Šta je novo?

Motorola E4 PLUS

xmarkom

Poštovan
Učlanjen(a)
25.03.2014
Poruke
312
Poena
70
Naslov testa bi mogao da bude ovakav:

Odličan telefon sa najočanjnijom kamerom u skorije vreme. Ne znam kako su radili, od koga kupovali senzor, šta je u pitanju ali ovo je bruka u bukvalnom smislu.

PREDNOSTI:
1. 5,5" ekran za telefon u toj nižoj srednjoj klasi, odličnog osvetljenja, vidljivosti pod uglovima itd
2. Baterija 5000mAh koja je pravo uživanje, nikako da se isprazni :)
3. kvalitetni materijali kućišta, leži lepo u ruci, zanimljiv dizajn
4. dobar softver, dosta interne memorije i RAM za ovaj cenovni rang telefona

MANE:
1. Dosta pažnje obraćam na kamere a ovo je totalni fijasko. Maltene se lica po sunčanom danu ne razaznaju ako su udaljena više od 10m. Selfi kamera može da se baci, totalno beskorisna. Obe kamere liče na one stare kineske interpolisane VGA kamere.
2. težak telefon isključivo zbog baterije koja je ogromna
 
Dobro me sluzi. Kamera minus jedino,ali nije ni losa mnogo.

Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, da li postoji neko resenje za problem kod snimanja video zapisa na ovom modelu telefona - video snimak toliko secka da je nepodnosljivo. Resetovan telefon fabricki nekoliko puta, ne pomaze.
Slobodne memorije dosta ima, tako da nije do toga. Da li je neko imao ovaj problem?
 
Jel si probao sa drugom aplikacijom za kameru(npr. Open Camera)?
 
Isti problem i sa drugim aplikacijama, nekoliko sam ih probao iz Play prodavnice
 
Nisam nikakav strucnjak za kameru, retko je koristim i mnogo mi je bitnije sta je na slici nego koliko je kvalitetna slika. Za sve gore se slazem. Baterija je stvarno dzin. Ali se dugo i puni. Led dioda mi se takodje bas svidja. Videcemo za mesec dva, mada mislim da je za mene kao nezahtevnog korisnika puuuna kapa sto se rice performansi.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Da dodam, video ne secka, mozda je fora do nekog updatea, posto ih je bilo 4-5 nakon prvog paljenja telefona.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Sada sam video update sistema sa ovim upozorenjem. Da li je neko imao problema sa gps-om posle instalacije?
057d6ee5539a57dd82a54d1d944b5da5.jpg


Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno