Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro, bitno da su krenuli da menjaju bankomate :)
 
Posto su promenili ime Swift i Iban su se promenili ili ne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da nisi pobrkao onaj terminal za placanje racuna sa cash in bankomatom? (nisam probao da vidim da li radi, ali sam video da ima onu fioku za cash in, tako da ne mogu 100% da tvrdim da uplata radi, ali bankomati su svakako cash in). mislim nema mi logike da ne radi uplata na svoj racun a radi uplata na infostan racun...
 
Od sad dolazi e-mail od Mobi Banke, nekima će takvi emailovi biti junk pa je potrebno da markirate kao "not junk"
Cisto da vas ne cudi ako vam ne dolaze emailovi od MB.
 
Jel jos nekom prikazuje da sertifikat nije ispravan prilikom posete sajta mobi banke?
 
Kolega otisao da preda zahtev za kreditnu karticu, sve uredno popunio i odbili ga jer firma u kojoj radi nema pecat. Koliko sam upucen, po zakonu pecat vise nije obavezan.

Sta moze da uradi u ovom slucaju? Pecat ne moze da dobije jer ne postoji.
 
Call Centar na 9005 pa da objasni situaciju, moze biti da u poslovnici ne znaju to (kao i jos x stvari).
 
U poslovnici, što se tiče banke, nemaju veze sa životom.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kolega otisao da preda zahtev za kreditnu karticu, sve uredno popunio i odbili ga jer firma u kojoj radi nema pecat. Koliko sam upucen, po zakonu pecat vise nije obavezan.

Sta moze da uradi u ovom slucaju? Pecat ne moze da dobije jer ne postoji.
prigovor klijenta banci, pa ako nije zadovoljan odgovorom NBSu!

pečat nije obavezan - NBS im je skretao pažnju na to!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Otici ce do Airport cityja da vidi sa njima.
 
Pored toga što u poslovnicama Telenora slabo znaju o bankarskim uslugama, sem osnovne stvari, smotani su. Juče me zvali da pitaju da nije slučajno kod mene ostao drugi primerak dokumentacije koju sam potpisao, a oni treba da ga dostave banci, a naravno da nije kod mene mogao ostati...

Inače, ja sam 28. septembra podneo zahtev za povećanje limita na kreditnoj kartici i poslao im fotografisanu potvrdu o zaposlenju i visini primanja kako su i tražili, da bi 7. oktobra javili da je odobreno, ali da treba original istog tog papira da odnesem u poslovnicu. Srećom ima pečata, mada radnik u poslovnici je postavio pitanje da li će moći tako, jer je formular popunjen crnom hemijskom olovkom.. Uglavnom, mogli su u startu reći da im se odnese u poslovnicu, a ne prvo šalje na mejl, pa potom opet to isto da im nosiš. I sad prošlo 9 dana otkako sam predao, još uvek nisu obradili zahtev, pa sam ih morao zvati dvaput da proverim status, i rekoše da će proveriti i javiti, mole za malo strpljenja. :smash:
 
Da ne ubace neku proviziju za račun Na Klik [emoji33]
Svašta je moguće...
 
U poslovnici, što se tiče banke, nemaju veze sa životom.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Što nemaju oni u poslovnici , to je i razumljivo, pa poslovnice su trgovine mobilnim telefonima i ugovorima,. Veća je stamota što ni u samoj banci ne znaju, pošalju poruku da mi je odeobren dozvoljen minus jer sam dugogodišnji korisnik progresiv+ i da samo treba da uđem u aplikaciju i potrvtdim , a tamo, dostavite nam 3 meseca u nazad visinu plate itd... a kao progresiv + platu primam preko njih, Ko je tu lud, imaju sve a traže papir, naravno da sam odbio i onda sledi radi čega pitanje u aplikaciji, i naravno odgovor, pa pošto znate moju platu , a rekli ste da samo treba da potpišem da prihvatam, sad ne želim jer tražite nešto što je bez svake veze. Naravno, odgovora više nije bilo.
 
Poslednja izmena:
Stigao update.

Drugacji font u app, neke ikonice drugačije itd..šminka.

45fac5358e0e09014be0e0d823a71819.jpg
 
Poslednja izmena:
Jako lose vidljivo, sve je previse svetlo.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Evo i za iOS... cak nisu ispravili bug kada tastatura treperi pri ukucavanju pina

Uveli su mToken (na prvom ekranu pored mCash)

36f643bd20dfab3853b67d8edef559ff.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Занима ме дал је нешто мењано на основном пакету што се тиче динарске штедње по виђењу, има ли неких провизија приликом отварања овог рачуна, трансакција између њега и текућег рачуна итд?
 
Sta je sa kursom evra? Zasto je ovako los? +-1din od srednjeg kursa... Jel to od skoro tako nepovoljan? bio je bolji nego u menjacnicama...
 
Kod mene +-0.50

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nepovoljan je od kad su pocele promene sa racunima, odnosno od kad su izgubili kompas...
 
aaaa da, ok... totalno sam zaboravio da su menjali racune...
 
Bolji je kurs i na aerodromu.

116,6 kupovni

118,6 prodajni

Vrati se telenore
 
U tarifniku piše da je razlika između kupovnog i prodajnog kursa za evre 1 RSD za Progresiv i Progresiv+ pakete (danas je kupovni 117,10, prodajni 118,10 - ovo je relativno ok, ali naravno u nekim menjačnicama u centru Beograda je bolji kurs, npr. DOK 117,35-117,90) a 2 RSD za Osnovni i Starter paket.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno