- Učlanjen(a)
- 23.12.2001
- Poruke
- 2,038
- Poena
- 690
Dobih ga danas u firmi na probu, zanimljiva spravica.
Najlepse od svega je kako lako tera Doom 3 Alpha (52.9 fps u onom default benchmarku)
Cini mi se ipak malo prejaka za trenutne igre, a dok izadje ono sto svi cekamo ko zna sta cemo jos od hardvera docekati.
A i uopste nije bucna kako se prica, cuje se malo vise od MSI Ti4200.
Jeste zver, ali kosta....
Najlepse od svega je kako lako tera Doom 3 Alpha (52.9 fps u onom default benchmarku)
Cini mi se ipak malo prejaka za trenutne igre, a dok izadje ono sto svi cekamo ko zna sta cemo jos od hardvera docekati.
A i uopste nije bucna kako se prica, cuje se malo vise od MSI Ti4200.
Jeste zver, ali kosta....