Šta je novo?

Moto g31

macdon

Poštovan
Učlanjen(a)
14.05.2017
Poruke
485
Poena
95
Imam model 128gb. Posle nekoliko dana koriscenja prijatno sam iznenadjen. Odlican telefon. Baterija puna 2 dana. Kamere solidne, nisam ih jos lepo testirao. Rad fluidan kao da ima mnogo jaci procesor. Prelep je spolja i sa oled ekranom jos lepsi. Savrsena velicina telefona za lako rukovanje jednom rukom. Imao sam g100 i slobodno mogu reci da nije mnogo brzi od ovog samo jak procesor vrsi posao za dobre fotke i video. Toliko za sada 🙂
 
Motorola nudi odlican kvalitet za razumne pare, mnogo bolji nego nekakvi Alcateli,Wiko, Vivo itd
 
3 meseca miline sa g31 😃
Baterija se sporo puni ali drži dugo. Rad telefona je fluidan i dovoljno brz čak i više za rang u kome ga svrstavaju. Kamere solidne, kolko para tolko muzike. GCam BSG 8.1 lepo završava posao. Manji telefon lak rad jednom rukom i to je to. Kome treba telefon za razgovore, društvene mreže i normalne fotke ovo je TAJ.
 
Mi smo dobili službene, pa mislio da koristim umesto mi9t. Medjutim deluje mi da je mi9t ipak bolji uredjaj (iako je stariji).
 
Kako se pokazao ovaj telefon ic. Razmisljam da ga kupim caletu, jer muku muci sa svojim redmi 9 utedjajem. Generalno njemu treba samo za viber i what's up, i surfovanje po netu. Redmi 9 se pokazao uzasno od dana kupovine i za to... Pa da li uzimati nju, ili bolje gledati neki Realme.
 
Mi smo dobili službene, i osim velicine ja nemam zamerku. Ok, kamera nije sjajna, al sve ostalo je odlicno. Skoro čist sistem, ekran odličan, sve radi fluidno. I sto je najbitnije, baterija odlična.
 
Imam model 128gb. Posle nekoliko dana koriscenja prijatno sam iznenadjen. Odlican telefon. Baterija puna 2 dana. Kamere solidne, nisam ih jos lepo testirao. Rad fluidan kao da ima mnogo jaci procesor. Prelep je spolja i sa oled ekranom jos lepsi. Savrsena velicina telefona za lako rukovanje jednom rukom. Imao sam g100 i slobodno mogu reci da nije mnogo brzi od ovog samo jak procesor vrsi posao za dobre fotke i video. Toliko za sada 🙂
Molim te da li mi možeš reći jel ovaj model ima pojačan 4G, odnosno da piše gore za mrežu 4G+, to mi je bitno jer na adresi gde se nalazim nije dobar 4G, stara motorola moto Z2 play je imala to 4G+ i onda je ok otvarao interne, dok modeli koji pokazuju samo 4G signal na ojoj adresi skoro da su neupotrebljivi za internet. Unapred hvala
Mi smo dobili službene, i osim velicine ja nemam zamerku. Ok, kamera nije sjajna, al sve ostalo je odlicno. Skoro čist sistem, ekran odličan, sve radi fluidno. I sto je najbitnije, baterija odlična.
Molim te da li mi možeš reći jel ovaj model ima pojačan 4G, odnosno da piše gore za mrežu 4G+, to mi je bitno jer na adresi gde se nalazim nije dobar 4G, stara Motorola moto Z2 play je imala to 4G+ i onda je ok otvarao internet, dok modeli koji pokazuju samo 4G signal na mojoj adresi skoro da su neupotrebljivi za internet. Unapred hvala
 
Molim te da li mi možeš reći jel ovaj model ima pojačan 4G, odnosno da piše gore za mrežu 4G+, to mi je bitno jer na adresi gde se nalazim nije dobar 4G, stara motorola moto Z2 play je imala to 4G+ i onda je ok otvarao interne, dok modeli koji pokazuju samo 4G signal na ojoj adresi skoro da su neupotrebljivi za internet. Unapred hvala
Nemam ga odavno, koliko se secam jeste pokazivao 4G+
 
I ja ga danas kupio ćaletu. U odnosu na njegov prošli telefon xiaomi redmi 9a ova motorola je veliki napredak . Brz je i lepo radi ali ako ga poredim sa huawei P40 lite koga isto imam kući i koji je star par godina onda i ne radi tako dobro . Sve u svemu za ove pare mislim da nema bolji telefon a da je nov sa garancijom.
 
Nije mi jasno ako je amoled ekran zašto slabo svetli? Skoro da nema razlike čini mi se u odnosu na obični ekran. ili je to samo kod motorole. I yanima me kako se vidi ekran na suncu?
 
Pa ne mora OLED imati veću svetlinu od IPS ekrana
 
Ok znam,ali nekako mi deluje da nije dovoljno svetao ili grešim. Jel vredi sada ovaj telefon 22000 din,a ima android 11?
I ja ga danas kupio ćaletu. U odnosu na njegov prošli telefon xiaomi redmi 9a ova motorola je veliki napredak . Brz je i lepo radi ali ako ga poredim sa huawei P40 lite koga isto imam kući i koji je star par godina onda i ne radi tako dobro . Sve u svemu za ove pare mislim da nema bolji telefon a da je nov sa garancijom.
Kako se vidi na suncu? Kakvi su utisci? Ako može brzi odgovor jer otišao bi da ga kupim.
 
Nazad
Vrh Dno