Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Evo jos jedan u vezi igrica i nft


 
LordToken


Pogledajte, pretrazite, ako odgovara registrujte se...
Tviter i Telegram sa po 50k clanova. Ocekuje se uskoro zavrsetak prodaje ICO tokena pa u januaru listanje.... negde...
Imate i materijala na YT, nova menjacnica u Evropi, Francuskoj...
E sad, moze da bude boom a moze da bude i takva prevara da nema dalje. Ukoliko se odlucite, bilo bi lepo preko mog ref da se registrujete,imate sve na sajtu pa koga ne mrzi nek baci oko... samo mi ime nekako para oci najvise 😣 nekako jadno zvuci 😫

Kako kupiti ovo? Imam usdt na Binance. Šta dalje raditi :)
 
Kako kupiti ovo? Imam usdt na Binance. Šta dalje raditi :)

Izaberes withdraw USDT mrezu BEP20(msm) tj Binance Smart Chain.
Fee ti je 0.8 a minimum je 150$
Odes na sajt ili ref link sto sam okacio, izaberes da DEPOSIT tj da kupis LTTi upises sumu(racunaj manje onih 0.8) i izaberes USDT i vec jenamesteno na BEP20. Kad to uradis, kliknes na dalje ili sta vec i izbaci ti asresu tvoju za BNB, kopiras je i odes na Binance, povuces sredstva, samo pazi da je prava mreza i to je to. Meni je posle 30min stiglo.


Samo sam malo zakomplikovao, prvo si trebao to da odradis sve na sajtu, da bi dobio adresu a nakon toga ides na Binance i povlacis.

Inace pre svega toga OBAVEZNO KYC verifikacija naloga, ne znam da li uopste imas mogucnost kupiti bez. toga? Ja sam odradio to, nekp je cekao dan, ja licno 2h mozda... Klaiska, slika, vozacka... gluposti...
 
Izaberes withdraw USDT mrezu BEP20(msm) tj Binance Smart Chain.
Fee ti je 0.8 a minimum je 150$
Odes na sajt ili ref link sto sam okacio, izaberes da DEPOSIT tj da kupis LTTi upises sumu(racunaj manje onih 0.8) i izaberes USDT i vec jenamesteno na BEP20. Kad to uradis, kliknes na dalje ili sta vec i izbaci ti asresu tvoju za BNB, kopiras je i odes na Binance, povuces sredstva, samo pazi da je prava mreza i to je to. Meni je posle 30min stiglo.


Samo sam malo zakomplikovao, prvo si trebao to da odradis sve na sajtu, da bi dobio adresu a nakon toga ides na Binance i povlacis.

Inace pre svega toga OBAVEZNO KYC verifikacija naloga, ne znam da li uopste imas mogucnost kupiti bez. toga? Ja sam odradio to, nekp je cekao dan, ja licno 2h mozda... Klaiska, slika, vozacka... gluposti...
Hvala. Malo gledam,istražujem,pa rekoh možda vredi kupiti
 
Ne vredi, nemoj se trudi
ti, upravo sam vodeo da je zavrseno.... sve otislo. 😉
Sad kad i ako se pojavi na Pancakeswap...
Pa,vidim i ja,ali uspeo sam da odradim sve. Uradio KYC ranije.
Sada čekam da vidim šta će biti sa transakcijom. Nadam se da je ok. Hvala puno na objašnjenju i izvinjavam se sto nisam išao preko tvog linka. krastavac,nov sam,pa još nisam sve shvatio. Tako da sam te uskratio za referall. Biće neki drugi put nadam se :))
 
Nema veze, opusteno. Srecno...
 
Da skrenem pažnju na Ariva ARV, potencijalno zanimljiv i mlad šit - https://ariva.digital/ Puca na turističku industriju, već ga ima na dosta menjačnica, malečak market cap, prete sa svojim blokčejnom u bliskoj budućnosti... Računam, ako ovo okine na gore, biće to bez problema u rasponu x10 - x100. Neću ga uzimati dok se ne vidi na koju će stranu opšta ludnica.
I Reef me nešto svrbi da obratim pažnju. Ako ga neko već prostudiro, nek baci koju rečenicu.
Na Benqi sam ubacio neki sitniš kolko da mi ne pobegne sa radara, možda od toga bude nešto.
 
Ja sam mislio da ce Feg da grune jer stvarno imaju brdo dobrih projekata u buducnosti ali su mnogo usporili i sad usli u opsti pad.Tajming je nekad najbitniji a sad vec polako kasne jer nece moci da dohvate ni svoj ATH a mogli su bas daleko
 
Niste slusali vecerasnju AMA od FEGa. metaverse , gaming, neka najveca imena iz gaming sveta,.....
 
Gde je bio AMA, neki video ili?
 
Ako ko ima Safemoon.

FGbDgkGXEAIGHhA
 
Feg lepo prati btc, ako bi se odrzao iznad 52, mogli bi da ocekujemo neki lep skok.
Takodje mislim da je sad odlicno vreme za one najave tupa smart defi, ne znam sta se ceka vise sa tim...
Kad bi i to izbacili oko nove godine eto nas na polovini ath.
 
Ko je propustio Pulse sacrifice evo mu druga prilika.
Za dan-dva krece sacrifice za PulseX token. Nesto kao UNI na ETH mrezi, samo ovo je puno bolje jer ima pumpamentals built-in. Ko zna zna, ko ne zna nek i dalje bude obicni kockar 😎

Sacrifice ce biti prije nove god, zbog poreski olaksica.
PulseX.com, pazite se scam sajtova
Postavim pravi link kad bude live, a moze i neko od Hexikanaca ovdje sa bencha. 👍
 
Mislim da će QI uskoro da moonuje, dodaju liquid staking prvi u DeFi svetu i listani su na ozbiljne menjačnice, a nije bilo nekog pump.
Takođe i JOE koji je listan na Binance i FTX bez apsolutno ikakvog pump.
Ko radi stake na TraderJoe uskoro će biti novi coin Rocket Joe skoro sigurno za stakere xJOE, cenu mu je na dnu, mislim da je ekstra kupovina sada.
XAVA isto skroz se resetovala.
Nisam preterani AVAX fenboj nego pratim tu mrežu i da prostite use#avanje od profita za sada.
 
@Zlatan malo sam noob kad je kripto u pitanju pa ne zameri na sledećem pitanju. Sacrifice radimo tako što sa nekog wallet-a (ne sa menjacnice) pošaljemo određeni token na adresu koju je dao RH. E sad posto ja nemam nista na metamasku moraću prvo neka sredstva da prebacim tamo sa menjacnice. Zanima me sa koje mreže mogu da šaljem na sacrifice adresu. Prvo sam mislio da može samo eth mreža ali videh u postu da Richard pominje i binance Smart chain. Dakle moje pitanje je sledeće: da li mogu sa menjačnice da prebacim na metamask preko binance smart chain (manji je withdrawal fee) a onda sa metamaska jednostavno da pošaljem na onu sacrifice adresu?
 
@fluxy
Moze i sa BSC, i druge mreze, samo nikako sa mjenjacnice.
Moras imati svoj wallet i kontrolu nad istim, tj. kljuceve.
Imas na pulsex.info sve objasnjeno.
 

Prilozi

  • IMG_20211230_170022_296.jpg
    IMG_20211230_170022_296.jpg
    121.3 KB · Pregleda: 21
Ali fee da se npr hex prebaci sa hotbita na metamask je oko 40$, pa jos 40$ fee sa metamaska na przenje....sto je mnogo mnogo je.
 
Ali fee da se npr hex prebaci sa hotbita na metamask je oko 40$, pa jos 40$ fee sa metamaska na przenje....sto je mnogo mnogo je.

Nije to do HEXa vec do ETH mreze. Mozes zrtvovati/poslati druge coine na jeftinijim mrezama BSC itd.

Zato se i desava fork ETH mreze zvani PulseChain sa najvecim airdropom u istoriji.
Bas me zanima sta ce biti sa NFT market kad dobiju kopiju NFT koje vec posjeduju na ETH 🤣
 
Ljudi kako opisujete trenutnu situaciju sa FEG-om? +15% -15% i tako u nedogled??? 😳
 
Nikako da probije 50, prosle nedelje sam ocekivao da ode na 60, kad ono ceo market pade. I nikako da izbace taj smart defi, ne znam kad ce, jel prati neko to malo detaljnije?
 
Nazad
Vrh Dno