Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

I PORTIFY sam pomenuo i istom postu, samo u EDIT.
BRAVO!

Najviše mi krivo za ovaj novčić

Kupio po 0.04$, imao neki sitan stake na njihovom sajtu - bio nestrpljiv i zamenio za drugi..a on najviše odleteo. sad je 0.25$...šta da se radi.
 
Da, secam se ja sam tad malo istrazio to sto si ti ispisao i odlucio se za sombru i portify jer su mi se ti projekti dopali. Odlicni predlozi.
Inace to mi je na drugom telefonu koji mi stoji kuci za taj wallet, kupio na duzi period i uopste nisam ni gledao iskreno.
 
Interesuje me kako si ih pronasao, gde si nalazio te projekte? Definitivno se isplati da se proprati takompo nesto novo. Ne znam tacno ali mislim da dam ih kupio otprilike pre 2 meseca.
 
Ne znam tacno ali mislim da dam ih kupio otprilike pre 2 meseca.
Da, otprilike 2 meseca.
Male tajne velikih majstora :)
Šalim se, guglanjem (uglavnom sajtove za ICO izlistavanje, kojom ocenom je ocenjen i sl). I kad naiđem na nešto korisno onda istražim o čemu se radi. Obavezno gledam % holdera, fee kupovine/prodaje, koji deo likvidnosti ima i to. (ukoliko je neka količina BNB-a zaključana za likvidnost, obavezno da se vidi do kad)
Ima i promašenih kupovina naravno, ali sitne kupovine pa se gubitak ne oseti.
 
Screenshot_20211120_083902.jpg

Klikni na opciju market na CM da vidis gde sve ima.
 
Jel zna neko zasto za FEG na cmc prikazuje da ima konstantne flash crashove? Jel to neki bug ili?
 
Moze jedna lagana nulica do kraja meseca! :devilish:
 
Ovaj doctor je klasican FEG bot, bez ikakvih potvrdjenih informacija najavljuje neke skokove, a ono uvek suprotno.
 
Ovaj doctor je klasican FEG bot, bez ikakvih potvrdjenih informacija najavljuje neke skokove, a ono uvek suprotno.
-40% poslednjih 14 dana, volume ispod 1 milion, najveci volume na gate.io na kojem rade botovi svoj posao, ostalo ne moram ni da gledam, moze da skoci kao sto svaki shit u poslednje vrijeme skace, a i ne mora. :)
 
  • Like
Reagovanja: _00
Easy šmekeri 😇 izadji iz FEGa, niko te silom nije naterao da uložis...😎
Kada ljudi rade nešto od nule i donose mnoge novine u crypto svetu naravno da je potrebno vreme da se slagalica složi, da se ispegla i testira sve pre nego što ode u svet 😊, ja sam istražio u šta ulažem i svestan sam toga, a Vi...?
 
Ne znam mnogo o feg tokenu pa nemam sta mnogo da kazem o njemu ali me zanima iz perspektive nekog ko je dugo online, zar ti ne deluje ovaj tvit malo isforsirano?
Vise puta se spominje HODL, "pravljenje para" itd, a nigde reci o tehnologiji, sta su to uradili pa su se kockice slozile itd? U svakom slucaju bi mi bilo drago da se varam, i da gomila vas uzme pare, naravno.

edit: Sad sam malo listao reddit u vezi feg tokena.

Na primer ovaj thread u vezi samog FEG teama mi deluje sumnjivo. Nigde reci o developmentu, svi su tu manje vise zbog ulaganja i finansijskih stvari. Na quorisam nasao par komentara kojima je isto ovo sumnjivo (slike)

1637795144430.png

Takodje na samom redditu FEG tokena, ne vidim skoro pa nikakve informacije o razvoju sto mi je opet na neki nacin sumnjivo.
 
Poslednja izmena:
Ne znam mnogo o feg tokenu pa nemam sta mnogo da kazem o njemu ali me zanima iz perspektive nekog ko je dugo online, zar ti ne deluje ovaj tvit malo isforsirano?
Vise puta se spominje HODL, "pravljenje para" itd, a nigde reci o tehnologiji, sta su to uradili pa su se kockice slozile itd? U svakom slucaju bi mi bilo drago da se varam, i da gomila vas uzme pare, naravno.

edit: Sad sam malo listao reddit u vezi feg tokena.

Na primer ovaj thread u vezi samog FEG teama mi deluje sumnjivo. Nigde reci o developmentu, svi su tu manje vise zbog ulaganja i finansijskih stvari. Na quorisam nasao par komentara kojima je isto ovo sumnjivo (slike)

Pogledajte prilog 325369

Takodje na samom redditu FEG tokena, ne vidim skoro pa nikakve informacije o razvoju sto mi je opet na neki nacin sumnjivo.
Recimi ko je tim iza bitcoin-a? Zar je to toliko bitno ko stoji iza projekta?
Ne znam sta o tehnologiji te zanima ali token je pokrenut na dve pltforme bsc i etc, uskoro ce tu biti jos i poligon, avalanche i fantom (bridge)
Pa onda imas smartdefi tokn Rox koji je prvi token koji u sebi ima zakljucanu likvidnost, 100% rug free, ne mogu da na njega uticu oni botovi web3 tj da manipulisu cenom. uskoro izlazi smardeployer, pa ce biti jos tih smardefi tokena ( neki projekti cekaju par meseci da izidje smartdefi deplojer , da im nije stalo do projecta vec bi se izlistali ). Svaki smart defi token transakcija ce burnovat feg, svako listanje smardefi tokena na fegex ce bur feg.
pa da jos su izbacili svoju menjacnicu FEGEx, koja je kompletno uradjena izpocetka, nije klon PCS ni UNiswapa, vec totalno novi projekat.
Pa onda jos i USCT (stable coin ali stvarno stable ) https://www.bsc.news/post/feg-ecosystem-announces-new-stablecoin-dares-to-be-google-of-defi

ako te nesto zanima o FEG imas FEGcentral https://fegcentral.com/
 
samo se mentalno namestite da su ulaganja u sve ovde visokorizična i nema brige - ako očekujete zato što neko spominje npr fegija i priča super stvari i diže ga u nebesa, da ćete zbog toga svoju investiciju umnožiti - well, pristup vam je pogrešan - vodi vas misao o pozitivnom ishodu koji uopšte ne mora da se desi

kao i za sve stvari prema kojima ste skeptični, stavite se u sredinu i budite svesni da postoji mogućnost da a) zaista se trude da hrane sve gorile i da naprave nove tehnologije i bla bla bla i b) da postoji shillerski tim koji ima interes da ide priča budži diže projekat u nebesa - a da cilj može biti više stvari, i pump i dump, da nešto zaista urade -- to ne znate i nikada nećete znati

a na ove fore "spremite se feg poleće gore", opet ne zaboravite da bilo ko može da se dogovori, pokrenu p/d. . a možda se desi i masovni pump pa zaista uspete da se obogatite - to nikad ne znate i to vam je rizik

ne zaboravite da su postojali i postojaće uvek projekti koji imaju jak community ali u smislu da su dobro organizovani da rade word of mouth marketing ka svima (zaprati stranicu, followuj neki nalog na twiteru; npr možda baš ovaj gore naveden, glasaj na menjačnici bla bla), jer za to dobijaju nešto, a to opet može da donese dobre stvari, ali da vi, kao običan smrtnik - nećete znati šta je krajnja namera ekipe koje je napravila token
 
Kao i bilo koji projekat u kriptu, danas ovako sutra onako. Naravno ko zeli da ulozi, ulozi onako koliko je spreman da izgubi. Dev tim nema walet, tako da ne mogu povuci lovu i otici, e sad verovatno imaju oni svoje wallete pa su kupili FEG kao sto je onaj Tomi dev prvo kupio FEG pa uz kontakt sa timom iz tog vremena postao jedan od glavnih devsa. U pocetku je bio jedan dev koji je prodao svoje tokene i to je lose uticalo na cenu ( bilo je to negde u Aprilu ove godine ) pa su ga izbacili iz tima. Inace da su hteli da pokupe pare onda su to mogli kad su bili na ath. Sam tim ne kaze da je projekat za brzi moon ( kao sto vecina ocekuje ) vec je to projekat na duze staze. Inace bio je on izlistan na vise menjacnica, ustvari menjacnice su kupovale token i izlistavale ( za sebe zadrzavale reflections) i onda je taj dev kojeg su otpustili postavio na twiter sliku fega i wini d pua sto je za kineze bio znak da se feg smeje sa kineskim predsednikom. Onda su kinezi zabranili prodaju fega na tim menjacnicama. Pa su i mnogi kinezi koji su kupovali preko dex prodavali feg a sve zbog "ismevanja " predsednika. Tim je izgladio tu gresku ne secam se sad tacno kako na koji nacin, uglavnom stvar je resena sa kinezima. Pa je token vracen tj ponovo pusten u prodaju na tim menjacnicama . Da nije bilo toga token ne bi pao ovoliko u ceni od svog ATHa
Uredu je biti skeptican.
Ja sam ulozi stvarno malo jos u Martu u Feg, pisao sam vec ranije , 20$ sad mi je zao sto nisam ulozio bar 200$ u to vreme.
Prodao sam na x100 kad je krenuo pad, nisam na ath jer se desilo preko noci. uzeo zaradu i polako do sada dokupljivao do iste kolicine koju sam imao. i to HOLD-ujem. Sa ostatkom para ulazem u druge projekte
u nekima sam plus , nekima minus i cekam smartdefi deplojer da izidje , prodajem sve ulozene koine bez obzira plus ili minus i ulazem samo u smardefi tokene. Ovo ostalo necu ni pogledati vise
I kad ulazes ne ulazes sve u jedan projekat, vec u vise.
 
Poslednja izmena:
Ko misli da je scam na osnovu ljudi koji započinju rečenicu "Ne znam mnogo o Feg tokenu..." onda neka njih poslušaju i prodaju svoje FEG tokene.
Ja moje ne prodajem ni za živu glavu, na osnovu svega pročitanog, nikad bolje nisam uložio u neki projekat, i nadam se uspehu, pesimizam nije opcija.
FEG tim je na čelu sa Roxom pojačan, i podeljen u nekoliko timova, svaki od timova je zadužen za razvoj jednog dela projekta. Tako da iz te saradnje je prvo izašla nova FEGtrack aplikacija na APPLE storu, a uskoro se očekuje i izlazak na PLAY storu. Ostatak updejta je u završnoj fazi, ne žele da ga puste dok se sve ne istestira, planiraju deo po deo da puštaju, od toga neki updejti biće neke nove stvari o kojima nije bilo govora.

Hteli ili ne, budućnost je smardefi.
 
LordToken


Pogledajte, pretrazite, ako odgovara registrujte se...
Tviter i Telegram sa po 50k clanova. Ocekuje se uskoro zavrsetak prodaje ICO tokena pa u januaru listanje.... negde...
Imate i materijala na YT, nova menjacnica u Evropi, Francuskoj...
E sad, moze da bude boom a moze da bude i takva prevara da nema dalje. Ukoliko se odlucite, bilo bi lepo preko mog ref da se registrujete,imate sve na sajtu pa koga ne mrzi nek baci oko... samo mi ime nekako para oci najvise 😣 nekako jadno zvuci 😫

 
Uzeh malo ovo, popularne su sad igrice i nft :)
 
Nazad
Vrh Dno