Šta je novo?

MSI CR500-252XEU kao sporet!!!

Dukica

Slavan
Učlanjen(a)
01.11.2005
Poruke
37
Poena
309
Pozdrav,imam jedno pitanje za vlasnike ovog :wc: od MSI-a,a ono glasi: da li se nekome ovaj lap greje kao sporet ili je to smo moj komad? Digao sam Core temp cisto da vidim kolika je temperatura procesora kad ono na 75 c,nakon nekoliko sati kliktanja ovaj :wc: se resetuje ,ja opet na core temp ,kad ono gle :crash: 105 c.Da li se MSI generalno pregreva ili.....!!!!?????
Slabo se bakcem sa laptopovima ,desktopovski sam opredeljen,bio i bicu. Ovo sam dobio na koriscenje dok sam na putu.
 
Odnesi ga na servis, ne bi smeo toliko da se greje, verovatno ne naleze hladnjak na povrsinu CPU-a ili je ventilator neispravan.
 
Taj laptop je iz low klase MSI brenda.Sto u prevodu znaci najgore od MSI.Nije uopste cudno sto se greje i sto laptop baguje.Imao sam prilike da radim sa doticnim laptopom i to je jednostavno receno djubre....

To je odgovor sto se tice kvaliteta doticnog notebook-a.Sto se tice toga sta da radis - najbolje da ga odneses u servis ako imas garanciju pa nek ti menjaju pastu ako treba i ciste laptop.Ako nemas garanciju onda nemoj ni slucajno da ides u MSI pakom servis jer imas boljih servisa od njih....Ako imas garanciju onda moras a ako nemas onda idi kod nekog drugog.

Ako oces sa budes sam svoj majstor i nemas garanciju onda otvori onaj panel gde mu se nalazi resetka za vazduh i izduvaj sa kompresorom.Ako nemas kompresor onda moze i usisivac koji ima na jednom kraju otvor gde izduvava vazduh.Tu gurnes cev tako da kroz cev izbacuje vazduh i onda izduvaj od prasine.Ako nastavi da dize temp onda moras menjati pastu i najbolje idi u servis.

Na zalost uzeo si laptop koji sam imao bar 10 puta na servisu i laptop je zaista uzas.......
 
Poslednja izmena:
@Dukica, trebao si da kupis K53 on je dobro ohladjen.
 
Nazad
Vrh Dno