Šta je novo?

Mobilni u NS

Spahija

Slavan
Učlanjen(a)
09.08.2008
Poruke
121
Poena
320
Prijatelji bi uzeli neku nokiju (e52, e71, e72), a ja nemam bas puno iskustva sa prodavnicama i ne znam cene, nisam u toku, pa ako ima vas koji bi me uputili na neko mesto 🙂
 
Nazad
Vrh Dno