Šta je novo?

Monitor mesa boje

stefkoss

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
14.12.2012
Poruke
733
Poena
170
Neke kockice mi se pojavljuju, od sivkaste do crnih. Tako 3,4 sekunde, pa 3,4 sekunde ok i sve tako.
I primetio sam da gde ulazi kabal od napajanja, da kada pokazuje kockice da se cuje blago zujanje, kada ne, onda se ne cuje.
Monitor: https://eu.aoc.com/en/products/i2481fxh/specs
IMG_20180531_102929 - Copy.jpg
IMG_20180531_102929 - Copy.jpg
IMG_20180531_102928.jpg
IMG_20180531_053819.jpg
IMG_20180531_102816.jpg
 
kupi novi kabl (vga, dvi, hdmi) koji već monitor podržava.
Digitalna konekcija (dvi, hdmi) je bolja , ukoliko monitor poseduje takav ulaz, jer ne pati od smetnji uzrokovane kućnom strujnom instalacijom.
proveri dobro sve konekcije, a ako imaš samo VGA konekciju na monitoru, dobro proveri da su svi šrafovi dobro zategnuti i da slučajno nije iskrivljen neki pin na kablu.

Ukoliko ništa od ovog nije pomoglo, imaš problem sa grafičkom karticom.
To može da se sredi običnom kućnom rernom , na sledeći način

https://www.youtube.com/watch?v=hP2_w5Mebe8

i zapamti 190 stepeni C , i 10 minuta . Ni stepen više, ni sekund manje.
Ako ne poslušaš plakaćeš gorko, o, gorko !
 
Nazad
Vrh Dno