Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li ste pokusali sa mbank, ili pak zvali call centar, jave se relativno brzo. Do sada nisam imao situaciju da vise od jednog bankomata ne radi. Možda je neki drugi problem po sredi.
 
Podigao sam sa karticom mobi banke na bankimatu AIK banke u ponedeljak 4000. Juce uplatio 20.000 na bankomatu regularno. Danas vidim da mi je zaduzeno sa datumom 15.6 3x4000 na bankomatu aik banke i racun mi je u minusu 3100. Zvao call centar kazu desio se bag kod aik banke, kao ispravice. Jos uvek mi je racun prakticno nedostupan, jer je u minusu... jel imao neko slicnu situaciju?
 
@mrmilos Uputi pisanu reklamaciju ili prigovor Mobiju, usmene nemaju rok za postupanje.
 
Vratili su mi novac ali mi se konstantno ponavlja podizanje istog iznosa, pa su mi cak naplatili i 200 din za podizanje sa bankomata druge banke. Tezak haos, da li kod mobi ili aik banke. Ukupno 6 podizanja a uradjeno je samo jedno. I dva od 3135 i 865.
 
Danas sam imao povraćaj novca sa Paypala, prodavac na eBay-u nije imao proizvod, vratio je novac jedan dan kasnije ali se transkacija u međuvremenu realizovala pa je naplaćena provizija za kupovinu. Vraćen je i novac sa Paypala ali je provizija od 1% za kupovinu u inostranstvu ostala i ne poništava se, proverio sam u call centru.
 
Vratili su mi novac ali mi se konstantno ponavlja podizanje istog iznosa, pa su mi cak naplatili i 200 din za podizanje sa bankomata druge banke. Tezak haos, da li kod mobi ili aik banke. Ukupno 6 podizanja a uradjeno je samo jedno. I dva od 3135 i 865.

Zanimljivo ali identične probleme imaju i korisnici mts Banke ...!:unsure:

Ista situacija i kod mene samo drugi iznos, jednu transakciju proknjizili 3x pa jutros vratili novac od sve 3
 
Sto se tice isplate na mobi tj telenor bankomatima, interesuje me koji iznos je moguce uneti? Npr. Isplatiti 1680 din ?
Tj. koje papirnate novcanice izbacuje, da li samo krupnije (zaokruzuje iznos), ili i sitnije ?
 
10 i 20 din sigurno ne... 1000 ili 2000 din ima svugde uvek, 500 din zavisi na kom bankomatu, nije moglo na svim što sam do sada probao. 50, 100 i 200 din do sada nisam nikad dobio niti sam imao potrebu da dižem tako mali iznos, pa ne znam da li je moguće zahtevati isplatu sa malim novčanicama.
 
  • Like
Reagovanja: s5p
najmanja novčanica koja se isplaćuje je 500din i uglavnom je ima na svakom bankomatu, nisam imao situaciju da je nema ali nije nemoguće da se desi
 
  • Like
Reagovanja: s5p
Da li mogu da imam vise deviznih racuna? Posto mi je ovaj jedan vezan za master card koji koristim za online kupovinu. Dodatni bi sluzio za cuvanje deviza...
 
@mrmilos Mozes otvoriti stedni po vidjenju pa preko app prenositi na normalan devizni racun.
 
Sto se tice isplate na mobi bankomatima, interesuje me koji iznos je moguce uneti? Npr. Isplatiti 1680 din ?
Tj. koje papirnate novcanice izbacuje, da li samo krupnije (zaokruzuje iznos), ili i sitnije ?
Prioritetno po 2000, zatim ako je iznos npr. 15000 onda su to 14000+1000 dinara; eventualno još 500 ako bankomat ima te novčanice (kada bi bilo 15500). 5 podizanja dnevno je limit. Za uplatu, minimalni apoen je 50 dinara, odn. 5 evra. Iz nekog razloga, bankomati prihvataju prvo uplate za novčanice od 50-500 pa potom idu 1000-5000. Dnevni mCash limit je 30000 na uplate i isplate zbirno za taj dan do ponoći.
 
  • Like
Reagovanja: s5p
5 podizanja bilo koje sume ili imaju limiti za po transakciji i na 24h?
Max broj podizanja na Mobi bankomatima njihovim karticama je 50 dnevno, 100 mesecno po kartici (u aplikaciji je podrazumevani limit 10 dnevno, 50 mesecno). Max dnevno je 600k po kartici, milion mesecno (podrazumevani 100k, 600k).
 
5 podizanja bilo koje sume ili imaju limiti za po transakciji i na 24h?
Samo mCash, kartični limiti su znatno viši. U jednom podizanju karticom imaš pravo na isplatu 99 novčanica, što je, koliko znam, jedinstven slučaj, pošto oni koji dižu sa Payoneer-a tako rade.
 
Koji je kurs za € na Progresiv plus paketu na današnji dan?
 
Hvala, vidim da je spajanje neke druge dve banke "oborilo" kurs
 

Prilozi

  • Screenshot_20210701-135439.jpg
    Screenshot_20210701-135439.jpg
    108.1 KB · Pregleda: 79
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno