Šta je novo?

Mobilni telefon Motorola G100 ili Xiaomi MI 10T Pro

Koji mobilni telefon kupiti

Boris90

Cenjen
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruke
223
Poena
180
Doslo vreme da zamenim moj stari LG V20 koji me je verno sluzio sve ove godine. Kao sto vidite telefone menjam bas retko , kod novog mi je bitno da ima jaku bateriju ( za razliku od V20 :LOL:), dobra kamera za te pare i da radi bez trzavica bar 2 godine ..
Do sada sam kupovao telefone na KP ali ovaj put bice to verovatno preko operatera ili za kes u radnji.
Ova Motorola mi je zanimljiva vidim da ima za 45 hiljada da se uzme u Gigatronu, danas sam bio u SM medjutim nemaju je u radnji pa nisam uspeo da se poigram sa njom.
Druga opcija mi je Xiaomi Mi 10T Pro kojeg bih uzeo u MTS uz Omorika 1 posto mi sad u maju istice ugovor.

Zanima me da li vredi dati nekih 15k vise za Mi 10T Pro ( na rate ) u odnosu na Moto G100?
Ako je neko imao priliku da testira oba ova modela zamolio bih ga da iznese svoje misljenje ..
Ako imate neki drugi predlog pored ova dva telefona iznesite ga.
 
Pa zavisi sta ti je bitno, prednosti za 10T Pro:

-Kamera
-144Hz ekran naspram 90Hz (sto se kvaliteta ekrana tice, u 10T Pro je odlican IPS, ne znam kakav je kod G100)
-Dosta bolji zvuk
-Vibra motor (ovo je pretpostavka jer 10T ima odlican, a ne nalazim podatke za Moto)
-Izrada
-Brze punjenje (33W naspram 20W)
 
Hoce da zeza proximity senzor.
 
Ne mogu nigde da pogledam moto g100, samo je u BG imaju izlozenu.
Poco f3 u poredjenju sa ova dva modela, a pre svega mi 10 T pro, sta mislite?
Da li neko ima informacije hoce f3 skoro u zvanicnu prodaju kod nas, za sada samo na kp ima (340 evrica )
 
Nazad
Vrh Dno