Šta je novo?

Mobilna telefonija: ponuda

pazi druze, ja sam u yettel-u, telenoru, mobtelu skoro 20god.. i svaki put moram da ih zovem za produzetak saradnje, da trazim popust ili im saopstim da prelazim u drugu konkurentnu firmu.. evo danas sam imao razgovor i nista specijalno ne nude.. kao da se prave mutavi.. rekao sam da me zvrcu sledece nedelje da se razmislim ili prelazim na pripejd i odlazim u mts
 
@Yettel Srbija ideja da korisnik moze da odbije ponudu u aplikaciji ako mu se me svidja tako bi imali direktan odgovor.
 
Zdravo, da li je neko uzimao skoro A34 ili A54 gde se dobijaju Bluetooth slušalice gratis ?
Ja sam se prijavio pre 10 dana i osim da ću dobiti mail kada provere svu dokumentaciju nisam dobio više ništa. Ako je neko dobio potvrdu posle provere dokumentacije molim vas da pišete. Hvala
 
Zdravo, da li je neko uzimao skoro A34 ili A54 gde se dobijaju Bluetooth slušalice gratis ?
Ja sam se prijavio pre 10 dana i osim da ću dobiti mail kada provere svu dokumentaciju nisam dobio više ništa. Ako je neko dobio potvrdu posle provere dokumentacije molim vas da pišete. Hvala
Zdravo,

Predlažem da nam se javiš putem privatne poruke, stojimo ti na raspolaganju za sve dodatne provere. :)
 
Bilo je pitanje nekad davno...

Screenshot_20230413-105919_Yettel.jpg

Pa jos jednom, ima li nade da se u premium ovde ubaci slot za tv?
 
Koliko je vremena potrebno da dođe ponuda za postpaid u aplikaciji? Pre 2 dana ujutru sam prebacio postpaid na Yettel prepaid. Voleo bih nekako da završim to pre praznika.
 
Zdravo,

Bilo je pitanje nekad davno...

Pogledajte prilog 385356

Pa jos jednom, ima li nade da se u premium ovde ubaci slot za tv?

Svakodnevno na našem sajtu objavljujemo sve promene u samoj ponudi, pa ti savetujem da nastaviš da nas pratiš za iste 🙂

Koliko je vremena potrebno da dođe ponuda za postpaid u aplikaciji? Pre 2 dana ujutru sam prebacio postpaid na Yettel prepaid. Voleo bih nekako da završim to pre praznika.

Hajde javi nam se putem privatne poruke sa svim detaljima, rado ćemo proveriti sve za tebe.
 
Zdravo,

Za sada nemamo zvanične informacije. Kada bude deo ponude, odmah ćemo objaviti na sajtu. Nastavi da nas pratiš. :)

Vidim da ste danas okačili ponudu telefona na sajt. Da ste bar malo bili profesionalniji pa rekli "biće uskoro" ili slično.

Vidim da i ovde ništa niste objavili. Ne znam, možda vama radna nedelja počinje od utorka... A1 najpre a zatim i mts su ovaj telefon imali pre vas u ponudi.

Najsmešnije mi je što vas je Peca izreklamirao kad ono beše, još prethodnog četvrtka u zvaničnoj YT objavi...

Ali dobro. Više sreće idući put. Od mene ovoga puta parice dobiti nećete. Već sam naručio telefon na drugom mestu.

Pozdrav i sve najbolje do idućeg kuckanja...
 
Zdravo i dobrodošli, ćao i ćao 😊

Ovo je druga tema koju ćemo za sada imati na raspolaganju u vezi sa pitanjima za mobilnu telefoniju i u njoj možete pronaći sve informacije o našoj ponudi uređaja, tarifnih paketa, kao i detalje o aktuelnim promocijama i novostima. Prva tema se odnosi na korisnička pitanja i podršku, pa o njoj možete više pročitati ovde.

Kako je sama ponuda uređaja raznovrsna, cilj ove teme je da vam približimo informacije o telefonima, tabletima, modemima, kao i o pametnim satovima i dodatnoj opremi.
Pozivamo vas i da podelite utiske sa nama o uređajima koje koristite, kao i kako ste zadovoljni sa istim, verujemo da će značiti i ostalim članovima prilikom kupovine i pri izboru odgovarajućeg uređaja i paketa 🙂

Pakete smo podelili sa ciljem da odgovaraju najrazličitijim korisničkim potrebama, a sve informacije o istim možete pronaći ovde. U nastavku ćemo opisati par ključnih detalja o svakoj grupi paketa za mobilnu telefoniju. Klikom na naziv paketa možete posetiti stranice na našem sajtu sa više informacija.

GO paketi: GO paketi u svom sastavu imaju prioritet internet saobraćaja.

Total paketi: Takođe su na raspolaganju i Total tarifni paketi koji u sebi objedinjuju više saobraćaja za razgovor, SMS kao i internet. Ono što je sjajno kod ovih tarifa je to da uz Total dobijate mogućnost da u sklopu paketa koji plaćate koristite i premium aplikacije kao što su: HBO GO, Bookmate, Deezer, Viber, Whats upp, Facebook, Instagram i Twitter.

Paket za decu: U našoj ponudi se svakako nalazi i paket za najmlađe, koji je posebno osmišljen za decu i roditelje, u okviru paketa nalazi se neograničen saobraćaj za minute u mreži kao i 5GB brzog interneta, ono što je super je to što Go Smart nema nepredviđenih mesečnih troškova.

Na raspolaganju smo za sva dodatna pitanja 🤗
Želeo bi za jednog člana porodice uzeti lep broj i prigodan telefon na rate preko Yettel Group .
Da li imate nekog određenog iz sektora prodaje
 
Želeo bi za jednog člana porodice uzeti lep broj i prigodan telefon na rate preko Yettel Group .
Da li imate nekog određenog iz sektora prodaje
Zdravo,

Hvala na interesovanju. :) Ugovor se može sklopiti uz ličnu kartu i prisustvo vlasnika u najbližoj Yettel poslovnici. Ukoliko te zanimaju modeli telefona i trenutna ponuda, predlažem da posetiš naš sajt, gde su dostupne sve informacije o ukupnim mesečnim troškovima i specifikacijama. Verujem da ćeš među raznovrsnom ponudom pronaći nešto što je baš po tvojoj meri. Nudimo i različite opcije plaćanja koje ti mogu olakšati kupovinu, a znaj da je reciklaža starih telefona još uvek aktuelna, pa možeš ostvariti popust od 10.000 dinara na cenu uređaja.
 
Zdravo,

Hvala na interesovanju. :) Ugovor se može sklopiti uz ličnu kartu i prisustvo vlasnika u najbližoj Yettel poslovnici. Ukoliko te zanimaju modeli telefona i trenutna ponuda, predlažem da posetiš naš sajt, gde su dostupne sve informacije o ukupnim mesečnim troškovima i specifikacijama. Verujem da ćeš među raznovrsnom ponudom pronaći nešto što je baš po tvojoj meri. Nudimo i različite opcije plaćanja koje ti mogu olakšati kupovinu, a znaj da je reciklaža starih telefona još uvek aktuelna, pa možeš ostvariti popust od 10.000 dinara na cenu uređaja.
Nismo svi u mogućnosti da odemo i stanemo u rad i čekamo Gospodu iz poslovnice da nas vide i sagledaju ...
Zato sam i tražio preko sajta Benchmarka za kontakt sa nekim ovlašćenim iz prodaje !

Što se pak tiče ovog što ste napisali za reciklažu dovoljno sam upoznat sa vašim akcijama .
 
Da li neko ima validno objasnjenje zasto je jetel toliko skuplji sa uredjajima od svih drugih, primera radi, isti paket u A1 i Yettel-u sa motorolom edge 40, u a1 kosta 3700 a u jetelu 5200. Sta je razlog?
 
Koje pakete to uporedjujes?
Vidim da je cena Motorole gotovo ista: u Yettelu 57.240 RSD vs. A1 57.990 RSD
 
isti paket u A1 i Yettel-u
Total 20 i neo 23
Nije isti paket.
1800 vs 2300 din su cene, odprilike. Paket Total 20 ti daje prvih godinu dana 100GB interneta. Nisam dublje zalazio u analizu.
A1 paket je automatski skuplji za oko 1.000 dinara kada dodaš telefon. Oni tu nalaze balans.
Odgovor na tvoje pitanje u vezi Yettela je: kamata. 10.000 je telefon skuplji kad uzimaš na rate. Svako ima svoj račun.

*obrati pažnju kada kupuješ da li u oba slučaju dolaze modeli sa istom količinom RAM-a i interne memorije.
 
Total 20 i neo 23
Cena uredjaja zavisi od paketa i to moras obratiti paznju.
Ja kad sam uzimao, u decembru prosle godine A52s, hteo sam uzeti Total 10 ali kad su mi rekli da je uz taj paket telefon oko 26000 dinara (sa popustima uz hipernet i reciklazu) odustao sam i samo zbog telefona uzeo Total 40 jer je uz taj paket telefon bio nesto manje od 15000 dinara. Dakle, paket koji kosta 500 dinara vise smanjuje cenu za oko 11000 dinara.
Jedino sta mi se ne svidja sto se u Yettelu uredjaj ne moze odplatiti odma, neki deo mora ici na rate.
 
Da li neko ima validno objasnjenje zasto je jetel toliko skuplji sa uredjajima od svih drugih, primera radi, isti paket u A1 i Yettel-u sa motorolom edge 40, u a1 kosta 3700 a u jetelu 5200. Sta je razlog?
Koje pakete to uporedjujes?
Vidim da je cena Motorole gotovo ista: u Yettelu 57.240 RSD vs. A1 57.990 RSD
E tako sam se bio zaleteo pre par dana za Edge 40, odgledao recenziju, reko super telefon 58k plus reciklaža znači oko 48k.. medjutim cena od 58k važi samo za dva najskuplja paketa u yettelu. Mesečno bi plaćao oko 6 ili 7k(paket plus telefon) a za ostale pakete koje koriste verujem većina korisnika cena telefona je 68k pa i više... Još ako si kao i ja imao već neki paket sa popustom(40% na total 20) automatski ti se gubi taj popust i plaćas punu cenu paketa(+650din mesečno za paket) plus cenu telefona... Faktički ta reciklaža ti onda ništa i ne znači jer ćeš sve to vratiti kroz punu cenu paketa..
 
Reciklazu više vidim kao samosvest i znak dobre volje (sebe kao građanina). I njihovu dobru volju da taj otpad adekvatno skladište.

*Ne pravdam ih, niti visoke cene.
 
Nemojte toliko kukati na cene jer cene kod operatera su indenticne kao kod velikih prodavnica koji nabavljaju mobilne uredjaje legalnim putem kao sto su gigatron, tehnomanija itd...
Za telefone koje nabavite jeftinije nikad necete dobiti garanciju od 2 godine, osim ako je neko uzeo od operatera pa ga prodaje jeftinije jer sve manje prodavnice koje prodaju telefone jeftinije, prodaju telefona koji su svercovani i nisu namenjeni za nase trziste. Takve telefone ovlasceni servisi obijaju da popravljaju pod obrazolozenjem da telefon nije za nase trzite. Bio je na YT video snimak na kanalu zastite potrosaca o tome.
A i ovi sto uzimaju od operate pa prodaju, prodaju zato sto hoce brzu lovu, odnosno kes koji im treba za nesto pa posle taj telefon sto su prodali otplacuju na rate ali to nije ni bitno jer zasto bi se brinuli o nekome ko je glup.
 
Ne kukamo na cene, vec na razliku u ceni izmedju dva operatera.
 
Nemojte toliko kukati na cene jer cene kod operatera su indenticne kao kod velikih prodavnica koji nabavljaju mobilne uredjaje legalnim putem kao sto su gigatron, tehnomanija itd...
Za telefone koje nabavite jeftinije nikad necete dobiti garanciju od 2 godine, osim ako je neko uzeo od operatera pa ga prodaje jeftinije jer sve manje prodavnice koje prodaju telefone jeftinije, prodaju telefona koji su svercovani i nisu namenjeni za nase trziste. Takve telefone ovlasceni servisi obijaju da popravljaju pod obrazolozenjem da telefon nije za nase trzite. Bio je na YT video snimak na kanalu zastite potrosaca o tome.
A i ovi sto uzimaju od operate pa prodaju, prodaju zato sto hoce brzu lovu, odnosno kes koji im treba za nesto pa posle taj telefon sto su prodali otplacuju na rate ali to nije ni bitno jer zasto bi se brinuli o nekome ko je glup.
Slažem se sa tobom u potpunosti.
Samo konkretno za model Edge 40, najavljeno je da će cena telefona biti za naše tržište 58k(490e) dok za druga tržišta cena će biti veća (valjda 570e). Tako da eto, problem je sto trenutno Edge 40 se može naći samo u yettelu i a1 dok u drugim prodavnicama još ga nema. Pa ćemo videti kakva će im cena biti tamo
 
Uf prevelika je razlika u ceni izmedju yettela i a1, u a1 je mnogo mnogo povoljnije. Ko zeli da vidi realno videcem ko ne branice ostale. Ali je tako kako je. Moze se lako uporediti i izracunati. Kod a1 za svaki paket se smanjuje cena telefona, dok u yettel ostaje ista.
 
Tako je, svugde u svetu sto je veci paket to jw cena telefona manja, u jetelu je cena ista uvek
 
Dok sam pratio ,do prije par meseci ,yettel jeste bio najskluplji sa uredjajima u odnosu na preostale dve.MTS je bio najeftiniji .Pretpostavljam da je slicna situacija i danas .Odlucio sam se samo za tarifu (go data )uz popust 50% ,placam ukupno 900 din i prezadovoljan .Posto se prenose minuti i gb ,imam svega i previse za moj nacin koriscenja .Nadam se samo da necu pasti u iskusenje uzimanja telefona za "dinar " i otezavati zivot sebi :)
 
@zuke

Pravilno si stavio pod navodnike "za dinar" ,
jer taj dinar kosta bar 24x50% cene pretplate.
 
Dok sam pratio ,do prije par meseci ,yettel jeste bio najskluplji sa uredjajima u odnosu na preostale dve.MTS je bio najeftiniji .Pretpostavljam da je slicna situacija i danas .Odlucio sam se samo za tarifu (go data )uz popust 50% ,placam ukupno 900 din i prezadovoljan .Posto se prenose minuti i gb ,imam svega i previse za moj nacin koriscenja .Nadam se samo da necu pasti u iskusenje uzimanja telefona za "dinar " i otezavati zivot sebi :)
Koliko meseci se prenose minuti i poruke?
 
Nazad
Vrh Dno