Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

tačno, ja sam uzeo na gate.io :( ne znajući za to
 
Da li ima negde objašnjenje kako kupiti na fegex?

Imam Trust wallet
BNB sam prebacio, imam BNB na smart chain, kada povežem preko wallet connect qr koda nemam BNB kao opciju.
 
Da li ima negde objašnjenje kako kupiti na fegex?

Imam Trust wallet
BNB sam prebacio, imam BNB na smart chain, kada povežem preko wallet connect qr koda nemam BNB kao opciju.
Povezi se na Fegex i odradi swap. Slippage 3%. Nema neke filozofije, ono glavno si odradio vec.
 
Da li ima negde objašnjenje kako kupiti na fegex?

Imam Trust wallet
BNB sam prebacio, imam BNB na smart chain, kada povežem preko wallet connect qr koda nemam BNB kao opciju.
imas sajt fegcentral.com tamo imas sve kako se kupuje,... da li kupujes preko compa ili preko mobilnog telefona? iOs ili android? pitam zbog trusta.
mozda moras prebaciti smart chain jer je mislim na trustu default eth chain, pa prebacis u bsc ( gore levo ces videti imas znak eth-a, kliknes na to i prebacis u bsc )

evo ovde imas kako kupiti sa raznim waletima

 
Android
Trust wallet
DApps
Kucao https://fegex.com/
Povezao sa novčanikom.
Gornji desni ugao izaberemo BNB (to me je kocilo nisam izabrao mrežu)
3% sam stavio slippage I za toliko sam umanjio koliko mogu da kupim.

Sada mi stoje na TW?
Bar sam ovde milijarder 😅
Drugi put mi je prošlo i sa 1%
 
Poslednja izmena:
Android
Trust wallet
DApps
Kucao https://fegex.com/
Povezao sa novčanikom.
Gornji desni ugao izaberemo BNB (to me je kocilo nisam izabrao mrežu)
3% sam stavio slippage I za toliko sam umanjio koliko mogu da kupim.

Sada mi stoje na TW?
Bar sam ovde milijarder 😅
Drugi put mi je prošlo i sa 1%
Odlicno. Taj slippage kazu da 3% prolazi uvek, ali ti mozes da isprobavas. Ponekad prodje i 0.5
 
Sta ocekujete od tog Fega? Vidim da ima mali MC, pa deluje kao da moze da se naduva nekoliko puta .. Onaj Safemoon je mrtvo puvalo i ja sam izasao iz njega kada je bilo profita, mada ja mislim da se tu najveci skok vec dogodio i da su ovo sada mrvice ..

Moguce da ce i jedan i drugi da skoce ako bude alt sezone oko nove godine .. Ali sta je iole razumno da se desi sa tim fegom pre bear marketa? x5?
 
Lol, pa jasno mi je da je napravio x5, safemoon je napravio x500 .. Nego, sta ocekujete odavde pa do sloma trzista koje se blizi?
 
Mislim da treba malo da procitas taj sajt fegcentral.com pa da pratis malo one telegram grupe. FEG je tek pocetak, on je otisao x5 koliko ce jos otici zavisi od trzista tj dokle ce trajati "bull" . Ali definitivno da nije moonshot, tj shit coin. Sve sto se desava u FEG ekosistemu je podredjeno FEGu pa i taj ROX token jer svaka prodaja ROX tokena burnuje FEG, pa onda kad izidje smartdeplojer pa kad krenu ti novi smartdefi tokeni, svaka prodaja tih tokena ce burn FEG. Za sad ima mozda desetak tokena koji cekaju da budu izlistani kao SmartDefi. To je tek pocetak. Da ne pricam da FEGROX glavni developer ima za cilj da napravi neki blockchain neki blockless ali to kad svet bude spreman, tako kaze. Bukvalno je tako rekao da ce izbaciti ROX smartdefi token kad svet bude spreman, i izbacio ga je.
Sve ovo i sve jos sto se planira a nije izneto jer ne smeju da kazu sta je sledece (mogu da kazu mrvice mislim na developere a mi imamo srecu da je i jedan sa nasih prostora pa to lakse razumemo ).
Ali ocekuje se novi ATH ( ako sve bude po planu u ovom bullu ) a to je 0.00000004 pa cak i skidanje jos jedne nule.
 
OK .. ATH za Feg je x4.4 odakle smo trenutno .. Nije lose .. Trenutno gledam te neke low market cap novcice sa potencijalom .. Pravim selekciju od njih 5 pa gledam da se pozicioniram za alt sezonu ..
 
Android
Trust wallet
DApps
Kucao https://fegex.com/
Povezao sa novčanikom.
Gornji desni ugao izaberemo BNB (to me je kocilo nisam izabrao mrežu)
3% sam stavio slippage I za toliko sam umanjio koliko mogu da kupim.

Sada mi stoje na TW?
Bar sam ovde milijarder 😅
Drugi put mi je prošlo i sa 1%

Ja na MetaMasku nemam BNB mrezu, imam: ETH Mainnet, Ropsten, Kovan, Rinkeby, Goerli...
Ne bih bas da koristim ETH zbog fee-a, a za ove ostale nikad cuo. Jel moze pomoc, slabo sam koristio MetaMask :ROFLMAO:
 
Imas opciju da dodas BNB mrezu. Kucaj na googlu samo metamask bnb i imaces uputstvo da dodas BNB mrezu, par sekundi treba.
 
Ja na MetaMasku nemam BNB mrezu, imam: ETH Mainnet, Ropsten, Kovan, Rinkeby, Goerli...
Ne bih bas da koristim ETH zbog fee-a, a za ove ostale nikad cuo. Jel moze pomoc, slabo sam koristio MetaMask :ROFLMAO:
 
Ja na MetaMasku nemam BNB mrezu, imam: ETH Mainnet, Ropsten, Kovan, Rinkeby, Goerli...
Ne bih bas da koristim ETH zbog fee-a, a za ove ostale nikad cuo. Jel moze pomoc, slabo sam koristio MetaMask :ROFLMAO:
Ako ideš korak po korak ovo vezano za Android nemaš greške, kada odeš na fegex imaćeš ikonicu eth, klikni na nju da promenis mrežu.
 
Uzeo sam malo ovog Fega,pa me zanima da li stakeovati?
 
Vezano za FEG. Vidim menja se cifra na Trust wallet, da li ima negde info koliko sam dobio i kada, nešto kao deposit list
 
Imas na fegtrack aplikaciji. tamo imas cifru i koliko si dobio rewards.
 
I know many of you have been waiting anxiously for SmartDeFi!
FEGrox has completed the updates to the Smart Contract and sent it to the DEV Team for integration and testing on the deployer!
Announcements will be made when it is ready and going live!
Our priority is making it perfect!

Sto se mene tice, svaki token. koji ne zeli da bude smartdefi je scam. Ne racunam FEG token jer je smartdefi i napravljen zbog feg tokena.
 
Nazad
Vrh Dno