Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Zasto ne mogu da naplate? Naravno da mogu, ali im radi crv sumnje, sta ako izidju a cena ode jos gore,
A ko je rekao da ne mogu da naplate? Naravno da mogu. Svi mogu da naplate, ali ne po ovoj ceni. Sada na papiru su svi "milioneri", a kad budu krenuli da naplate taj silni novac, skontace da ne mogu da naplate taj profit jer ce cena drasticno pasti. Ja ne znam sta tu nije jasno. Ko je razumeo, razmeo je. Ko nije, sta da mu radim.
 
Pa to ti je isto kod bilo kog koina, kad kupujes cena raste a kad prodajes cena pada.
 
Ako se ovako nastavi za par godina u prvih 20 koina ce uglavnom biti kerovi i lignje.

Squid: Kriptovaluta za nekoliko dana skočila 23.300 odsto​

Taj squid je izgleda opasam scam. Netflix ih ne priznaje a na cmc postoji upozorenje da kupci kada zele da prodaju na pancake-u nisu u mogućnosti. Tako da oprez
 
Jel ima nekog rešenja ako na Trust W nemam je*benih 0.7$ u BnB za transaction fee, osim da prebacujem 0.05 BnB sa Binance? Ne znam jel glupo da pitam da li moze neko da mi prebaci taj dolar, pa da mu vratim online na racun, samo da ne prebacujem opet 50$ na Binance da bi imao ovamo 1$ za fee..
Sa Binance pošalji na TW cake (ako se dobro sećam min je 0.3 ; nekih 5$ ), i posle na pancake swap-u konverujes u bsc.
Problem solved ✅
 
Pa to ti je isto kod bilo kog koina, kad kupujes cena raste a kad prodajes cena pada.
Tacno, ali kod normalnijih coina nece masa ljudi da nagrne u gotovo istom trenutku da rasprodaje i da debelo obezvredi cenu. Ko kupi npr Cardano, on ne mora da brine da li ce za 2 dana dok spava, krenuti masovna rasprodaja Cardana, i da se probudi i vidi da mu portfolio vredi samo 10%. Ne znam cemu ovo filozofiranje, kad svako normalan zna sta sam ja napisao jos u prvom postu. A ko hoce da se kocka, neka se kocka sa shitovima. Za noc moze da se obogati, a za noc moze i da sve izgubi. Verovatnije je ovo drugo. Kraj price.
 
Tacno, ali kod normalnijih coina nece masa ljudi da nagrne u gotovo istom trenutku da rasprodaje i da debelo obezvredi cenu. Ko kupi npr Cardano, on ne mora da brine da li ce za 2 dana dok spava, krenuti masovna rasprodaja Cardana, i da se probudi i vidi da mu portfolio vredi samo 10%. Ne znam cemu ovo filozofiranje, kad svako normalan zna sta sam ja napisao jos u prvom postu. A ko hoce da se kocka, neka se kocka sa shitovima. Za noc moze da se obogati, a za noc moze i da sve izgubi. Verovatnije je ovo drugo. Kraj price.
ne vidim zasto bi neko ulagao u cardano kao ni u btc eth . U te projekte ulazis sa velikom lovom. U shitare ulazis sa malo para ako zaradis dobro je ako izgubis ne potresas se jer si ulozio malo. Pored toga treba istraziti ne ulagati u makarsta.
 
da li je moguce da je ROX sa 30000$ roknuo na NULA $ i odmah da se vratio na 30000$??ili je greska u chart-u?
 

Prilozi

  • ROX.jpg
    ROX.jpg
    97.8 KB · Pregleda: 39
Ne moguce, jer mu je baseline 2.5bnb ne moze da rokne nize od toga. S vremenom se taj baseline povecava tako da je to uvek donja cena dokle moze da padne najvise. To je za bsc verziju, za eth ne znam koliki je baseline ,ne pratim.

edit, na fegcharts.com ne vidim da je bio taj pad ni na bsc ni na eth strani
 
Ne moguce, jer mu je baseline 2.5bnb ne moze da rokne nize od toga. S vremenom se taj baseline povecava tako da je to uvek donja cena dokle moze da padne najvise. To je za bsc verziju, za eth ne znam koliki je baseline ,ne pratim.

edit, na fegcharts.com ne vidim da je bio taj pad ni na bsc ni na eth strani

ovo sam slikao kada sam gledao nesto za prijatelja ne fegex-u i slucajno da pogledam cenu kad ono BUNAR :D na BSC je bilo. zato i pitam reko da padne toliko mi nije realno :D ali verujem da nista nije nemoguce... Hvala :)
 
ovo sam slikao kada sam gledao nesto za prijatelja ne fegex-u i slucajno da pogledam cenu kad ono BUNAR :D na BSC je bilo. zato i pitam reko da padne toliko mi nije realno :D ali verujem da nista nije nemoguce... Hvala :)
Verovatno neka greska. Ne vidim toliki pad na fegcharts za rox ni na jednoj strani.
 
Sve je ok.
Mozda su nesto testirali, posto treba da izidje nova verzija fegcharts i fegstats-a, pa treba da izidje i smartdeplojer a FegTomi je postavio twit da dovode celu armiju najboljih inzenjera i developera. Nesto spremaju. :)
 
ne vidim zasto bi neko ulagao u cardano kao ni u btc eth . U te projekte ulazis sa velikom lovom. U shitare ulazis sa malo para ako zaradis dobro je ako izgubis ne potresas se jer si ulozio malo. Pored toga treba istraziti ne ulagati u makarsta.

Ја пре десетак дана ушао у FEG са још 1500$.
Ако буде нешто од њега - супер. Ако не, ј*$и га. Играли смо се.

У ETH улазим ''преко ЕПС-а'' :D по ''набавној'' цени (изађе ме око 500~700$ 1ETH кад све рачуне,кирије итд. саберем и одузмем).
То зависи и варира, зависно од тога колики је diff, block reward итд.
 
:) evo...imali smo formaciju cup and handle, to znači za dobar pump...pump može da bude sve do 20
retracement-konsolidacija tamo negdje -40%
i ponovni leg up na ATH 🍾🍾🍾🍻🍻

videti čemo sta bude...ali dobro kaze, imamo volume, sd deployer dođe van, marketing push i tako dalje...

valjda je taj, samo da znas da na cex menjacnicama ne dobijas reflections
Tvoja prognoza je bila fantasticna, svaka cast! Bilo bi lepo kad bi podelio jos neki put :) :)
 
ali si je podelio sa nama, hvala! A ti je ili deli i dalje ili uputi gde da pratimo :)
 
Sad moram i telegram da otvaram, da se razumemo, jos to cu pored discorda ali facebook NIKAD :)
 
Nazad
Vrh Dno