geo.dule
Čuven
- Učlanjen(a)
- 21.11.2004
- Poruke
- 352
- Poena
- 630
Moja oprema
- CPU & Cooler
- AMD Ryzen 5 3600
- Matična ploča
- Asus Tuf Gaming B550-Plus
- RAM
- Kingston DDR4 16GB
- GPU
- AMD Radeon RX 9060 XT
- Storage
- Kingston 1 Tb NV3
- PSU
- FSP Hydro K 750W
- Laptop
- Lenovo V17 G4 IRU
- Mobilni telefon
- ZTE Blade A51
- Pristup internetu
- Kablovski internet
Imam monitor Gigabyte GBT 2724, 27 inča, koji ima maksimalnu rezoluciju 2560x1440, ide do 180Hz, grafička AMD RX 6600, CPU R5 3600, RAM 16GB 3200 MHz.
Često skidam video snimke sa Youtube, najčešće železničke snimke kamerom iz lokomotive voza.
Ima ih u rezoluciji 1440 kao i u 4k-2160. Veličina 4k je 30-50GB, a u rezoluciji 1440 je 10-20GB. Puštam ih Pot plejerom, mislim da je najbolji za te visoke rezolucije. Upoređivao sam i nisam mogao da se odlučim. Da li se na monitoru maksimalne rezolucije 1440, vidi razlika u kvalitetu slike između 2160 i 1440 rezolucije. Šta kaže matematika i fizika? Logika kaže da ne, ali ipak. Znam da je i RX 6600 ograničavajući faktor. Ne bih da skidam ogromne gigabajte ako nema razlike.
Molim moderatore da ako nije za ovu temu prebace na odgovarajuću.
Često skidam video snimke sa Youtube, najčešće železničke snimke kamerom iz lokomotive voza.
Ima ih u rezoluciji 1440 kao i u 4k-2160. Veličina 4k je 30-50GB, a u rezoluciji 1440 je 10-20GB. Puštam ih Pot plejerom, mislim da je najbolji za te visoke rezolucije. Upoređivao sam i nisam mogao da se odlučim. Da li se na monitoru maksimalne rezolucije 1440, vidi razlika u kvalitetu slike između 2160 i 1440 rezolucije. Šta kaže matematika i fizika? Logika kaže da ne, ali ipak. Znam da je i RX 6600 ograničavajući faktor. Ne bih da skidam ogromne gigabajte ako nema razlike.
Molim moderatore da ako nije za ovu temu prebace na odgovarajuću.