Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Pa sad ce lakse da ode x100 :)
Pri čemu se i ne zajebavam mnogo. Neka ljosne jos malo, pa onda ima dosta lufta za brisanje nula.
 
Gotov je FEG. Nema sledećeg ciklusa za njega. Moje skromno mišljenje.
 
FEG kao ovakav je gotov. Najverovatnije ce biti novi FEG SmartDefi, merged FEG i ROX, uz novi contract i tokenmics. Prica se o max supply od 100b. Novi SmartDefi contract ce biti takav da nece biti problem listanje na CMC i CG za ostale smartdefi tokene kao sto je bilo do sada, a nece biti problem ni za listanje na CEX. Uglavnom Vote je pocelo veceras u 21h. Ima nekoliko opcija, ali ja sam za to da bude totalni rebrand, kako naziva tako i logoa za FEG token. Najverovatnije ce novi naziv za Feg token biti Grafene kao sto je naziv i za wallet ( grafene=earn feg).
Uglavnom, ko holduje FEG ne brinite se oko migracije svako ce dobiti isti %
Uglavnom znace se za 3 dana vise.
 
$ANA za 3 dana skoro 100% gore, cena ~22$, market cap ~50M$.
Na žalost, kasno sam saznao za projekat tako sam sa prosečnom ulaznom cenom od 11.4$ reagovao panično i pri dump-u prodao sve. Izvukao ulaganje sa 8% profita (pre dumpa bi bilo 22%). Greška koju sam napravio je što sam gledao 1D chart a reagovao kao da skalpiram (tj. bolji je bilo kakav profit nego minus u ulaganju i neizvesnost čekanja sa zarobljenom investicijom). Juče ponovo ušao na 19.9$ i rešio da sačekam barem jedan dan (trenutno 12% u plusu).

Upoređuje se novčić sa OHM-om, ovde je razlika što uvek postoji zagarantovana cena (ANA floor price) tako da investicija ne može da ode u minus više od 75-80%. Veoma rizično, jer je ANA token takoreći ekskluzivno u njihovom contract-u (riznici tj. AMM-u). Juče sam video transakciju (sell) sa 400k$ keširanja u USDC. To praktično znači da neko može da se iskešira sa par miliona $$$ u jednoj transakciji što automatski obara cenu.
Postoje 2 pool-a sa strane (ANA-USDC) sa oko 200k$ u likvidnosti, što je zanemarljivo.

ANA22dolara16april2022-1100h.png

Update posle par meseci... protokol radi i dalje... floor price (zagarantovana cena za ANA token) je porastao... cena je pala... koncept funkcioniše (za sada). Kako će biti ubuduće, videćemo. Rug pull moguć u svakom trenutku, kao i špekulativno pumpanje.

Nirvana protokol trezor novčanik:


Nirvana23-jul2022.jpg


napomena: samo delim info, nije nikakva preporuka za trgovinu.
 
Nirvana protokol... GG ! :eek: :whistle:

 
@teslatesla i ti ih znas izabrati😁

Moj moonshot pick je PLSD koji sam dobio for free kao HEX staker.

Prilicno zdrav chart koji je bio u zoni akumulacije zbog free claim koji se danas zavrsava.

Vidim lagani 2x za tradere, ili 10x za one sa vecom risk tolerancijijom.
Moj average buy price je $2.30 i vec sam u plusu 2x.
Na 3x uzimam dio profita, prodajem 15%

Kao i uvijek, This is no a financial advice 😁
Sretno 👍
 
Prosli su mi sell orderi na 6.90😁
Next target je 9.90, ostalo je moon bag 👍
 
@teslatesla i ti ih znas izabrati😁

Ponzi detector još uvek nekalibrisan ;) Mislim, sasvim slučajno sam postavio post o Nirvana protokolu nekoliko dana pred 'hack' i sasvim slučajno sam postavio njihov novčanik (ko je pogledao u njihov trezor wallet, video je isto što i ja)... 😄

More alpha not coming soon!
 
Trade Moons/Bricks here -
www.rcpswap.com

How to add Bricks/Moons in Metamask -
NAME : Arbitrum Nova
RPC: https://nova.arbitrum.io/rpc
CHAIN ID : 42170
SYMBOL: ETH
BLOCK EXPLORER: https://nova-explorer.arbitrum.io/

MOONS Contract Address: 0x0057Ac2d777797d31CD3f8f13bF5e927571D6Ad0

BRICKS Contract Address: 0x6DcB98f460457fe4952e12779Ba852F82eCC62C1

Get Nova eth for transaction from here (Thanks to @Hashxz) -

Know more about -
Bricks - https://nomics.com/assets/brick-rfortnitebr-bricks
Moons - https://www.coingecko.com/en/coins/moon

1662852352293.png
 
Screenshot_20220911_082529.jpg

IMG_20220911_083330_384.jpg
Redit coin

Još se nije izlistao na CMC

Samo 250mil

Uskoro izlazi na Gate

Ima ga samo na 2 dex

Ja sam uzeo, jer sam video u onoj grupi što vodi Rekt da idemo gore u narednom periodu.. Tako da očekujem skok. Bolje da pogrešim nego da propustim 😅
 



30$ kaspe je oko 10000 coina.

po meni vredi rizika tih 30$

coin je iz 2022 god

jos uvek jos uvek diff nije otisao u nebo kao ostali
 
Jos jedan prilicno siguran call od mene.
hdrn, upravo ima predivan cup and handle chart.
A i neke hsi aukcije ce biti na nov 13, tako da ce biti veliki burn hdrn.
Sell the news event ili cekati burn za jos veci skok 🤔
Vidjet cemo.

Hdrn na uniswap

0x3819f64f282bf135d62168C1e513280dAF905e06
 

Prilozi

  • IMG_20221007_104500_473.jpg
    IMG_20221007_104500_473.jpg
    83.5 KB · Pregleda: 48
Vjerujem da ko je HEX-u vec zna. Al za ove sto nisu, krenuo je i HEDRON token konacno, i svi koji imaju stejkovan HEX dobijaju HDRN tokene for free.
Prilicno pumpa ovih dana, pa ko hoce da spekulise ili da kupi nesto svjeze i na pocetku, ima ga na uniswapu.
Hedron.pro je stranica za vise info.
💪 Najdublje poštovanje.
 
Ja sam vjecno zahvalan Bench zajednici, na savjetima i pomoci, svoje prve crpto korake sam napravio ovdje.

HDRN je u pocetku izgledao kao neki pump&dump coin, dok nisi izbacili staking, i od tad krece pump hedrona.
Sad je slican hype za te hsi aukcije i burn.

Jos jednom da skrenem paznju i na plsd, i tu krece staking za koji dan ili sedmicu.
Isti je community (hex😁) pa ocekujem slican pump kao i za HDRN staking.

Plsd na uniswap
0x34F0915a5f15a66Eba86F6a58bE1A471FB7836A7
 
Plsd je PulseDogecoin? Opet neki kučići. Vidim da je otvorio postojanje sa $8, sada je na oko $4, bio je i ispod 3. Razmisliću da li da uzmem par komada.
 
Da dog coin. Pisao sam o istom kad je bio ispod 2$ i kad je imao prvi run up 😁
 
Promašio sam taj post. TAMADOGE je imao lepo pumpanje i ispumpavanje prethodne nedelje. Kučići su deifinitivno najveći špekulanti.
 
Jos jedan gem, malo vise rizican al moze lagano bar 50% da se uzme profita.
WCI, World Cup Inu 😁 another meme shit, vec je napravio 1000x a world cup nije ni poceo.
Postaviti slippage na uniswap na 10% inace ne prolazi kupovina.
Arturo Vidal sa 4.2M followers ga shiluje 🤷‍♂️

0xC5a9BC46A7dbe1c6dE493E84A18f02E70E2c5A32
 
kako kupujete sve te kojne koji nisu na binanceu?

Ja Binance nisam nikad ni koristio, ne volim CZa 🤷‍♂️ drzim se ETH.

Imas DEX za BSC kao pancakeswap i uniswap za ETH.

Izgleda da sam donji za ovim WCI, al mozda i preokrene, ima jos mjesec dana do prvenstva.
Rekao sam da rizican, nakon onolikog rasta, tako da nisam ulozio mnogo.
Al zato plsd pumpa a i hdrn ce uskoro zbog aukcije.
 
nesto sam listao novcanike ovih sto su istovarili Board meme

Zanimljiv mi je bio Block E... video sam ga na par novcanika





bacim oko ko ga prati takodje..

uzecu ovaj blok.. def
 
Nazad
Vrh Dno