Šta je novo?

Mobilni operateri u Grčkoj - FAQ u drugom postu

A jel ne moze online da se kupi bon? Tako sam ranije kupovao
 
Пошто кажеш да си покушао да активираш вероватно ти је истекла картица у оквиру оних 90 дана када можеш да је продужиш онлајн. У том случају картицу можеш само да оживиш куповином папирног бона.
 
Ja sam je kupio i nisam je niti jednom stavio u telefon, nije aktivirana jos :) Zanima me koja je procedura da se aktivira. Ranije sam to uspevao, imam novu karticu, stavim je u telefon (van Hrvatske, u Srbiji, Grckoj...), uplatim neki bon preko portala i aktiviram preko menu-a neki od paketa. Sada ne uspevam ni da uplatim, verovatno je neka caka oko aktivacije. Video sam negde da mora da se bude u Hrvatskoj za inicijalnu aktivaciju.
 
Мислим да сада може активација само у Хрватској.
 
U subotu nije radila uplata bona preko sajta i aplikacije. Moguće je da još uvek nisu to sredili.
 
Znači, ako kupiš 13 GB imaćeš 13 GB u Grčkoj?

Malo mi teško da poverujem u to.
 
Немој да верујеш.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-01-15-46-37-647_com.facebook.mlite.jpg
    Screenshot_2022-08-01-15-46-37-647_com.facebook.mlite.jpg
    99.2 KB · Pregleda: 54
Za whats up (Cosmote)
Подаци су доступни за роминг унутар ЕУ/ЕЕА и њихово коришћење је ограничено на 6,5 ГБ.
(Google prevod sa grčkog)
 
Немој да верујеш.
Ne kažem da ti lažeš, već da je možda on pogrešno informisan

Daj bože da je tako.
Sećaš se koja frka bila ds se uvede FUP, pa su i dosatno snižavali valjda .

Ja sam ih to isto pitao 21.07.

Bio sam im na ignore, samo te sistemske stizale.

Evo ponovio sam im sad pitanje.


Javim...
 
Ма нисам ни помислио да кажеш да лажем, само преносим шта су ми написали у поруци. На њиховом сајту нема више оне колоне за ограничења за остале пакете, само за дневни и недељни флет, оно што сам већ написао.
 
Ма нисам ни помислио да кажеш да лажем, само преносим шта су ми написали у поруци. На њиховом сајту нема више оне колоне за ограничења за остале пакете, само за дневни и недељни флет, оно што сам већ написао.
Evo odgovorili mi ovako.


"Bok, šaljem ti link s cjenikom https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-na-bonove/medunarodne-usluge. Ali koristiš te pakete isto kao i unutar RH. Valentina"

Izgleda da ipak sve.

Što je odlično.

Nju u SIM 2, kroz Makedoniju naš net kao da si u Srbiji, dole kao EU i to je to
 
Nazad
Vrh Dno