Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Ljudi, 2021 godina je sad ce sredina..
Valjda smo naucili do sada da ko god vam trazi da bilo sta posaljete da bi nesto dobili jeste prevara.

Makar to bio Trump ili Elon ili Putin.

A trazili su i oni (hakvoani im twiter), a i da nije, sve da Vam uzivo neko od njih trazi i kaze da cete dobiti duplo i slicno, PREVARA!
 
Postujem ja to, dajem svoje misljenje sa nekog tehnickog aspekta, jer danas svaka budala moze da napravi svoju kriptovalutu.
Nema potrebe odmah da izigravas sudiju. ;)
 
Jeste, ovo ti je solidity programski jezik i lako se uci, imas na youtube dApp university ako te interesuje da saznas vise.


Da, u ovo vredi investirati na duze staze. :ROFLMAO:
Ovo nije S#itcoin, ovo je tesko dzubre. A u bull marketu... sve raste.
Djubre ne djubre, od juce ujutru je coin napravio 110%.
 
Moz da pricamo do sutra, ja sam dobar 2400 :) za te pare radim 4 meseca
 
Kad bude smakao jos jednu nulu, i bude vratio vrednost koju je imao pre 15-tak dana, mozemo da pricamo.
Kako mislis jos jednu nulu? pa pre desetak dana je imao jednu vise nulu, sad ima jednu manje. Jedino sto je cena bila 0.....30 a sad je 0....14, ali ide i do 0....20

U cemu je razlika npr CHIA je danas na 0.000016/7 a pre nedlje dana bila 0.000045 ( ja sam prodao po toj ceni ), kako sad CHIA je ok projekat i moze da se pise u ovoj temi, a FEg ne moze ?
17.6% za 24h. Ili ja gresim.....
Cena na coinmarketcap nije validna, mislim da ima nesto zbog toga sto je token postoji i za bsc i eth , pa dolazi do nekog problema. Iz FEGa su obavestili coinmarketcp kao i coingecko i tradi se na tome da se cena ispravi.
 
Kad smo vec kod podsmevanj gorilama i sta koji koin ima za logo. Ovaj je jos smesniji.
 

Prilozi

  • 1_ZHBfCitUl6M1TSYoFK8ZsQ.jpeg
    1_ZHBfCitUl6M1TSYoFK8ZsQ.jpeg
    212 KB · Pregleda: 58
Kad smo vec kod podsmevanj gorilama i sta koji koin ima za logo. Ovaj je jos smesniji.

Druze...

1621358220359.png

A sad ako mi spomenes da je drugacija adresa (0xacfc95585d80ab62f67a14c566c1b7a49fe91167), uporedi kod kod oba tokena i videces da se samo taj komentar razlikuje, sve ostalo je potpuno isto.

0xacfc95585d80ab62f67a14c566c1b7a49fe91167
0x389999216860ab8e0175387a0c90e5c52522c945

Ja dajem svoje misljenje, ja sam se opekao na ovakvim s#itinama i ne bih voleo da se to dogodi jos nekome, a ovo mi lici kao nesto sto je napravljeno samo da bi autori uzeli novac od postene raje. :)
 
ok, reko si svoje. ovo je tema o moonshot novcicima, i svaki moonshot novcic je takav. ne vidim razlog zasto bi feg bio losiji? sve ok, ulozis nesto malo dobije ako dobijes, ako izgubis izgubio si, kao i kod bilo kojeg novcica. nisi ni prvi ni posldenji koji su izgubili.
i taj text od pocetka nema nikakve veze sa feg, ima veze sa tom prevarantkinjom.

niko nikog ne ubedjuje da kupuje, da ulaze, vec samo ako hoce, pa cak ni onda ne treba da ulaze mnogo, treba biti oprezan svakako, sad ako propadne neko za 30$ onda ne znam sta da kazem.
 
Kako mislis jos jednu nulu? pa pre desetak dana je imao jednu vise nulu, sad ima jednu manje. Jedino sto je cena bila 0.....30 a sad je 0....14, ali ide i do 0....20

U cemu je razlika npr CHIA je danas na 0.000016/7 a pre nedlje dana bila 0.000045 ( ja sam prodao po toj ceni ), kako sad CHIA je ok projekat i moze da se pise u ovoj temi, a FEg ne moze ?

Cena na coinmarketcap nije validna, mislim da ima nesto zbog toga sto je token postoji i za bsc i eth , pa dolazi do nekog problema. Iz FEGa su obavestili coinmarketcp kao i coingecko i tradi se na tome da se cena ispravi.
Pa gde da se prati cena?
 
Ja cenu pratim na pancakeswapu, jer feg tamo mogu da zamenim. Samo kazem da mozemo da pricamo kad bude smakao jednu nulu, znaci dodje na 6 komada.
Ne razumem, smakao je jednu nulu pre 7-8 dana. Ne moze to tako brzo jos jednu. Ne ozbiljno ne razumem sta ti znac kad skine jos jednu nulu da onda mozemo pricati? Jer da si juce kupio kad je bio dip i vratio i ovu nulu sto je vec pojeo, pa onda cekas da cena skoci i pojede jos jednu kuju ti cekas za to vreme bi vec imao dovoljno para da izidjes iz FEG a. Ne bi ni morao vise da razmisljas.
Feg mozes da zamenis i na fegexchange .
Evo nasao sam jedan meni zanimljiv token i kupio sam. Nije cena skakala a deluje da se nesto radi na njemu.


Jako malo info sam pribavio, ako nekog interesuje nek istrazi.
Obican scamm token 😂
 
Poslednja izmena:
Ne razumem, smakao je jednu nulu pre 7-8 dana. Ne moze to tako brzo jos jednu. Feg mozes da zamenis i na fegexchange .
Ma ne zalim se, ja sam ulozio u njega bukvalno dvadesetak dolara i ne ocekujem da zaradim ni hiljade ni milione na njemu, samo kazem, da u odnosu na to kad sam ga uzeo, sad vredi manje, a imam ga 20% vise. Zato kazem, kad smakne jednu nulu, mozemo da pricamo. I uopste tebe ne prozivam ovim postovima, samo iznosim moje misljenje.
 
Pa sad, vidis kakva je situacija u protekla dva tri dana. Sve je otislo dole sem par coina. Feg se jos i dobro drzi. Ne brini vratit ces ulozeno.
Nesto se suska da je vlasnik dalas maveriksa zainteresovan. Tj isli su kod njega na pregovore.
 
Imam jedno pitanje a to je da li mogu recimo da kupim neki sh*t coin za određenu količiju novca i čekam da naraste 100-1000x i onda da ga zamenin za eth ili neku drugu valutu?
 
Imam jedno pitanje a to je da li mogu recimo da kupim neki sh*t coin za određenu količiju novca i čekam da naraste 100-1000x i onda da ga zamenin za eth ili neku drugu valutu?

Naravno da mozes

inace neko kupio danas feg za 44ETH
 
Ja sam in ukupno oko 3.5k
in u FEG? 3.5k $?

Ja sam prodao pola FEG kad je bio na onom ath skoro pre pada.
i onda sam 800 ulozio u TRY
kupio 1.5BNB
i sad kad je juce ujutro bio FEG u padu tj vratio onu nulu koju je pojeo, sam dokupio za 1BNB

Da napomenem da je ovo moje licno ulaganje, ne savetujem da neko radi isto. Svako treba da odluci kako i sta.
 
Nazad
Vrh Dno