Šta je novo?

Mobilni telefon???

  • Začetnik teme Panta M
  • Datum pokretanja
P

Panta M

Guest
Siemens S65 ili SE z520i??? Voleo bih da cujem utiske vlasnika ovih modela. Ili neki drugi koji je slican ovim modelima.
 
Poslednja izmena:
dyca je napisao(la):
Siemens nikako,nije los ali ja ih ne volim
Al' ti je argument...

S65 sam ja mislio da kupim, i po iskustvima korisnika koja su mi preneta, telefon je odlican, samo (ponovicu ono sto sam rekao u drugoj temi) treba staviti odgovarajuci firmver. O Z520 nemam informacije.
 
Koja je oznaka tog frimver-a? i gde bih mogao da ga nabavim, ako se kosi sa politikom foruma link pisi mi na e-mail.

@ Razbojnik tebi vise verujem jer je dyca da super argument za SE. Meni nije bitna lepota mob.telef. vec funkcije.
 
Gde si onda nashao z520? Shto ne neki k700? nokia 6230? Malo poredish babe i zhabe.....
 
Ne kosi se sa politikom foruma, sve je legalno, to je firmver izdat od strane simensa. Imas ga na njihovom sajtu. Oznaka je ovde. Moram da napomenem da nemam licnog iskustva sa S65, samo ono sto su mi drugi ispricali.

A, iskreno, za taj SE prvi put cujem. Pogledao sam na mobilnom svetu njegove karakteristike i zakljucujem da je S65 bolji izbor.

Ono sto kolje Simens jeste ogranicenost snimanja videa na najvise 2min (postize se odredjenim podesavanjima, ne pitaj kojim, ne znam), mada, ne znam koji ces to video snimati telefonom toliko dugo (a da nije privatni XXX :eyebrows: ). Jedina moja zamerka.
 
dyca je napisao(la):
Siemens nikako,nije los ali ja ih ne volim
Jel to tebi kupuje telefon? :D

@GEOM
Ako se odlucis za SE onda obidji modele sa joystickom (K500, k700) jer se posle pola godine kvari, to se meni desilo i video sam jos kod par ljudi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno