Šta je novo?

Mototrola v70

Cemu ovde ima da se divis?🙂
Meni je jako smesan....mada je to mozda buducnost mobilnih telefona (ne daj Boze🙂)
 
Ma vec sam pis'o o njemu, ja ipak mislim da je to motorola samo malo htela da se nasali sa Samsungom, odnosno da uzme Samsung prekopira V70 i bankrotira zauvek... 🙂
 
Nazad
Vrh Dno