Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, penzioneri su primili, vakcinisani tek sledeći mesec, danas je za sve ostale onih 30 evra (+ 30 evra kasnije).
 
Za nezaposlene na birou ?
 
Dele nase pare sakom i kapom, pa cemo onda mi te nase pare da vracamo sa kamatom :)
 
Cao ljudi,
Da li su opciju placanja preko IPS QR-a negde sklonili u apk ili je neki bug, posto sad primetih da je nemam(bas pred trosenje 30€)? :)
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-12-19-42-32-177_rs.telenorbanka.jpg
    Screenshot_2021-05-12-19-42-32-177_rs.telenorbanka.jpg
    61.6 KB · Pregleda: 42
Kada je prošle godine bila uplata 100 evra, Mobi je pukao.
Danas uplata 30 evra, Mobi je pukao.
Nisam znao da će juče ići uplata, video sam gužve ispred svih pošta, a mob. app nisam uspevao da otvorim ceo dan, dok je web app bila spoooooora.
Ne mogu da verujem da puknu ako treba da proknjiže uplate svojim korisnicima. :unsure:(n)
 
Da li je ovo tačno za progresiv račune? Zašto iko naplaćuje upit stanja na bankomatu? To je sramotno, pogotovu za ovu cenu...

Upit stanja na računu na bankomatu Mobi Banke (Dina i MasterCard)​

50 RSD​

Upit stanja na računu na bankomatu druge banke (Dina i MasterCard)​

120 RSD​

 
@lljubo pa poenta mobi banke je kao sto ime kaze da koristis mobi-lni tj.aplikaciju za ave pa i za upit stanja, pa nije sramota takav im je cenovnik niko ne tera da se koriste sve usluge banaka, koriatis sta ti se gde dopada.
 
Pa koji trošak im to pravi? Čime pravdaju naplatu? Uslugom? Habaš im bankomat?
 
Na progresiv paketu, plaćanje u inostranstvu nema proviziju, ali ja kad izaberem plaćanje pravnom licu, devizno plaćanje, na kraju popunjavanja podataka, i iznosa, dole mi piše iznos provizije, radim li nešto pogrešno?
 
Pa to je wire transfer, tu uvek ima provizije. Nema provizije ako plaćaš karticom u inostranstvu.
 
Piše.... na prodajnom mestu, ili preko interneta/mobilne aplikacije plaćanje u inostranstvu bez naknade.
Sad mozda ja nisam dobro razumeo ovaj deo 🤔
 
Jel mogu da se iskljuce ova sms obavestenja za osnovni racun? Sa tih 10 dinara po poruci, taj osnovni racun ce realno da kosta vise od onog najskupljeg, a onda i nema neke poente uzimati taj osnovni.
 
Hvala.

Sta se od ovih svih sms opcija naplacuje, samo odlivi ili i prilivi i odbijene transakcije? Pretpostavljam da su ona ostala obavestenja dzabe.

Screenshot_2021-05-26 Mobi Banka.png
 
Pozdrav svima, registrovala sam se da bih ostavila ovo pitanje. Malopre su me zvali iz call centra Mobi banke, po broju telefona sam pronašla temu na forumu. Kad sam se javila, prekinula se veza. Posle 5 minuta zove me muž i kaže da su ga zvali iz Mobi banke i tražili mene?! Ja šokirana, pozovem broj, krenem da vičem na ženu odakle im broj mog muža. Ona me oduva u fazonu da budem kulturna, da se razgovori snimaju itd. i da me zovu kako bi mi ponudili promociju koju imaju u saradnji sa Telenorom. Sve vrtim u glavi, pre nego što dignem frku :D, da li je negde u ugovoru bilo da se ostavi backup broj. Ima li neko slično iskustvo?
 
Pa jedino ako i muž koristi usluge Telenora ili Mobi banke, pa imaju njegov kontakt telefon.
 
Pozdrav svima, registrovala sam se da bih ostavila ovo pitanje. Malopre su me zvali iz call centra Mobi banke, po broju telefona sam pronašla temu na forumu. Kad sam se javila, prekinula se veza. Posle 5 minuta zove me muž i kaže da su ga zvali iz Mobi banke i tražili mene?! Ja šokirana, pozovem broj, krenem da vičem na ženu odakle im broj mog muža. Ona me oduva u fazonu da budem kulturna, da se razgovori snimaju itd. i da me zovu kako bi mi ponudili promociju koju imaju u saradnji sa Telenorom. Sve vrtim u glavi, pre nego što dignem frku :D, da li je negde u ugovoru bilo da se ostavi backup broj. Ima li neko slično iskustvo?
Proveri u aplikaciji da ti nije slučajno njegov broj ubačen kao dodatni. Putanja je onaj tzv hamburger meni, moja banka, moj profil..

Druga stvar koja mi je pala na pamet, da ti nije slučajno aktivirano preusmerenje poziva kada nema odgovora, pa kad se nisi javila da je nastavilo da zvoni kod njega?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210607_185305_rs.telenorbanka_edit_37099870508399.jpg
    Screenshot_20210607_185305_rs.telenorbanka_edit_37099870508399.jpg
    83.1 KB · Pregleda: 15
Odakle im broj mog muža? Da li je negde u ugovoru bilo da se ostavi backup broj?
Ako ste u sklopu postpaid ugovora potpisali saglasnosti za obradu podataka o ličnosti, Telenor odn. Mobi banka ima slobodu da te kontaktira i preko supruga. Ovo se vidi u Moj Telenor/Ostalo/Moj profil/Privatnost podataka. Saglasnost može da se povuče u svakom trenutku.
 
ukratko rezime tipova naloga za mobi banku bi bile sledece:

1. osnovni nalog - dinarski racun sa internet bankingom, dinarska kartica za internet i bankomat
2. srednji nalog - sto i 1. plus devizna kartica za internet
3. napredni nalog - sto i 2. plus devizna kartica za bankomate u inostranstvu

jel to to? ne propustam nesto ili lose razumem?
 
biće da propuštaš svašta a svi detalji su sasvim jasno objašnjeni na sajtu banke
 
ne propustam nesto ili lose razumem?
Loše razumeš. Cene naknada su niže u srednjem nalogu, a 0 din u naprednom nalogu. MC, koja se dobija uz donja 2 naloga radi za sve, a za internet može i Dina ako su srpski sajtovi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno