TOMY je napisao(la):Ima, jedan tip je prodavao, mislim Pioneer za 500 DM. A sto sigurno znam ima Aiwa za oko 450 DM. Jeste da je malo skupo ali ti se vise isplati nego CD sarzer.
JOBAH je napisao(la):TOMY, imas li email ili phone tog tipa?
ne mogu da ga nadjem nikako, verovatno je prodao...a kad je to bilo...
nego sto ne bi uzeo Aiwu, sad je cena oko 400 dm, licno sam je video, preterano izgleda, ima kolor LCD dislplej, odlican uredjaj! Ima ga u Novom Sadu na Spensu (sportsko-poslovni centar), imas garanciju, sve!
To je bas bas jeftino, skoro sumnjivo 😛TOMY je napisao(la):Ima, jedan tip je prodavao, mislim Pioneer za 500 DM. A sto sigurno znam ima Aiwa za oko 450 DM. Jeste da je malo skupo ali ti se vise isplati nego CD sarzer.
JOBAH je napisao(la):Napisi utiske obavezno. 🙂
Koliko si ga platio?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari