Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

donbozone

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.01.2009
Poena
63
Pa sad ce lakse da ode x100 :)
Pri čemu se i ne zajebavam mnogo. Neka ljosne jos malo, pa onda ima dosta lufta za brisanje nula.

vlayza

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.11.2007
Poena
83
Gotov je FEG. Nema sledećeg ciklusa za njega. Moje skromno mišljenje.

Tomiprunet

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.04.2020
Poena
113
FEG kao ovakav je gotov. Najverovatnije ce biti novi FEG SmartDefi, merged FEG i ROX, uz novi contract i tokenmics. Prica se o max supply od 100b. Novi SmartDefi contract ce biti takav da nece biti problem listanje na CMC i CG za ostale smartdefi tokene kao sto je bilo do sada, a nece biti problem ni za listanje na CEX. Uglavnom Vote je pocelo veceras u 21h. Ima nekoliko opcija, ali ja sam za to da bude totalni rebrand, kako naziva tako i logoa za FEG token. Najverovatnije ce novi naziv za Feg token biti Grafene kao sto je naziv i za wallet ( grafene=earn feg).
Uglavnom, ko holduje FEG ne brinite se oko migracije svako ce dobiti isti %
Uglavnom znace se za 3 dana vise.

teslatesla

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
18.01.2011
Poena
43
$ANA za 3 dana skoro 100% gore, cena ~22$, market cap ~50M$.
Na žalost, kasno sam saznao za projekat tako sam sa prosečnom ulaznom cenom od 11.4$ reagovao panično i pri dump-u prodao sve. Izvukao ulaganje sa 8% profita (pre dumpa bi bilo 22%). Greška koju sam napravio je što sam gledao 1D chart a reagovao kao da skalpiram (tj. bolji je bilo kakav profit nego minus u ulaganju i neizvesnost čekanja sa zarobljenom investicijom). Juče ponovo ušao na 19.9$ i rešio da sačekam barem jedan dan (trenutno 12% u plusu).

Upoređuje se novčić sa OHM-om, ovde je razlika što uvek postoji zagarantovana cena (ANA floor price) tako da investicija ne može da ode u minus više od 75-80%. Veoma rizično, jer je ANA token takoreći ekskluzivno u njihovom contract-u (riznici tj. AMM-u). Juče sam video transakciju (sell) sa 400k$ keširanja u USDC. To praktično znači da neko može da se iskešira sa par miliona $$$ u jednoj transakciji što automatski obara cenu.
Postoje 2 pool-a sa strane (ANA-USDC) sa oko 200k$ u likvidnosti, što je zanemarljivo.

ANA22dolara16april2022-1100h.png

Update posle par meseci... protokol radi i dalje... floor price (zagarantovana cena za ANA token) je porastao... cena je pala... koncept funkcioniše (za sada). Kako će biti ubuduće, videćemo. Rug pull moguć u svakom trenutku, kao i špekulativno pumpanje.

Nirvana protokol trezor novčanik:

Nirvana23-jul2022.jpg

napomena: samo delim info, nije nikakva preporuka za trgovinu.

Zlatan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.08.2013
Poena
63
@teslatesla i ti ih znas izabrati😁

Moj moonshot pick je PLSD koji sam dobio for free kao HEX staker.

Prilicno zdrav chart koji je bio u zoni akumulacije zbog free claim koji se danas zavrsava.

Vidim lagani 2x za tradere, ili 10x za one sa vecom risk tolerancijijom.
Moj average buy price je $2.30 i vec sam u plusu 2x.
Na 3x uzimam dio profita, prodajem 15%

Kao i uvijek, This is no a financial advice 😁
Sretno 👍

Zlatan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.08.2013
Poena
63
Prosli su mi sell orderi na 6.90😁
Next target je 9.90, ostalo je moon bag 👍

teslatesla

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
18.01.2011
Poena
43
@teslatesla i ti ih znas izabrati😁

Ponzi detector još uvek nekalibrisan ;) Mislim, sasvim slučajno sam postavio post o Nirvana protokolu nekoliko dana pred 'hack' i sasvim slučajno sam postavio njihov novčanik (ko je pogledao u njihov trezor wallet, video je isto što i ja)... 😄

More alpha not coming soon!

Vrh Dno