Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam bas trazio gde je tarifnik, i nisam bez pretrage mogao naci!
 
Šta se dešava sa štednjom?
Neko ko sada otvori štedni račun, da li će mu ostati kamata od 7% i posle novembra ili i Njega spuštaju na 5%?
 
Pa ne, banka od tada menja % za sve. Otvorio sad ili posle isto je :)

To pise onim sitnim slovima, banka u svakom trenutku ima pravo da promeni...

Inace, da li je ovo podizanje kreditnom od 2% iznosa na bankomatima svoje banke i u drugim bankama ili?
 
Своје банке.Подизања кредитном се увијек наплаћују,али можеш пребацити на текући па дебитном дићи.
 
Poslednja izmena:
Ne moze, i to se naplacuje! To je interni prenos a nije Racun na Klik, pa se naplacuje.
 
Pa ne, banka od tada menja % za sve. Otvorio sad ili posle isto je :)

To pise onim sitnim slovima, banka u svakom trenutku ima pravo da promeni...

Inace, da li je ovo podizanje kreditnom od 2% iznosa na bankomatima svoje banke i u drugim bankama ili?

По уговору ми се чини да банка може само да га раскине са отказним роком од 15 дана а да не може да мења каматну стопу, све до истека уговора за штедњу по виђењу.
 
Stednju po vidjenju moze da menja, ti imas pravo na raskid ako nisi zadovoljan.
 
Не бих се сложио али видећемо за отприлике две седмице. ;)
 
Ne moze, i to se naplacuje! To je interni prenos a nije Racun na Klik, pa se naplacuje.
Знам да се ови на Клик не наплаћују али интерни код истог власника ,да треба налог за пренос...Треба људе упозорити ако је тако,мин. 200 дин. није мало.Иначе како онда ту картицу користити на интернету с обзиром да је у динарима,који су трошкови?Нисам нашао информације о томе.Најбоље никако,кад мало размислим, већ само дебитну за интернет уз претходну куповину евра.
 
Eto i ja pre neki dan udjoh u krug "odabranih" kako mi danas Natasa rece iz Tnora.
Naime zove danas ona mene i kaze da li sam pogledao mail poslala mi je ponudu koja se ne odbija, smesni su.
Dal neko zna kolika je kamata za Intezinu istu tu karticu?
Sve je njima i ovima iz Telenora ponuda koja se ne odbija, a uglavnom ti ponude nesto sto je za smejanje... Polako, ali sigurno Telenor postaj Top Shop...

32% ЕКС,скупо.
Istina, ali zato sa Intesa karticom u gomilu radnji kupujes na 6 rata bez kamate...
 
Знам да се ови на Клик не наплаћују али интерни код истог власника ,да треба налог за пренос...
Naravno, pa nije valjda da ste mislili da ce banka dati da dobijete kredit bez ikakve kamate i proviije?? (OK, Intesa i Piraeus su to uradili tri puta zajedno, ali ogranicen period :))
 
Mozda glupo pitanje, ali sto ti ne mozes da narucis ?
 
Zato što je tako u nemogućnosti? ;)
 
Ljudi, da li je nekome stigao račun za infostan za tekući mesec? Pitanje za nekoga kome je aktivirana opcija računi na klik?
 
Ne, iskreno sam i zaboravio da imam Racun na Klik za Infostan!
 
^^ Interesantno, datum tj. rok za naplatu u kojoj se obračunavaju popusti je 15- ti u mesecu? Ako se ne varam.....
 
kada se uplacuje u telenor banci, moze se placati paypalom a odrzavanje ne kosta nista, samo 500kinti izrada kartice, jel tako ?
 
Ne razumem prvi deo, ali da moze paypal i odrzavanje ne kosta nista na starter paketu.
 
Ljudi, da li je nekome stigao račun za infostan za tekući mesec? Pitanje za nekoga kome je aktivirana opcija računi na klik?
Imam za dva stana infostan i EPS racun prijavljen kod njih, i nista nije stiglo, morao danas da uplatim infostan preko tudjeg e-bankinga da mi ne bi istekao rok za placanje sa pospustom (15. u mesecu). Za EPS cu sacekati jos par dana da vidim da li ce stici... Desavalo se i ranije da se malo kasnije pojave, ali nikad ovako.
 
Poslednja izmena:
^^ Slažem se, nešto nije ok- zaboravili se malo, a ja mahinalno bacio infostan račun....
 
Infostan i EDB imaju rok do 15/25, ako su to radni dani, ili sledeci radni dan, ako su neradni. Infostan rok ovog meseca, za popust je 16., 30./31. je rok za placanje da ne ide zatezna kamata samo.
 
Lepo objasnjeno.
Moguce i da ce se u telenoru pojaviti do ponedeljka, ali glupo mi da mi to stoji na pameti naredna 3 dana. Ne razumem ako su stigle papirne uplatnice kako je moguce da elektronske toliko kasne... Sto rece Profajler, i ja zamalo da bacim svoju pouzdajuci se u elektronsku, na srecu nisam.
 
^^ Kada se račun pojavi ( sutra ili ponedeljak) sledi lutrija sa proknjižavanjem računa, čini mi se da je neko već ranije imao problem na forumu, i da je tek na intrvenciju Telenora i u tom slučaju edb-a uspeo da ostvari popust.... U svakom slučaju bespotrebno cimanje....
 
Ni jedna banka nije dobila zaduzenja od Infostana. Nešto je opet do njih.
 
Meni su se javili pricali smo minut i trideset sekundi cim sam im rekao koliko mi je prosecna plata odmah sam dobio "zao nam je ne ispunjavate uslove za 2000 din " ja rekako ok ako je tako nista onda :)
 
Desp je imao problema sa EDB-om, IIRC.

Mozete na sajtu Infostana dobiti zaduzenje i PDF uplatnice, ukoliko znate svoj IDENT broj (sa bilo kog racuna, 6 cifara), i maticni broj osobe na koju se vodi racun.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno