Šta je novo?

MSI GX610PX - XP drajveri za graficka i wireless lan

martinstojcev

Slavan
Učlanjen(a)
12.12.2007
Poruke
6
Poena
301
Ako moze neko da mi pomogne da nadjem Xp drajveri za ATI HD 2600 Mobility, i za Wireless Network Adapter Atheros AR5007EG...
Hvala vam unapred
 
Poslednja izmena:
@Cika Deja fala mnogu, instalirao sam drajveri sta od oficijalna strana sta od ovih, pa za sada sve rade sjajno... :D
Ali kada udjem u Device Manager, imam jedan dio koi nije instaliran, mada neznam dali je i dio, to je u gurpa "Other Devices" i zove se: "SnowFlake Emulation" jel mozes li mi malo reci sta je to, i kako treba da ga instaliram, i sta je to uopste?? :d
Pozdrav, i kazi neka finta o lapom...
Jel si nesta instalirao za monitor?? da ne ga prikazuje kao default, ?
 
@martinstojcev e si probao ovo sto je Stilgar dao ?ja sam vratio vistu jer mi open gl nije radio:s
@Stiglar ti imas MSI GX610PX ili EX610X?
 
@martinstojcev e si probao ovo sto je Stilgar dao ?ja sam vratio vistu jer mi open gl nije radio:s
@Stiglar ti imas MSI GX610PX ili EX610X?
EX610X-007EU, graficka se instalirala ok ali imam jedan unknown device koji neuspevam da provalim sta je. zvuk blutooth, kamera, wirles lan modem card rider sve sam instalirao ovo neznam sta je, pa ako neko ima neku ideju. Laptop je pod xp-om vistu nisam probao da stavim.
 
Poslednja izmena:
Desni klik na taj nepoznati uredjaj pa update driver pa idi manual pa ti rucno odaberi drajver koji hoces (Don't search.........itd. opcija) koliko se secam tada te pita koji je to uredjaj ti kazi other device pa kada ti ponudi listu proizvodjaca i drajvera ti idi na Microsoft i sa desne strane ces imati nekoliko drajvera a imas dva drajvera i oba u nazivu imaju ACPI ti odaberi drugi (mislim duzi naziv ima) klikni na next i to je to. Nije precizno objasnjenje jer se ne secam sta sve pita. Ukratko to je neka ACPI glupost. Nicemu ne sluzi ali bode oci.
 
Desni klik na taj nepoznati uredjaj pa update driver pa idi manual pa ti rucno odaberi drajver koji hoces (Don't search.........itd. opcija) koliko se secam tada te pita koji je to uredjaj ti kazi other device pa kada ti ponudi listu proizvodjaca i drajvera ti idi na Microsoft i sa desne strane ces imati nekoliko drajvera a imas dva drajvera i oba u nazivu imaju ACPI ti odaberi drugi (mislim duzi naziv ima) klikni na next i to je to. Nije precizno objasnjenje jer se ne secam sta sve pita. Ukratko to je neka ACPI glupost. Nicemu ne sluzi ali bode oci.
uzeo sam da probam kako ce sve da izgleda pod vistom. Uradio sam samo upgrade sa xp-a. laptop se preporodio, nema nikakvih neresenih instalacija drivera. skor masine koji sam dobio je 3.9 cak mi i igra titan quest immortal throne radi sasvim zadovoljavajuce, na medium setovanjima u 1024x768 ali moze da posluzi da se ubije vreme. Sve u svemu utisak je mnogo bolji i cini mi se da masina radi brze pod vistom. doduse na sajtu proizvodjaca i kazu da je predvidjen za vistu.
Jedno pitanje za vlasnike koji su uz lap top dobili msi vox II usb tv tjuner. instaliram sve ali slika i kad je imam secka i zvuk krklja. Da li je do loseg tjunera ili je neispravan da ga zamenim ili ja neradim nesto kako treba. Zanimaju me iskustva onih koji ga imaju. mozda da se koristi neki alternativni tv tjuner.
 
Poslednja izmena:
Ali kada udjem u Device Manager, imam jedan dio koi nije instaliran, mada neznam dali je i dio, to je u gurpa "Other Devices" i zove se: "SnowFlake Emulation" jel mozes li mi malo reci sta je to, i kako treba da ga instaliram, i sta je to uopste?? :d

Remote IR control for notebook (Snowflakeemulation)
Ovo cudo ne radi samo pod vistom, tako da ni posle dugotrajnog guglanja nisam iskopao nista:(

Uzgred, stvarno mi nije jasno sta vi ljudi radite, svi drajveri sa zvanicnog sajta meni rade sjajno!?
 
Poslednja izmena:
Remote IR control for notebook (Snowflakeemulation)
Ovo cudo ne radi samo pod vistom, tako da ni posle dugotrajnog guglanja nisam iskopao nista:(

Uzgred, stvarno mi nije jasno sta vi ljudi radite, svi drajveri sa zvanicnog sajta meni rade sjajno!?

@Lammasu jel mozes mi reci gde si skinuo drajveri za graficku karticu HD2600 jel ja imam veliki problem sa time, imam XP i OpenGL mi je 1.1 a karticu podrzava 2.0 i to mi je veliki problem zato sto nemogu da igram sve igre koi hocem, pr. Counter Strike... :)
Pozdrav, i pisi kako si resio problem i svi drugi koi su imali ovaj problem kako su ga resili...
 
@Lammasu jel mozes mi reci gde si skinuo drajveri za graficku karticu HD2600 jel ja imam veliki problem sa time, imam XP i OpenGL mi je 1.1 a karticu podrzava 2.0 i to mi je veliki problem zato sto nemogu da igram sve igre koi hocem, pr. Counter Strike... :)
Pozdrav, i pisi kako si resio problem i svi drugi koi su imali ovaj problem kako su ga resili...


Prvo da se ispravim, htedoh reci da radi samo pod Vistom:p
Evo ti zvanicni link:
http://global.msi.com.tw/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=135&prod_no=1237

Inace meni sve lepo radi, i pod XP-om i pod Vistom, a sto se samog CS-a tice, ne znam sta da ti kazem, nisam ga igrao godinama:p
Nadam se da je pomoglo
 
Imam ovaj laptop, sveze kupio pa se bahcem sa drajverim, sve mi radi samo ne mogu zvuk da cujem. U media player-u pusti pesmu i sve radi, nije mutirano ali se ne cuje ni na zvucnike ni na slusalice.

Inace mi ovo pise u device manager-u
drivercp2.jpg

i imam jedan unknown device a ne znam sta je...


pomagajte!!!!
 
Poslednja izmena:
Imam ovaj laptop, sveze kupio pa se bahcem sa drajverim, sve mi radi samo ne mogu zvuk da cujem. U media player-u pusti pesmu i sve radi, nije mutirano ali se ne cuje ni na zvucnike ni na slusalice.

Inace mi ovo pise u device manager-u
drivercp2.jpg

i imam jedan unknown device a ne znam sta je...


pomagajte!!!!

zvuci kao da fali kb888111xpsp2.exe ako si pod xp-om a ako si pod vistom skini sa msi sajta drivere verzija je R172a+HDMI. nadam se da je pomoglo
 
Nazad
Vrh Dno