Šta je novo?

Mobility Radeon 2600 i 3DS Max 8

eatmyshorts

Slavan
Učlanjen(a)
04.06.2005
Poruke
547
Poena
319
Sinocj mi je jedna devojka donela neki Toshiba Satellite notebook sa ATi Mobility Radeon 2600 karticom i Vistom Home Premium x32 i pozalila mi se da su prilikom rada u 3D Studio Max 8 programu veoma nazubljene ivice sto joj se ne desava sa starim desktop racunarom koji ima slabiju grafiku (ne znam koju). Pomislio sam da cje biti najlakse instalirati nove zvanicne drajvere sa ATi-jevog sajta ali onda sam shvatio da to ne postoji za Mobility Radeon 2600 :trust: Iskopao sam ovde na forumu da postoji neki mod za drajvere ali nebih da cackam ako bas ne moram jer se bojim da ne s***m ceo OS. Ima li neko drugo resenje? Mogu li obicni Catalyst 8.5 ili 8.6 drajveri da prepoznaju ovu karticu?
 
Slobodno moduj drajvere. Ne postoji ni jedan tehnički razlog zašto Catalysti ne bi radili na mobile čipovima, osim što je takav dogovor sa proizvođačima laptopova.
Ja vozim modovane 8.6 već neko vreme na Toshibi Satellite i sve radi kako treba.

http://www.driverheaven.net/modtool.php
 
Mozda ti pomogne, ako samo deinstaliras stare pa instaliras nove drajvere. Neko je pisao ovde da je tako uspeo...
 
Probacju veceras da modujem ove drajvere pa cju da vidim sta cje da bude.
 
E ovako, sinocj sam modovao Catalyst 8.6 drajvere i instalirao ih i sve radi, osim sto su ivice i dalje nazubljene. Muzzy palo mi je i to na pamet ali onda puca 3DS Max, bar sa ovim novim drajverima. U Open GL modu radi "dobro".
 
Nazad
Vrh Dno