kad gledam mislim da ovo nije u redu.
